Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Zeneajánló


George

Recommended Posts

George

Várom az ajánlásokat, kíváncsi vagyok hogy ki mit hallgat, milyen zene jön be neki?

 

Akkor kezdeném:

Általánosan:Trance,Dance,Disco,Electronic

Konkrétan:ATB,Scooter,Paul van Dyk,DJ Tiesto,DJ Sammy :)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Jelenleg Frank Sinatra, Norah Jones, Tracy Chapman, természetesen Leonard Cohen, és ebből következőleg Kern András is.

Link to comment
Share on other sites

Ajnász

Nem régiben jelent meg a System of a Down legújabb albuma. Jelenleg azt favorizálom. Számomra nagyon tetszetős muzsikát játszanak. :) Ez az album sokkal dallamosabbra sikerült szerintem, mint az eddigiek, habár most is sikerült összerakni néhány olyan muzsikát, ami a nagyon zúzós kategóriába tartozik.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Mivel nagyon szeretem a Max Payne II.-őt, és ha végigjátsza valaki, akkor jön a lezáró felsorolás, mely alatt szól egy zene, ami roppant kellemes!

Ezért felmentem az együttes honlapjára, aki írta, és játssza, utána rákerestem egy kicsit a neten (Kazaa :P ), azóta sűrűn hallgatom őket, nekem nagyon tetszik!

De imádom még a Paradise Lost-ot! :P

Szóval, ha esetleg érdekel valakit a Max Payne féle zene, akkor itt keresgéljen:

Poets Of The Fall, (music samples)! ;)

A MP II. szám: Poets Of The Fall - Late Goodbye

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Nekem a kedvenc együttesem aaa ("dobpergés") ( :P ) Depresszió!

Szerintem nagyon jó metal zenét játszanak, egyik legjobb a stílusban.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Igen, igen, igen!

A magyarok közül én is szeretem a Depresszió-t! :P

Már nyomatom is fülhallgatón! :D

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Szerintem nincs itt miről beszéllni! A Red Hot Chili Peppers a király!

Természetesen ez csak vicc, de nekem tényleg ők a kedvenceim!

Ezenkívül meghallgatok mindent, ami rock, blues, sőt, még olykor a régi Heavy Metal zenekarok lemezeit is!

Esetleg mostanában arat nálam még a The Corrs is!

Link to comment
Share on other sites

Putty Mutty

Mindenevő vagyok.76-82 között Disco-ztam,így ezért a Discositott zenéket hallgatom szívesebben.De Space,Tomita,Tangerine Dream,Mike Oldfild ésatb. ill.filmzene is előkelő helyen áll nálam.

De végülis mindegy csak szóljon valami. UTÁLOM A CSENDET !

Link to comment
Share on other sites

Greene

Mostanában Rory Gallagher-t, és Loreena McKennitt-et hallgatok. Persze a Stratovarius is megmaradt mint egyik kedvenc. ;)

 

@Benkovics: Bocs, de megint elfelejtettem :pislog::( . Igérem feltöltöm még ma, ha elérem a szervert!

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Most Ian Brown, és hoztam magammal egy csipet Sinéad O'Connor-t is. :P

Link to comment
Share on other sites

benkovics
@Benkovics: Bocs, de megint elfelejtettem  :blink:  :( . Igérem feltöltöm még ma, ha elérem a szervert!

Esküszöm, nem azért írtam! Mint említettem nem sürgős!

 

Most Ian Brown
(Y)

Ez igen! Micsoda jóizlés! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer
Igen, igen, igen!

A magyarok közül én is szeretem a Depresszió-t!  :P

Már nyomatom is fülhallgatón!  :D

B) :D

Én még 5.1-es hangfalrendszeren szoktam hallgatni. Mondjuk az ősök ezért nincsenek annyira oda, ezért nálam is általában a fülhallgató a nyerő.

És az avatarom is Depressziós. (Amíg tart album)

Link to comment
Share on other sites

Blueeight

Hello!

 

 

Mike Oldfield minden mennyiségben. Most éppen az Ommadawn album a kedvenc, persze a 3 Tubular Bells után. ;)

 

Valahol az After Crying-ot Oldfield-hez hasonlították ezért elkezdtem hallgatni. Nem rossz bár nekem gitár nélkül nem zene a zene.

 

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

eremit

Ludwig van Beethoven: III. (eroica) szimfónia, vezényel Leonard Bernstein.

