Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry


Chabi1

Recommended Posts

Gyalo92

HIHETETLENÜL JÓ! Honnan lehet kódokat letölteni?

Link to comment
Share on other sites

nascar
>>INNEN<< :!: De kóddal megölöd a játékot! Inkább fuss neki többször, ha nem megy!
Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Lehet,hogy mégesem fogok kódozni :D

 

Nem tudok továbbjutni, a 10-es pályán! Van egy terem,szivárog a gáz,látom a kijáratot,feltudok menni,egy ilyen nagy kõre,õtt megremeg a kép és meghalok! Hogyan kell továbbvinni ? :pislog::upsz::hááát:

Link to comment
Share on other sites

gaboooka

Az elõzõ mentésnél elzártál minden csapot? Menj fel a létrákon, majd találsz egy dobozt. Azt kell eltolni a csõ mellé, ami átvezet az utolsó (legfelsõ) csaphoz. 8)

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Köszi szépen a segítséget! Hányszor pörgetted ki a játékot?

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Tervezem megvenni a játékot. A Half-Life 2-höz képest milyen nehéz? (Mondjuk mindkét játék esetén közepes szinten.)

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Nem ismerem a HL2-t, de nem nagyon nehéz!

Link to comment
Share on other sites

Adani

Annyira nem nehéz, de zavaró, hogy nem tudsz akkor menteni, amikor akarsz, csak cheatelve. Az utolsó pálya nagyon nehéz.

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Most sikerült továbbvinnem a játékot! Egy épületben voltam, egy ilyen vár féle van és egy csomó szörny rakétával lõ! Lelõttem õket és felmentem egy hegyre! Ott találtam egy kút félét, ahova létra visz le. Mellette van egy sárkányrepülõ! :hááát::D:?:8) Merre menjek?

Link to comment
Share on other sites

nascar

Lefelé, a kis híd felé! ;)

Most Te játszol, vagy mi? :démonikacaj: Már bocsi, de nem csak menni kell, és darálni, hanem egy kicsit az agyadat is mozgasd!

Mássz meg mindent, mássz le mindenhová, fedezd fel a környezetet, egyszóval JÁTSZD és ÉLVEZD a játékot!

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Én játszom! Nem híd van, hanem egy kút féle és mellette egy sárkányrepülõ ;)

Link to comment
Share on other sites

gaboooka
Köszi szépen a segítséget! Hányszor pörgetted ki a játékot?

Már nem is tudom. Talán 5x? :lol:

Mutass képet, hogy hol vagy most.

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Oksi, majd mutatok! És nem unod a játékot?

Link to comment
Share on other sites

nascar

Ezt nem lehet megunni! :P

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Csatlakozom Nascarhoz. Egyszerûen megunhatatlan. Sõt, a plussz pályákkal tovább lehet "élvezkedni". Csak ajánlani tudom, a Mato 2-3-at. Nagyon jók, és ötletesek. :D

 

Annyira nem nehéz, de zavaró, hogy nem tudsz akkor menteni, amikor akarsz, csak cheatelve. Az utolsó pálya nagyon nehéz.

 

Hardon volt egy-két izzasztó helyzet. Ne az Easy-rõl vonjatok le következtetést!!!

Link to comment
Share on other sites

gaboooka

Persze meg kell említenem a Devil's Islandot is. :pislog:

Nem semmi egy pálya. 8)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Megvan, és ki is akartam próbálni, csak mostanéban nagyon nem jut idõm semmire. (fránya suli :S )

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92
Megvan, és ki is akartam próbálni, csak mostanéban nagyon nem jut idõm semmire. (fránya suli :S )

Hányas tanuló vagy?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Háát, nagyon változó. Függ a tantárgytól, és a kedvemtõl. Nah, meg a szerencsémtõl. :D De ez nem nagyon illik ide... ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Nekem is sikerült végre megszereznem X-Box-ra a Far Cry Instincts-et.

Ez miben más mint a sima Far Cry? :bizonytalan:

Úgy kezdõdik, hogy a kis hajómról elmegy egy nõ jetskizni, aztán elalszom, és mire felkelek körbevettek a helikopterek.

Kicsit játszottam vele. A grafikája tényleg csodás, fõleg a víz tetszik. Azt nagyon eltalálták. A lopakodós harcolós játékokat viszont jobban szeretem, így azt hiszem maradok a splinternél. :P

Link to comment
Share on other sites

nascar

A kesõbbiekben még lopakodhatsz eleget! Ez sem az darálós játék, majd meglátod!

Rengetegszer kell osonni, hasalni, lopakodni, elbújni! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

De ugye az Instincts nem csak XBoxra lesz? Mondjátok, hogy nem. Mondjátok...

Egyszerûen imádom a játékot, de XBoxom nincsen, és szerintem nem is lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Legközelebb szembejön velem, megveszem. Döbbenet, hogy ennyiért utánad dobják, miközben grafikailag még ma is teljesen ott van, és játékélményben sem piskóta! :oké:

 

Egyébként épp ilyenkor látszik, hogy mennyi az igazságtartalma a híres kijelentésnek, hogy "azért nem veszek játékot, mert túl drága". Kíváncsi volnék, hogy akár csak itt a fórumban azok, akik beszélgettek a Far Cry-ról mind megvették-e már? Volna egy fogadásom. :(

Link to comment
Share on other sites

google

Én ingyen kaptam, ajándékba! :D

De ennyiért szerintem teljesen rendben van, és valószínûleg meg is venném, ha nem volna legális.

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...