Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mi lehetne még a lapban?


Reyorkin

Recommended Posts

payskin

De, majd lesz ZoneAlarm is. Azt, hogy a Norton vírusfogás területén mit tud, nem tõlünk fogod megtudni. Inkább tõlük.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Úgy értettem hogy a Zone Labs vírusírtója mit tud... ami benne van a ZA security suitban...

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Azt tudja amit az eTrust. Ugyanis az van beleprogramozva.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Az teljesen jó!!!!! :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A 6os eTrust van benne, nem a 7es! :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Hát gondolom update-el, ha nem is 7esre de a viruslistát csak frissítik a Zone Labs-os srácok... Vgy tévednék? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Más a keresõ engine benne, de a megfelelõ topicban leírtam részletesen. Ha nem itt, akkor az elõzõ motorban. :P

Link to comment
Share on other sites

Timer

Én azt szeretném kérni, hogy ha lesz legközelebb fórumos találka, azt dobjátok már bele az újságba is, hiszen sokakat érdekelhet a dolog, akik csak szimplán figyelmetlenségbõl elsiklanak a netes felhívások mellett. Én például már a másodikra is szívesen mentem volna, de sajnos a harmadikat is lekéstem

 

Továbbá jónak tartom azt a tendenciát, hogy egyre több noteszt mutattok be, de azt hizem, sokan még mindig nem tudják megvenni a fullextrás, fél kilós cuccokat. Barátibb lenne, ha az alsó szegmensbõl is szemezgetnétek kicsit. A másik, hogy ugyanilyen alapon teljes asztali konfigokat is sokan látnának szerintem a lapban. :D

 

Szintén sokaknak kedveznétek véleményem szerint, ha nyitnátok picit a házimozi téma felé is. Tudom, tudom, ez nem szerves része az IT-nek, de ettõl függetlenül valahol már összefortak ezek a dolgok is a szcénával.

 

Hát ennyi.:D

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
(Timer @ 2005. augusztus 29., 19:55 - hétfõ)

Én azt szeretném kérni, hogy ha lesz legközelebb fórumos találka, azt dobjátok már bele az újságba is,

 

Mivel ez fórumtali, érdekes lenne máshol is felhívni rá a figyelmet, hisz azoknak van, akik a fórumra járnak. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
(Timer @ 2005. augusztus 29., 19:55 - hétfõ)

... teljes asztali konfigokat is sokan látnának szerintem a lapban.

 

Szó szerint ez fogalmazódott meg bennem is. Jó lenne komplett gépeket bemutatni. Talán a teszt alkatrészket biztosító szponzorok is belemennének.

Link to comment
Share on other sites

Richy

Ezt olvastam a szeptemberi számban:

 

A dolog persze némi veszélyt is rejt magéban, amennyiben meghibásodik, könnyedén hûtés nélkül marad a rendszer. Éppen ezért a legfontosabb hûtõket (például a processzor hûtõt) sose kössük rá ilyen megoldásokra...

 

(Itt ventilátor szabályzásról volt szó a Csendet kérünk c. részben)

 

Ezzel szemben van némi kérdésem

A procikban nincs védelem túlmelegedés ellen, ami ha túlmelegszik kikapcsolja a procit?

Mert ez már a PI ben is volt tudtommal.

 

És gyorsdan hozzáfûzném szerintem az egyik legnagyobb hangja a procihûtõnek van.

Link to comment
Share on other sites

tszaboo

Nos, szerintem a mi ne legyen az újságban: Ne írjatok már annyit a panda antivírus, és mostmár a Nod32 telepítésérõ. Elég lenne, ha fölraknátok a dvd-re, hogy hogy telepítse az egyszeri felhasználó, az újságba meg belerakjátok, hogy hol van. A novemberi számban is legalább 3-4 oldalon foglalkoztatok vele, pedig ezt ki lehetett volna értelmes tartalommal is tölteni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hát, ha feltételezhetnénk, hogy az egymást követõ hónapokban pontosan ugyanazok veszik meg a lapot, akkor igazat adnék neked. De mivel sajos ez nem így van, ezért a legfontosabb teljes verziós termékek minimális leírásának szerepelnie kell a lapban. És még így is külön témát kell fenntartani a fórumon azoknak, akik nem veszik a fáradtságot, hogy elolvassák, nem is beszélve a betelefonálókról.

 

Szóval, lehet, hogy te hónapok óta látod, és nyilván ezek nélkül is simán fel tudod telepíteni, de rajtad kívül még úgy 130 ezer ember olvassa a lapot, s köztük bõven akad, akinek szüksége van rá!

Link to comment
Share on other sites

Richy

Ebben Balázsnak igaza van. Sokak nem elõfizetõje az újságnak így nem tudhatják mit kell csinálni.

 

Erre vlaki nem tud válaszolni?

A procikban nincs védelem túlmelegedés ellen, ami ha túlmelegszik kikapcsolja a procit?

Mert ez már a PI ben is volt tudtommal.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Szerintem ezt a BIOS-ban tudod állítani.....

Link to comment
Share on other sites

Richy

Én ezt tudom de akkor miért írják oda hogy lezizzen

Link to comment
Share on other sites

pannonboy
(Ricsi @ 2005. szeptember 04., 12:32 - vasárnap)

Ebben Balázsnak igaza van. Sokak nem elõfizetõje az újságnak így nem tudhatják mit kell csinálni...

 

Például én sem. Amíg nem lehetett letölteni a PC Studiót minden hónapban megvettem (megvettem, mert nem bízom a postásokban). De mióta le lehet tölteni a videot, és a programok nagy részét is, így csak néha-néha adok érte 2000 Forintot.

Link to comment
Share on other sites

Richy

Na máris egy támogató

Link to comment
Share on other sites

Richy

Lehetne arról szó, hogy tuningolásról írnátok az újságban.

Pár "Mesterfogás", progi.

Peresze ki ne hagyjuk a piros betûs "CSAK SAJÁT FELELÕSÉGRE" címszöveget ;)

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Mostani számban volt szó a mikrofonos fejhallgatókról. A játék közbeni használatáról lehetne írni.

Engem speciel az érdekelne, hogy a netes játék közben hogyan kell használni? Máshonnan a TeamSpeak 2 RC2 progit ajánlották, de nem boldogulok még vele.

A netes játék közbeni mikrofonhasználatról, akár több ilyen progi bemutatásáról szívesen olvasnék.

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Szerintem ez inkább a Gamestar vagy a PC Guru profilja.

Link to comment
Share on other sites

mooti

Szerintem a routerek beállításáról kéne több cikk. Valaminz újabb verziójuk telepítésérõl.

Link to comment
Share on other sites

Richy
(mooti @ 2005. szeptember 11., 8:11 - vasárnap)

...újabb verziójuk telepítésérõl...

 

A Firmware-re gondolsz ez alatt?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Valahol felvetettem, hogy jól jönne megint egy Kacsavadászat, a "Tönkreteszi-e a mobiltelefon a floppyn / pendriveon lévõ adatokat?" kérdéssel is. :)

Link to comment
Share on other sites

Richy

Lehet hogy a floppy-t igen, de a pendrive-ot nem hiszem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...