Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beragadt levél, nem tudom letölteni


Atys

Recommended Posts

Atys

Hello!

A következő gondom akadt: jönne valamilyen levél, de nem tudja letölteni, mindig megáll a program. Hogyan lehet a szerverről törölni, anélkül, hogy letölteném a saját gépemre?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Parancssorban:

 

telnet aaa.bbb.ccc.ddd 110 (aaa.bbb.ccc.ddd a pop3 szerver neve vagy ip címe)

user xxxxxx (xxxxxx a felhasználóneved)

pass xxxxxx (xxxxxx a jelszavad)

dele n (n a törlendő levél sorszáma)

quit

 

A leveled eltűnt.

 

A telnettel egy probléma van. Nem szabad elgépelni a dolgokat, mert nem eszi meg a javított karaktereket!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Ennél talán egyszerűbb, ha felteszed a Segélyvonal CD-ről a POPTray nevű alkalmazást, az már a szerveren ránéz a levelekre, és törölhetsz is! ;)

 

És legközelebb ne általános címet válassz a topicnak, mert nem néz be senki. Érdemes a problémát pár szóban beírni címnek!

Link to comment
Share on other sites

aty
A telnettel egy probléma van. Nem szabad elgépelni a dolgokat, mert nem eszi meg a javított karaktereket!

Csak a Windowsos telnet kliens nem eszi meg szerintem. Puttyban gond nélkül lehet például javítani.

Link to comment
Share on other sites

Atys

Köszi a válaszokat!

 

Moderátor úrnak :D : kösz a címbeli tanácsot (meg az átírást), megfogadom!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft
Ennél talán egyszerűbb, ha felteszed a Segélyvonal CD-ről a POPTray nevű alkalmazást, az már a szerveren ránéz a levelekre, és törölhetsz is! ;)

 

Vagy telepíti az Outlook 2003-at, amivel szintén le lehet csak a fejléceket tölteni. (Csak akkor a spam szűrő nem funkcionál)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
csum-pi

Igen a Spam szûrõ télleg nem egy aktív dolog amikor ezt használod. Mellesleg én is az Outlook Express 2003-at használok, de volt ilyen beragadt levél problémám vele... valahogy sikerült megoldani a problémát, már régen volt! (csak kiegészítek :D )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...