Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Felajánlások - Kizárólag ingyen!


ocsi

Recommended Posts

Kovács Gyula (MiniDisk)

Érdekel!!!

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Hát lehet megelõztelek egy PÜ-vel, de ha postán nem meg oldható, akkor lemondok rólla... :upsz:

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Lehet, hogy nem okoz ez most sem problémát, de jó lenne, ha a jövõben mindenki itt jelezné az igényét a felajánlott cuccokra, majd ezt az igényt a felajánló visszaigazolná, szintén itt a fórumon.

A többit már lehet PÜ-ben meg más módon intézni, de így senki nem fog megsértõdni semmin.

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Igazad van Arpsoft maximálisan. ;)

Egyébként természetesen nem sértõdtem meg. :D Hála istennek, mert kinõttem belõle. ;):)

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Teljes mértékig igaz... :upsz: Bocsi érte. De mondom, nekem tényleg csak akkor érdekes, ha postai úton megoldható.

Link to comment
Share on other sites

Strar

A PM valóban előbb jött, de a gond az, hogy én nem küldtem még ilyen cumókat postán, nem tudom hogyan működik, és az igazat megvallva nem is szeretnék érte fizetni :) Praktikusabb lenne, ha valamelyikőtök (akit ti egymás közül "kisorsoltok") eljönne érte Kecskemétre, ha így megfelel.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Egyszerû: A videokártya dobozába beleteszed a kártyát. Aztán fogsz egy másik dobozt, és beleteszed, és újságpapírral ki is bélelheted, hogy ne sérüljön. Normál csomagként 1-2 nap az út Budapestre. A postai díj 490 Ft, amit rószaszín csekken az illetõ, akinek küldöd, Neked elküldi, és így egy filléredbe nem kerül az adományod, csak egy utadba a postára. :)

Link to comment
Share on other sites

Strar

"videókártya doboz" ... :ötlet: Majd megkeresem a pincében. :) Rendben, ez így szép, nade melyikõtöknek küldjem?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Mivel Gereby jelzett először, Neki. Ha Neki mégsem kellene, akkor nekem! :P

 

---------------------------------------------

 

Más: Keresek egy ilyen alaplap-lemezt:

IPB kép

 

Fontos lenne, akinek van, és nem kellene neki, nagyon szívesen venném, ha jelezné! Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nekem van egy, de nem pontosan ilyen. Alul középen egy széles nyílás van, plusz három kerek. És bal oldalon, a két kerek PS/2 nyílás mellett egy kétszer akkora függõleges rés van. Pont úgy, mint jobb oldalon.

Ha ez jó, szívesen elküldöm.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Köszönöm, de ilyen kellene pontosan. Illetve ha az USB rések magasabbak, az nem baj, de a középső rész fontos lenne ... Mert ha az nem stimmel, akkor nem megy rá. Amit Te mondasz az olyan, hogy alul van a hangkártya ki-, és bemetete. Az egy szabványos PIII-as lap lemeze. De azért köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

barba

Ha érdekel valakit a PCWorld 1996 március és 2000 december között megjelent számai, szívesen felajánlom.

Link to comment
Share on other sites

Frikker Dániel

Érdekes felajánlást tennék..

 

 

Két darab Genius Slim Star billentyûzetem van itthon.. ebbõl az egyiket öcsém a múlt héten megtisztelte némi naracslével...szóval tönkrement...

 

 

Mivel én nagyon imádom ezt a billentyûzetet lehet, hogy másnak is nagyon a szivéhez nõtt... szóval, ha kikopott, gombjaid vannak, tudok adni néhány nem (annyira) kopottat...:D

 

Illetve, ha valaknek a rossz alap kell( a gombok nélküli rész) azt is viheti... :démonikacaj:

 

Ha még megvan azt légyszives jelezd nekem PM-ben!

A többit megbeszéljük!

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Bocsi, de már egyezkedés folyik róla... Nekem mindegy, ha nagyon kell valami belõle, Babó val beszélj! 8)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Srácok, épp költözködõben vagyok, és akad egy csomó olyan könyvem, amelyek még a múlt századból maradt meg (évek óta üldögélnek a polcon, anélkül, hogy hozzájuk nyúltam volna). Szívesen elajándékoznám valakinek, aki mondjuk nem a MÉH-be szalad velük rögtön, hanem használni is tudná valamire. Mondjuk nem egyszerû feladat, lévén az idõ kicsit eljárt a témák felett.

 

:nyíl: Programmer's Guide to the EGA, VGA, and Super VGA Cards (3rd Edition)

Lexikon méretû, 1600 oldal

 

:nyíl: More Tricks of the Game Programming Gurus

 

:nyíl: Programmer's Guide to PC&PS/2 Video Systems

 

:nyíl: Corel PHOTO-PAINT 9: The Official Guide

 

:nyíl: Corel PHOTO-PAINT 8: The Official Guide

 

Jelentkezések jöhetnek ide akár egy könyvre, akár többre is (késõbb majd kipucolom a témát, ha már lecsengett az egész). Az egyetlen feltétel, hogy postára nem adom õket, úgy hogy személyesen bonyolítsuk az átvételt.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Balázs a Corel könyvek azok milyen nyelvűek?

 

utólag: Hülye kérdés. Nem néztem a linket.

 

Ha érdekel, akkor hol tudom átvenni és persze mikor?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Deák teret javaslom, elég központi hely. A mikort beszéljük meg.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Egy (elméletileg) mûködésképtelen Sony cd-olvasó édekel valakit? Már 3 éve a szekrényben porosodik.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Továbbra is keresek egy ilyet:

 

IPB kép

 

Fontos lenne, akinek van, és nem kellene neki, nagyon szívesen venném, ha jelezné! Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Greene

Nekem olyan van amin egy IO port nyílás van.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Az alaplapon kettõ van. Olyan nekem is van, amin csak egy nyílás van. Nem véletlenül keresek ilyet. ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Érdekel valakit egy Microsoft Office Keyboard?

 

IPB kép

 

Azt hiszem, a doboza már nincs meg, és jó régóta nem használom, itt porosodik a szoba sarkában, de egy kis pucolással újjávarázsolható. USB-s, és ez volt az első billentyűzet, amin a rendkívül idegesítő F-Lockos funkciógombok vannak és a Home End PgUp PgDn Del pedig ebben a fura álló helyzetben. Egyébként csík enteres, USA-kiosztású, azaz normál windowsos magyar kiosztással csak nehezen használható. (Nincs rajta hosszú í.) A felső extra gombok egy része működik driver nélkül is, a bal oldaliak csak driverrel, amennyire vissza tudok emlékezni. (Ja, az enyém nem ilyen sötét szürke, hanem világosabb.)

 

Postára nem adom, beszéljük meg, hol és mikor találkozzunk, és elhozom neked. (Deák tér környékét favorizálom.)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Én pedig felajánlok 2db LG 4167B fekete DVD írót.

Személyesen a XVI. kerületből, vagy postán is elküldöm, ez esetben 1000 Ft a postaköltség.

Akinek kell, jelezze itt.

A DVD írása kétséges, hol megy, hol nem. Másban hibátlan. :S

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én lecsapnék egyre. ;) Postai úton kellene. A részleteket privátban. Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

mizsi

A másik érdekel engem! Privátban megbeszéljük!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...