 

IPB képIPB kép

Link to comment
Share on other sites

nascar

@ Apokalipszis

 

Vettem! Az albumot is ismerem! Sőt, nagy metal rajongó voltam, rengeteg érdekességem van a gyűjteményemben pl. 7 videókazettányi videóklipek még a HeadBanger's Ball idejéből az MTV-ről, Metallica Box Set (35000 példányszám összesen a világon, 1 James Hetfield által tervezett póló, 1 VHS kazettta, 1 db aranyozott dedikált "fekete lemez"!), Freddy Mercury emlékkoncert anyaga CD-n (Metallica), Metallica - Garage Days maxi CD-n, és hanglemezen is! Iron Maiden érdekességek, stb., stb.. ;)

Most már nincs nagyon időm ezzel foglalkozni, de a mai napig szeretem az igényes metalt! YEEEEAAAAH! :P

Link to comment
Share on other sites

cereal180
Hello!

 

 

Mike Oldfield minden mennyiségben. Most éppen az Ommadawn album a kedvenc, persze a 3 Tubular Bells után.  ;)

 

Valahol az After Crying-ot Oldfield-hez hasonlították ezért elkezdtem hallgatni. Nem rossz bár nekem gitár nélkül nem zene a zene.

 

 

Blue8

Én is szeretem Mike Oldfieldot, de nekem a Five Miles Out a kedvencem. Vagyis igazából nincsen kedvencem, mert az összes albumát szeretem, akárcsak a U2-nak.

Link to comment
Share on other sites

csibe283

Huhh én nagyon változatos zenéket hallgatok. :lol:

Mikor mihez van kedvem.

Trance, Dance, Techno, Hardstyle...ebből azt gondolnátok, hogy diszkós vagyok, de ha azt mondom, hogy a System of a Down is bejön pl. vagy a Dirty Dancing 2 zenéje, akkor rögtön megértitek, mennyire változatos az ízlésem. :lol:

Amúgy most a hardstyle az, ami nagyon megtetszett, nem olyan zúzós, mint a hard techno, meg amit a Kashmirban nyomnak. Viszont kicsit keményebb, mint amit Bankban lehet hallani (pl. Peat Jr., Thomka). De röviden, akit érdekel a stílus, meg kell hallgatni egy számot. :)

 

Kedvencem mindig változnak, mostanában pl. amit hallgatok: Peat Jr. & Fernando, Aquagen, Blutonium Boy, néha egy kis System of a Down valamint rengeteg hardstyle mix. :)

 

Hogy megértsétek, mit értek zúzos zene alatt: Kashmir (Belépés, átugrod az introt és már szól is)

Ami pedig lightosabb, mint a hardstyle: Bank Dance Hall

 

Ez alapján el lehet képzelni milyen stílus :D Remélem nem baj, hogy belinkeltem a két oldalt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Maverick
Ludwig van Beethoven: III. (eroica) szimfónia, vezényel Leonard Bernstein.

Esetleg ugyanez Herbert von Karajan vezényletében?.. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nyamm nyamm! Nem is tudnék választani! Karajan egyébként fejből tudta összes partitúrát, amit vezényelt! Azannya! IPB kép

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nekem minden bejön, amiben nincs sok gitár és nem rap, vagy hip-hop. B)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Én a legjobban az olyan zenéket szeretem, amiben sok a hegedu, vagy cselló, az akusztikus gitár, és esetleg a furulya. Ezért is élek-halok az ír népzenékért, meg egyes ír együttesekért :) . Pl. ezért szeretem a Corrs-t nagyon.

 

@PF: Mi a baj a gitárral? :P

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

now playing:

Interpol

Link to comment
Share on other sites

cereal180
Én a legjobban az olyan zenéket szeretem, amiben sok a hegedu, vagy cselló, az akusztikus gitár, és esetleg a furulya. Ezért is élek-halok az ír népzenékért, meg egyes ír együttesekért :) . Pl. ezért szeretem a Corrs-t nagyon.

 

@PF: Mi a baj a gitárral? :P

Akkor Te biztos, hogy szereted a Blackmore's Nightot nem? Szerintem igen jók.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Most épp Bomfunk MC's. B)

(Burnin' Sneakers, In Stereo)

 

"A Bomfunk szárnyakat ad!"

:lol:

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

Led Zeppelin, régi Queen (a Jazz-ig), LGT, BDB. A maiak közül Carmina Burana, de nem Kokó miatt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...