Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Media Player


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

mizsi

Az Asztalon jobb klikk, Tulajdonságok, Beállítások fül. Itt tudod megnézni, hogy hány képernyõ aktív. Jó esetben kettõ darabot kell látnod. Jobb klikk a 2-esen, és vedd ki a pipát a 'Csatlakoztatva' elöl. Ekkor a monitor (az 1-es) alapérttelmezetté vállik.

Link to comment
Share on other sites

takker

A problémák elhárultak! :) Köszönöm szépen a hathatós segítséged!

 

Üdvözlettel:

 

 

takker

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
mazda6diesel

:szia:

 

Olyan problémém jött elõ, hogy ha egy audió cd-t teszek a meghajtóba és a sajátgépen belül rákattintok a meghajtóra akkor kapásból a media player 10 elkezdi lejátszani a számokat, nem pedik a trackeket jeleníti meg mint ahogy eddig. hogyan tudnám visszaállítani hogy a meghajtóra kattintáskor ne kezdõdjön el a lejátszás hanem a cd tartalmát jelenítse meg mint régen. Annyi történt aminek köze lehet ehhez, hogy telepítettem az Apple Itunes Music Software-t és utána a Media Player-ben a beállításokon belül kijelöltem az összes fájltipust. De ezt eddig is így csináltam és nem kezdett egybõl lejátszani ha rákattintottam a meghajtóra. Olyat is csináltam, hogy a meghajtóra jobb egérgombos kattintás utána tulajdonságoknál beállítottam, hogy ne csináljon semmit ha lemezt teszek a meghajtóba de nem oldódott meg a probléma. Hogyan tudnám visszaállítani a fájlok megjelenítését?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Egy kattintással több: jobb klikk és Megnyitás vagy Intézõ.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Köszönöm így mûködik! de lenne még egy kérdésem, hogyan tudnám állandósítani azt, hogy kettõt kattintok a bal egérgombal és a fájlok jönnek elõ nem pedig a lejátszás?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ADAMFURUS

Május 16. megjelenik a hivatalos Windows Media Player 11 Beta-ja.

Én már feltelepitetem de még hiba van ben viszont a felszin az nagyon tetszös.

Képek: www.winfuture.de

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Nekem sikerült letöltenem torrentrõl a WMP11et, de elötte Valami .dll fájlt kéne frissíteni :hááát: akkor már megvárom a keddet a hivatalosig. ;)

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Valahol már írták azt hiszem a fórumon, hogy hogyan lehet az Autorun-t kikapcsolni. :hmm:

 

Más:

 

Mivel nem találtam Windows Mplayer 9-es topicot ezért ide írom. A lejátszóm, elkezdi játszani a listára felvett mp3-akat, de egy idõ után nem léptet tovább és kézzel kell elindítanom a számokat. Mi lehet a baj? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Timer

Tényleg ma lesz belõle hivatalos béta? A Microsoft Update-n nem találtam semmit!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Leglább egy linket tegyetek már be.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Én ezen nem látok semmi BETA felíratot :hááát: Ez már a végleges? A magyar mikor lesz kész? Attól függetlenül tetszik. Nektek hamar feltelepült? Nekem legalább 5 percig, ha nem 10 volt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hivatalos linket egyelõre nem találok a Microsoftnál. A fenti két link egyike sem hozzájuk mutat. Kétszer meggondolnám, mielõtt bármit is felteszek!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

M3U-ból játszod, vagy bepakoltad a lejátszóba?

Nem frissítesz 10-es verzióra? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

10-es mellé telepíthető?

Link to comment
Share on other sites

Timer

Inkább csak a helyére, mert ahogy veszem észre, felülírja simán. Mellesleg a windows eredetiségét ellenõrzi, szóval kalóz változattal felejtsétek el.

 

(egyébként a hardwareOC-n már vasárnap óta linkelnek a softpédiára)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Az oké, de ha a Microsoft is oda mutató linket tesz ki, akkor annyira "vészes" nem lehet. :)

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Aha, tényleg ellenõrzi az eredetiséget. Szerintem ez egy "jó" módszere a Microsoftnak ;) Ha minden programját megtanítja erre, lassan rájönnek az emberek, hogy legalább az operációs rendszert érdemes megvenni, amit nap mint nap használsz éveken keresztül. Akkor már sejtem mi lehet az a ".dll frissitõ program," ami a torrentes letöltés mellett volt :démonikacaj: Nem tudjátok hol tudom átállítani a stilust fehérre? Mert a képeken mindenhol fehérnek látszik nekem pedig sötét. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Kipróbálom. A Winampot soha nem szerettem, mindig Media Player User voltam. Remélemnem csalódok.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Feltettem én is.

 

Települési idõ: 3 perc.

Örömteli hogy átvette a beállításaimat a 10-es WMP-bõl, így ezzel nem kellett foglakozni.

 

A felület tényleg nagyon szép, remélem, hasonlóan jól is fog mûködni. (A 10-essel én meg voltam elégedve.)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én is feltettem, nekem is kb 3 perc. A design nagyon szép, de a felső tipikus menüsávot hopp, és eltüntették. Minden megvan, csak egy kicsit furcsa. Ha nem lesz vele probléma, marad. ;) Majd ha valaki találkozik magyar verzióval, feltetlenül szóljon.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Jobb gomb a felsõ részre -> Show Classic Menus. Én is sokiáig kerestem :D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

És szép a hangja! Jól szól. :)

(Egyébként nem csodálkoznék, hogyha kiderülne, hogy ez nem más, mint a 10-es Vistasított verziója.)

 

Képernyõkép. 1152x864-es méretû.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...