Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Felajánlások - Kizárólag ingyen!


ocsi

Recommended Posts

ocsi

A régi motoron eléggé aktív topicot folytatom itt is!

 

És egyből fel is ajánlanék valamit:

 

Van itthon egy 4-5 éves AIVA hifi -m amit felajánlanék! ( nem egy nagyon értékes darab, sohasem volt az.. :upsz: )

-Két passzív hangfal

-3 lemezes CD lejátszó-->már elég kis mértékben működik

-Rádió --> ha jól emlékszem kifogástalanul működik

-két kazetta lejátszó, felvevő -->az egyik egy kicsit hibás ha jó a memóriám..:P

 

HA valakit érdeke akkor pontosabb paramétereket is tudok megadni!

Összegezve van kt jó hangfal és hozzá egy rádió!

Budapesti vagyok, ide lehet érte jönni!

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Engem érdekelne, még ha nem is tökéletesen muködik!

Dobj egy privát üzit!

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Én felajánlok, egy 7,3-as SUSE Linux teljes disztribet, 4 könyv és 7 lemez. A posta

költséget sajnos nem állom, nem kell saját címet megadni, jó lesz valami távoli ismerősé is akinek nincs NET-je.

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát a 7,3-as disztrib fórumon kivül elkelt, elnézést :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Van egy fölös Compaq 486SX gépem. Ha kell, tudok pontos típust. Win 95höz már memót kénne benne bővíteni. FDD, 180MB HDD, ISA faxmodem, ha kell hálókártya. Monitorral egyben van.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Brékó, brékó, ocsi, kérlek jelentkezz! :szónok::telefon:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
cölöp

Sziasztok

Ha valakit érdekel , lenne egy 19500 ft kedvezményre jogosító kuponom Start ADSL kötéshez.

Felhasználható juli. 31-ig.

elsõ jelentkezõé :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sanzi

Felajánlanék egy 100 MHz-es Socket 7-es AMD procit. Emellett még 4 DB 16 MB-os, és 2 DB 32 MB-os EDO Ram is gazdára vár.

Bárki viheti, de sajna a postaköltséget nem tudom fedezni...

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A RAMok Fórumon kívül elkeltek. Sorry...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kovács Gyula (MiniDisk)

Keresek egy P4 2.4 GHz/533MHz/512KB processzort megvételre! Aki tud ilyet, jelezzen privátban! Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jpsp

Üdv mindenkinek!

 

Felajánlanék egy - még Axelero néven futó - 15 óra ajándék internetet biztosító cd-romot, bontatlan csomagolásban. Hátha valakit érdekel.... :)

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Felajánlom régi gépem:

 

P1 es 100 körüli MHz 3-4GB wincheszter nem tudom mennyi memória, hálókártya, 3D WODOO RUSH videókártya... Lemerült az elem az alaplapban, és a táppal lehet hogy gondok vannak... Ha valakit érdekel, akkor bekapcsolom és megnézem a pontos paramétereket... Ha December elejéig senki akkor elviszem használtkereskedõhöz....

Link to comment
Share on other sites

ocsi
A régi motoron eléggé aktív topicot folytatom itt is!

 

És egybõl fel is ajánlanék valamit:

 

Van itthon egy 4-5 éves AIVA hifi -m amit felajánlanék! ( nem egy nagyon értékes darab, sohasem volt az..  :upsz: )

-Két passzív hangfal

-3 lemezes CD lejátszó-->már elég kis mértékben mûködik

-Rádió --> ha jól emlékszem kifogástalanul mûködik

-két kazetta lejátszó, felvevõ -->az egyik egy kicsit hibás ha jó a memóriám..:P

 

HA valakit érdeke akkor pontosabb paramétereket is tudok megadni!

Összegezve van két jó hangfal és hozzá egy rádió!

Budapesti vagyok, ide lehet érte jönni!

