Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry


Chabi1

Recommended Posts

Sanzi

Szívembõl szóltál manguszta. 8)

Link to comment
Share on other sites

Gábor 2

Tudjátok az a helyzet, hogy amikor végre a gép közelébe kerülök és nekiállok játszani biztos, hogy a gyerekeim is akkor akarnak játszani, vagy velem vagy a gépppel. Egy idõ után már elég rossz, hogy eljutok egy részig és akkor abba kell hagynom. De a gyerekekért mindent. Aztán kezdhetem elõrõl. De nekiállok mert nagyon tetszik a játék, csak jó volna már azért haladni is. Szóval ezért kellene nekem a mentés! ;)

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
[...] mert az lényeg, hogy küzdj meg egy save-ig.

Ott a pont! 8)

Link to comment
Share on other sites

Gábor 2
Van hozzá egy mod, amivel tudsz bármikor menteni......

Esetleg nem árulnád el? :szemöldök: Vagy titkos?! :hmm:

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Nem emlékszem már rá, csak olvastam valahol :nyíl: Google

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A FarCry telepítés az alábbi hibával áll le.

IPB kép

A lemez nem rossz, mivel egy másik gépre fel tudtam vele telepíteni. Mi lehet a baj? Semmi tömörítõ nincsen a gépen, de a másikon sincs. Ötlet?

 

@Gábor 2

EZT a weboldalt látogasd meg. Sokminden található itt, mod, pálya, meg miegymás. Lehet, hogy a végén a Save Mod is itt lesz.

Link to comment
Share on other sites

Gábor 2

Köszi a linket! Csak tudod az a poblémám, hogy nem akarnak mûködni a csalások! Hiába írom be a konzolba, semmi. Próbáltam a fejlesztõi módban is (indítás - devmode paraméterrel) de úgyse mûködik. :Sír: Nem tudom, talán én vagyok ilyen láma. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ebben nem tudok sajna segíteni, és csak single pályákat töltöttem innen.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, jó most lettem nagyon ideges.

A FarCry a másik XP-re gond nélkül feltette magát. Jóvan, semmi gond. Fel akartam tenni a Patch-eket hozzá, de kírta, hogy nincs feltelepítve a játék. Nahmondom, de szórakozz, egy fél órájta tettem fel. Nézem, a start menüben is ott van, de a programok eltávolításánál nincs. Jóvan, mindegy, újrateszem. Erre a telepítésnél megint mi fogad? :mérges: Ekkora egy szart életemben nem láttam.

Nem rossz a lemez. Fel is ment a gépre. De már másodjára nem engedi. Ez mi a túró? Agyonverném ilyenkor az amúgy nagyon tisztelt Ubisoftot, meg az egész bagázst, a Microsoftal együtt. :mérges::mérges::mérges::mérges::mérges::mérges:

Soha az életemben nem fogok még egy eredeti játékot venni, az is ugyanolyan trágya, mint a másolt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Baludada

Az 1.33 patch alá felrakhatom az 1.32es-hez való magyarosítást? Mert az 1.33ashoz nem találtam külön sehol. Még egy kérdés az Audigy-m támogatja az EAX 2.0-át CoD2ben be is tudom kapcsolni itt viszont nem, mi lehet az oka?

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Egyáltalán támogatja a játék az EAX 2.0-t ? Azért a CoD2 sokkal újabb mint a FarCry. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Az 1.33 patch alá felrakhatom az 1.32es-hez való magyarosítást? Mert az 1.33ashoz nem találtam külön sehol...

 

Nyugodtan!

Nézted már ezt: Hungames, vagy próbáltad itt: IMYke oldala :!: :?:

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Elvileg van olyan "kapcsoló" benne, hogy Enable EAX 2.0(need restart game) ilyesmi. Csak, ha már tud ilyet a hangkarim szeretném kihasználni. ;) Sikerült felraknom az 1.32 való honosítást. Tetszik a játék, bár nekem Easy-n is nehéznük tűnik :P Azért akartam kipróbálni, mert a PCW lapban is gyakran ezzel tesztelnek akkor biztos jó lehet.

@Chabi

Nem tudom nekem szól-e az aláírásod , de direkt végig olvastam elötte a topikot...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sanzi
érdemes lenne megpróbálkozni újabb újabb pályákkal is.

 

Pl. kedvenceim: Devils Island, Matto, Matto 2. ;)

A Devils Island nevezetű pályán elakadtam. A legvégén fent vagyok a domb tetejét, ahova a sok-sok létrán kellett felmászni. Itt van egy sárkányrepülő, amivel el kell menni valahova. De hova? Tudnál segíteni?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Pubi

Sziasztok!

 

Régebben játszottam a játékkal és semmi baja nem volt, de most, hogy újra feltelepítettem, amikor megy a játék a gépem elkezd pittyegni (az alaplapi hangszóró jelez). Azért nem értem, mert régen minden gond nélkül futott.

A gépem: 2,4Ghz processzor, 1,25GB Ram, NVIDIA GeForce 4.

Mi lehet a gond?

Köszi,

Pubi

Link to comment
Share on other sites

nascar

Hát ez egy jó kérdés!

Meg kéne figyelned, hogy mit sípol a hangszóró, és ebbõl a hibakódból kiindulva kéne megkeresni a hiba forrását!

Van ezzel foglalkozó topic! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pubi

Akkor szokott egyet sípolni, amikor bonyolult mozgások vannak a játékban. (pl megyek, meg lkövök egyszerre, meg az ellenség is lõ...szóval amikor sokmindent kell számolnia a gépnek) Nincs hibakód. Hogy lehet ehhez a hibakódhoz hozzáférni? Játék közben csak a rövid sípolást hallom (inkább pittygés :) ) Korábban viszont ezt nem csinálta.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem cseréltél billentyûzetet mostanában?!

Link to comment
Share on other sites

Pubi

Cseréltem billentyûzetet, de az kifogástalanul mûködik...

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hát nem. :)

 

A hangot a PC akkor adja ki, amikor betellik a billentyűzetpuffer. Minden billentyűzet másképp kezeli, ha egyszerre akár több gombot huzamosabb ideig nyomvatartunk. Van, amelyik simán bepuffereli a lenyomott gombokat, van, amelyiknél ez valami miatt nem működik, talán kisebb a puffer, más az elektronika, a fene tudja. (Biztos akad itt valaki, aki naprakész a klaviatúrák lelkivilágából.) A lényeg, hogy ha betellik a puffer, és már nem tudja bevenni a következő lenyomott billentyűt, azt sípolással jelzi. Ezt hallod.

Link to comment
Share on other sites

Pubi

Köszi a tanácsot, holnap megpróbálom a régi billentyûzettel és aztán jelentkezem.

Link to comment
Share on other sites

Pubi

Visszatettem a régi billentyûzetet, de sajnos így is pittyegett...

Link to comment
Share on other sites

payskin

Pedig biztos, hogy ettõl pittyeg, csak kérdés, miért nem tette ezt korábban?! :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Pubi

Jobban megfigyeltem és kétféle pittyegés van. Az egyik egy nagyon picit mélyebb. (De tényleg csak egy kicsit) Meg akkor is pittyeg, ha nem nyomok le semmit, csak pl. az egérrel körülnézek a játék során...

Régen is volt ilyen hiba, de akkor a tápegység miatt volt, azt lecseréltük és azóta nem volt pittyegés. (kb. 1 éve)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...