Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mi lehetne még a lapban?


Reyorkin

Recommended Posts

Neohacker

Csak a Linuxososknak annyit hogy ha ennyire Linuxos cikkekre vágyank akkor vegyék a Linux World címü újságot :!: :D

 

Amúgy szerintem ez a DVD / CD re történõ archiválás úgy si megoldható lenne ha csak simán TXT be raknátok fel :!:

 

így még kényelmesen is egy PDAn is lehetne olvasgatni vagy Mobilon... :!: :?::ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Az más kérdés, hogy egy idõ után kifolyna a szemed, ha sokat olvasnád. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Szerintem legyen olyan változat is amit a sötétben foszforeszkál. Így éjszaka is tudnám olvasni az újságot a paplan alatt. :P:D

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Vagy legyen hozzá zseblámpa, vagy villanykörte, ha kifogyna a lámpából a szufla. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Richy

Szerintem a dvd-re rá lehetne rakni a progik linux-os változatát (márha persze van)

Link to comment
Share on other sites

Viking6

Sziasztok!

 

Különbözõ játékkiegészítõkrõl (kormány, kontroller, stb) is lehetne néhány sort írni.

Vagy volt mostanában?

 

Üdv:

Link to comment
Share on other sites

Machado

Megfogtok kövezni, de én meg azt mondom, hogy ne legyen több Linuxos cikk az újságban. Arra ott vannak a Linuxos magazinok.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Szerintem meg ennyi kell! (Nem tudom, hogy mennyi van most benne, mert még nem kaptam meg)..A Linux a PC-hez tartozik, ugyanúgy, mint a windows...Én pl. nem szeretnem az officeos cikkeket, de eltûröm, mert másoknak jól jöhet...Úgyhogy csak azt mondom: ha nem tetszik, ne olvasd...

Link to comment
Share on other sites

eremit

Én sem használok linuxot, de mindig érdeklõdve olvasom. Kell ez!

Link to comment
Share on other sites

tesztax

:ötlet: Szerintem lehetne a GIMP-rõl is szó, mert a CorelDraw már uncsi.:ötlet:

Légyszi! :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

... és mert jóval kevesebb embernek van meg (legálisan legalábbis).

Link to comment
Share on other sites

kori

Utóljára a júniusi szám címlapján volt olvasható a MPCM logója. Nem jött össze a fúzió, esetleg más oka van. (csak ha puplikus) ;) A NOD32 átvétele mindenesetre jó dolog volt. :)

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Szerintem (amennyire én ki bírtam hámozni a lényeget), nem volt szó fúzióról.

Link to comment
Share on other sites

Papp Norbert

Szerintem lehetne egy olyan teszt amibe felmérjük milyen a tudásunk. Ez 1-10 ig szokott lenni a mesterfogások címû rovatban.

Az kira lenne! :oké:

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Ezt én nem nagyon értem. Kifejtenéd bõvebben?

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Néhány éve egy tanfolyam keretén belül ~100 órát tanultam Auto-CAD R14 progival tervezést. Durván 1db. A4-es spirálfüzet oldalon elfért az a jegyzet ami elég volt az alapismeretekhez. Nem lehetne egy cikket megejteni az Auto-CAD-ról? Szerintem 2 oldalon bõségessen le lehetne írni az alapokat.

Néhány ikon használatával müködik a testek kialakítása, fóliák létrehozása és a különbözõ nézetek szerinti mentés (nyomtatás). Szóval nem egy bonyolult dologról lenne szó.

Hi!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Vinikor, mire használ az otthoni felhasználó egy 300+ ezer forintos mérnöki tervezõprogramot? ;)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
(VINIKOR @ 2005. augusztus 17., 13:04 - szerda)

Nem lehetne egy cikket megejteni az Auto-CAD-ról?

 

Balázsnak igaza van :) Az "átlagos" PCW olvasók nem használnak ilyesmit, így teljesen értelmetlen lenne.

Akinek mégis ilyen igénye van, az megveszi/elõfizeti a Digitart magazint. (http://digitartmagazin.hu)

 

Nemcsak CAD, hanem 3D Studio MAX, Maya ...stb

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Júniusi mellékleten volt a Corel DESIGNER 12 mûszaki rajzoló progi, innen jutott eszembe az Auto CAD R14 ami kb. 20E Ft-os oktatóverzió és talán próbaidõszakos is, ezt nem tudom. Sima mûszaki középvégzettséggel és AutoCAD ismerettel jónéhány munkalehetõséget láttam már.

De igazad, van Én is érzem, hogy nem kimondottan a lap profiljához tartozik a téma.

Link to comment
Share on other sites

Reyorkin
(Spányik Balázs @ 2005. augusztus 17., 20:30 - szerda)

Vinikor, mire használ az otthoni felhasználó egy 300+ ezer forintos mérnöki tervezõprogramot? ;)

 

Mi speciel AutoCADdel tervezünk a suliban

 

 

8)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Tegyük gyorsan hozzá, hogy a CorelDesigner azért Móka Miklós az AutoCAD mellett. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Na most akkor figyelj Balage! Elmondom mi az ami kéne és nincs! Norton SystemWorks! Vagy csak a Norton AntiVrus! Nem emlékszem, hogy mostanában lett volna róla szó, pedig elég sokan használják. (Vagy volt róla szó pár hónapja, amikor a McAffe ilyen kombó csomagját mutattátok be? azt hiszem nem. :))

Aztán ZoneAlarm Internet Securtity Suite. Rengeteg a ZA-os, hátha érdekelné õket! :)

NA? :D:):D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

ZA-t és is szívesen látnék, de nortont nem. Attól még lehet.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az a baj, hogy a Symantec cuccokban évek óta nincs szemernyi újdonság sem, ellenben eszik a memóriát, mint állat. Ennek ellenére a szeptemberiben lesz egy termékük, ami még nyáron jelent meg. A 2006-os termékskálát szeptember végén fogják bejelenteni, a novemberi számban fogunk róla írni, aztán attól függõen, hogy jönnek a teszttermékek a rákövetkezõ hónapokban is.

 

Rettentõen csodálkoznék, ha McAfee cuccokról írtunk volna mostanában. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Ja McAfee-t összekevertem azzal a Pc Cillin vagy mivel. Ilyen piros dobozos virusirtó, tûzfal bla bla. :) És ZA Security Suite nem lesz? A Norton tényleg zabálja a memóriát, azért próbáltam ki a ZA-t, ami sokkal gyorsabb, csak kiváncsi vagyok, hogy vírusfogás terén mit tud.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...