Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Media Player


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

Már elég régen felkínálta a wma, hogy frissítsem 10-esre (mert 9-es van az xp-telepiocdn), én persze igen, már régóta 10-es van...Na de lesz ez a all-reinstall, és szeretném a 10-es setupját CD-re menteni...Lehetôleg ne kelljen letölteni a wma10-et a netrôl, hanem valahogy a gépbôl...

 

Davs

Link to comment
Share on other sites

payskin

Megkerestem neked a Microsoft oldalán. Alul még a nyelvet is ki tudod választani. Itt van.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )
Lehetôleg ne kelljen letölteni a wma10-et a netrôl, hanem valahogy a gépbôl...

Egyébként köszi a linket, de csak végsô esetben ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Jaaaa, hogy tanuljak meg olvasni! :pislog::bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

12.1 MB az egész MP10. Nem sok !

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szegény Davsnak még modemes internetje van. :( Azzal azért elég brutál lehet.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Mintha rajta volt valamelyik PCW CD-n! Csak nem emlékezek melyiken......

De talán a legutóbbi segélyvonal cd-n??? Azthiszem..... :hmm: De ha nem, akkor :sajnálom:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A Segélyvonal CD-n rajta van...

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Rajta :?::pislog: Hurrá! Akkor ok! Köszi benkovics, Mike, TRF!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pardiimre2

Nekem az a NAGY prblémám, hogy a semmilyen médialejátszóm, semmiféle videót nem játszik le!!!

Elindítom, ottmarad az első képkocka és csak a hang megy.(Rebbootoltam a Windost, ugyanolyan!!!)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

codec pack van?

Link to comment
Share on other sites

Painkiller

Milyen kiterjesztésû a film? Olyan codeket kell letölteni. Érdemes lenne megnézni egy információs programmal ( nem emlékszem a nevére)

Link to comment
Share on other sites

sámán

Ezeket Utonium javasolta valahol:

 

- a legújabb DivX 5 (A DivX Player-t nem kell hozzá felrakni.)

- DivX G400

- XviD

- AC3 Filter

+ valamilyen DVD-lejátszó program (pl: PowerDVD, WinDVD... stb.)

Link to comment
Share on other sites

kori
Nekem az a NAGY prblémám, hogy a semmilyen médialejátszóm, semmiféle videót nem játszik le!!!

Elindítom, ottmarad az elsõ képkocka és csak a hang megy.(Rebbootoltam a Windost, ugyanolyan!!!)

Az ffdshow kell neked semmi más. :)

Link to comment
Share on other sites

Painkiller

Ennek a proginak nem jutott eszembe a neve! :fal::sajnálom:

Link to comment
Share on other sites

janowolf

Sziasztok!

 

Én két progit használok, ha nem akarja lejátszani valamelyik player a filmet, hogy megállapítsam fönt van-e a megfelelõ codec a gépemen: AVIcodec; GSpot.

 

Ajánlom figyelmetekbe.

 

Egyébként egyetértek Utoniummal, DivX;AC3;DivXG400(feliratok megjelenítéséhez) XviD és egy DVD lejátszó progi bõven megteszi.

 

Sõt, a Mediaplayer leszedi magának a szükséges codecet. Az én gépemen csak az AC3, DivX G400 és egy DVD player van fönt.

 

Üdv

 

JanowolF

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pardiimre2
Az ffdshow kell neked semmi más. :)

Az a baj, hogy a Chabi által ajánjott driverem okozza azt, hogy nem tudok videot lejátszani.

 

Ati Mobility Radeon 9000hez(ACER Aspire 1600) kellene driver.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Szanya

Az utóbbi idõben valahányszor indítanám a WMP- t ezzel találom szemben magamat:

IPB kép

Ez után nyomok egy "igen"- t, letöltöm újra és újra, telepítem újra és újra, de nem változik semmi.

Mi okozhatja ezt?

Egyébként nem használom szinte soha ezt a :windows: lejátszót, inkább mindenre a Winampot.

 

(Különben mi az, hogy nem erre számított!? Még válogat is!?:pfúj: Tessék megenni a tökfõzeléket meg a spenótot is :ostor:, mert sosem leszel akkora, mint apu :superman:!) :igen:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Uninstall, ha a problémás file fennmarad, akkor kézzel törlés, és utána vissza.

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Egyre jobb: >> KÉP <<

Kézzel hogyan törlöm?

Link to comment
Share on other sites

robo

Helló!

 

1) A mûsortárban (WMP10) minõsítettem a zenéimet. Az automatikus listákban bármit jelölök ki, akkor a következõ üzenet jelenik meg:

 

A WMP nem tudja lejátszani a fájlt. Ha a fájl másik számítógépen található, ellenõrizze, hogy csatlakozik-e a hálózathoz. Ha az elérési utat begépelte, ellenõrizze annak helyességét. Ha a probléma továbbra is fennáll, lehet hogy a kiszolgáló nem érhetõ el.

 

Mondanom se kell, hogy a fájlok nem másik gépen vannak....

 

2) A minõsítéseket el lehet-e menteni, hogy egy esetleges újratelepítésnél ne kelljen mindent elölrõl kezdeni?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A minõsítéseket a fájlban is lehet tárolni, ezt a beállítások között szabhatod meg. Másrészt a hibát az okozhatja, hogy védett fájljaid vannak. WMA esetében legalábbis... Vagy csak a parancsikonokat látja, esetleg az m3u hibás. A fájltípusokat is regisztráld újból a beállítások között! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sanzi

Nekem is lenne egy kérdésem, mely nem egyezik meg a topcinyitóval, de nem akartam új témát nyitni. Nahmármost a Media Playernek (10) van az automatikus listái, ezen belül az összes szám. Onnan ha kitörlök valamit, jobb gomb, eltávolítás a listáról, akkor kitörli, de mihelyst újraindítom a Media Playert megint ott lesznek. Ebbõl a listából nem lehet törölni???

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Ezeket a listákat a zene mappában tárolja. Nem lehet, hogy onnan kellene törölni?

Amúgy a beállítások között van olyan:

Eszközök-->Beállítások-->Mûsortár: "A mûsortárból törölt fájlok törlése a számítógéprõl" Ez elé tegyél egy pipát!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...