Hát szóval újra meghírdetném a témanyitó ajánlatomat. Sajnos az elõzõ üzletet a távolság miatt nem sikerült lebonyolítani. Én már nagyon szívesen megszabadulnék a két doboztól. :S Sõt! Most ha akarja valaki AJÁNDÉKBA még elvihet mellé egy P1 es gépet is... (lásd: Elõzõ hosszászólásom) Várom a mielõbbi jelentkezõket! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
hans

Canon BJC-4300-as tintasugaras nyomtatóm 8 évi hûséges szolgálat után megadta magát , a javítása annyiba kerülne, mint egy új nyomtató. Mivel nincs lelkem csak úgy kidobni, ha valaki hasznát tudná venni még életképes alkatrészeinek, akkor szivesen továbbadnám.

Az alaplap és a tisztitófej teljesen tönkre ment, tehát lényegében használhatatlan. Ha esetleg valakinél, mondjuk a nyomtató mûanyag fedele tört el pl., akkor még hasznát tudná venni.

Úgy január végéig várok, aztán kénytelen leszek megválni tõle.

Link to comment
Share on other sites

intruder
Van itthon egy 4-5 éves AIVA hifi -m amit felajánlanék! ( nem egy nagyon értékes darab, sohasem volt az..  :upsz: )

Összegezve van két jó hangfal és hozzá egy rádió!

Budapesti vagyok, ide lehet érte jönni!

A hangfalaknak milyen a ki illetve bemenetük? Mert most szereztem egy Toshiba Hi-Fi-t a 80-as évek közepe tájáról. Nagyon kis pofás darab, bakelit lemezjátszó, programozható rádióval, és egy dolby stereo 3 funkciós kazetta lejátszóval, erôsítôvel. A baj csak az hogy a hangfal kimenete az a csiptetôs piros fekete amibe csak a kábelt kell becsiptetni, és ugye a hangfalaknak is ilyennek kellene lennie...ha esetleg a tieid ilyenek akkor átvenném a cuccot tõled... sajnos most nincs pénzem nagyobb hangfalakra. :(

Link to comment
Share on other sites

google

Ha jól sejtem, akkor ilyen, legalábbis már láttam ilyen típusú AIWA hifit. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

256mb DDR ramom van, meg egy fölös LG 52x-eres CD olvasóm! Kell valakinek :?::D

Link to comment
Share on other sites

zoltánszól

Tisztelettel elfogadnám azt a DDRramot és a CD-t is, ha nem vagyok pofátlan. :) Sajnos én szolnoki (nem mosonszolnoki!) vagyok, tehát csak a posta jöhetne számításba. A többit privátban, ha rendben van így. Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Oké rendben, felvettelek MSN-re a részleteket, majd ott megbeszéljük! ;)

Link to comment
Share on other sites

zoltánszól

Köszönöm a kedvességedet, de minden megoldódott. Tehát viheti bárki. Még egyszer köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

zico
256mb DDR ramom van

A ram-ot szívesen elfogadnám, gyoridanee ha még lehet. Azért a márkáját és, hogy hány Hz-es írd meg légyszi, mert nem biztos hogy jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mizsi

Tekintettel arra, hogy beszereztem egy lézernyomtatót, megvállnék Lexmark Z12 típusú tintasugaras nyomtatómtól (patron nélkül). A nyomtatózhoz adom a hálózati tápkábelt, az install cd-t. És az egészet még megfejelem egy kb. 10m hosszú nyomtatókábellel. Az ajánlat innentõl kezdve 1 hétig él, a szállítást jelenleg nem tudom megoldani, ezért csak olyan jelentkezzen, aki érte tud jönni Budaörsre.

Link to comment
Share on other sites

intruder

Tekintettel arra, hogy nincs otthon nyomtatóm és nem mindig vagyok a munkahelyen, hogy nyomtassak én lecsapnék rá. Az utaztatást megoldom. :göbzi:

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Rendben, PÜ ment.

Link to comment
Share on other sites

mizsi
:szónok: Brékó, brékó, Intruder! Jelentkezz!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...