Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Media Player


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

nagygabor

Ahogy elnézem passzol a vistába. Na majd oda feltelepítem. Úgy is ma állok át 5381-re. :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Jobb gomb a felsõ részre -> Show Classic Menus. Én is sokiáig kerestem :D

Miközben egy kicsit elkalandoztam benne, megtaláltam, de kösz. Engem csak a Playlist rikitó színe zavar. Nagyon elüt az egésztõl, pedig olyan szép lenne...

Link to comment
Share on other sites

Timer

Nekem elég jónak (és stabilnak) tûnik ez a változat, megnyúztam rendesen. Szép ez a fekete szín, de érdekelne, hogyan lehet a felületet átlátszóvá tenni!

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Fogtam és Total Commander-bõl áthúztam a fájlokat a lejátszóba!

 

Nem, nem akarok frissíteni! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Lehet, hogy inkább érdemes lenne fejleszteni :hááát: . Semmi gondom a 10-sel, és ha ráhuzom a fájlokat, akkor rendesen lejátsza, nem találkoztam ezzel a "léptetõs problémával".

Link to comment
Share on other sites

BlueNeon

Feltettem énis és nagyon tetszik, csak 1 bajom van vele: véletlenül rákattintottam oldalt a playlisten arra a kis kék nyílra és abban a pillanatban el is tűnt a playlist. Azóta se bírtam visszatenni. Akárhol kerestem nem találtam meg, hogy hogyan lehetne visszaállítani. Nem tudjátok hol lehet? :?: Vagy ez valami bug? :?:

 

Link to comment
Share on other sites

Timer

A média tárban jobb oldalt van egy ugyanolyan kis kék nyil :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Az nem az.

 

@BlueNeon

Én is megnyomtam kiváncsiságból, aztán nagynehezen megtaláltam kb. 20 perc alatt. Most megint eldugtam, hogy tudjak válaszolni, de megint nem találom... :lol: Ezt remélem majd valahova kiteszik, mert ez így elmebaj...

 

u.i.: Megvan! Now playing alatti nyilacska, pipa a Show List Pane elé

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Nagyon szeretném fehérben is látni. Ma végig bogaráztam, de sehol se találtam. :( Lehet, hogy csak a Vistaban fehér? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Timer

Én is erre gyanakszom. Szerintem az átlátszó felület az Aero része, szóval XP alatt felejtõs :(

Link to comment
Share on other sites

ADAMFURUS

Fehér csak Vista allat lesz mert csak abban van az Aero. Nekem az mediatár tetszik, nagyon jó a keresõje.

Link to comment
Share on other sites

payskin
A Microsoft weboldalán a Softpediára linkelnek. Márpedig onnan leszedhető ... :hááát:

Ez egy tavaly (!) május 30-ai cikk, ami arról szól, hogy a béta majd tavaly novemberben fog megjelenni. :) Ez alapján akármi is lehet a Softopedián. :)

 

Hivatalos letöltési oldal itt.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Köszi a linket! :istenvagy:

 

Én a Google-n keresztül találtam arra a Microsoft oldalra. Ha õk kint hagyják az egy éves írásukat, meg linket ... :)

 

Viszont érdekes a telepítõ: Az XP fájlvédelme bejelez, hogy nem megfelelõ ... :hááát: Mondjuk attól még feltettem. :)

Link to comment
Share on other sites

Timer

Balázs! Ez nagyon friss link, mert tegnap konkrétan itt még nem volt semmi! Direkt átnyálaztam ezt az oldalt, mielõtt letöltöttem a softpédiáról. Egyébként "nagyjából" ugyanez lehet, mert az is 23 MB. Jó, jó, tudom, hogy ez nem jelent semmit. Vírus és kémmentes, egyébként, legalábbis a Spybot és a nod nem reklamált (telepítés elõtt leszkenneltem a fájlt)

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na meg hivatalosan is csak ma jött ki... ;)

Link to comment
Share on other sites

BlueNeon
u.i.: Megvan. Now playing alatti nyilacska, pipa a Show List Pane elé

Köszi Sanzi :bocsánat: , már nagyon idegesített, hogy nincs meg!

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Nekem valamiért a programtól mindig 100%-os a processzorhasználat. Mondjuk ez a régebbi verzióknál is így volt. A memóriából meg 70-80 Mb-ot foglal le. Ilyenkor mi történik? :S

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Érdekes. Nekem csak 14MB-ot foglal, és használatkor sem megy feljebb 8-10%-nál.

Link to comment
Share on other sites

zollly

Megvárom inkább a végleges verziót, az már biztos jó lesz, nem lesz vele gond, remélem. 8)

Mikor jön ki a végleges?

Link to comment
Share on other sites

nascar

Ha a Microsoft kiadta, akkor valamilyen szinten véglegesnek tekinthetõ, csak még nem magyar! ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szó sincs róla. Ez még egyértelmûen béta.

Link to comment
Share on other sites

hege_gyuri

Megjelent a magyar nyelvű változat is! Aki használja az angolt, előbb távolítsa el, mert különben nem lehet feltelepiteni.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Én meg adok linket hozzá: WMP11 hun

 

(Vagy 1/2 óra múlva a weboldalamról is leszedhetõ.)

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

A WMP11 letöltése után csomó skin, plug-ins letöltését is felkínálja: link.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Köszi mindkettõ linket. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...