Jump to content
GSForum - Segélyvonal

GTA: San Andreas


Adani

Recommended Posts

Gereby

Dennis-nél mikor étterembe meg bárba kellett hordani az még ment. De amikor a FUN mutatót kéne fölvinni abba már elakadtam kérlek adjatok tippeket.

Link to comment
Share on other sites

Machado

Jó gyors kocsiba szállj be vele, menjetek jó gyorsan, farolgass, ütközz, stb.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Adani: otthonról gyere ki a kis úton, azon ami pont a házunk és Ryder kertje között fut, fordulj balra, és menj a hídhoz. A híd lábánál balra van egy lejáró a lenti részhez, le lehet menni kocsival is. Közvetlenül a híd alatt találsz egy UZI-t. Balra a következõ híd alatt fent a sarokban van golyóálló mellény.

 

Sweet's girl: próbáld meg õket már az autóval elütni. Utána menj végig az autóval, védett helyen szálj ki, gugolj le, és jobb egérgombbal célozd be õket, úgy közelíts és lõj. Ha gáz van, a jobb gombot nyomva tartva, A-D-vel jobbra-balra tudsz vetõdni.

 

Machado: a csaj drive-by-t akar, azaz autóból akar lövöldözni ballasokra. Menj be lila területre, és autózz fel-alá, keress ballast. Pillanatok alatt felmegy a Fun mutató, már viheted is haza. Ütközni egyébként nem annyira jó, akkor hangosan nem tetszését fejezi ki, azt nem tudom, hogy a csíkra milyen hatással van.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Köszi a tippet. Az egyik házon és találtam a egy magyar zászlót is, volt az a betörõs misszió, és ahova furgont kellett vinni azon a környéken nem messze az egyik házon volt egy magyar zászló. Majd megpróbálom megkeresni, és lefotózni.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Magyar zászló? Ez tetszik! (Biztos ott van a Los Santosi magyar követség) :)

Télleg ott a betörõs küldi után kiírta hogy lehet máskor is kipakolni egy lakást. Ez hogy mûködi? Valaki próbálta már?

 

Ez a ballas lövõsdi bejött! Húúúú de aztán mitörtént még? :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kéne hozzá autót szerezni, bár Joe szerint van a kikötõben. De nem talált hozzá megfelelõ épületet. Na, tessék, még ezt is ki kell próbálni, mielõtt tovább mennék! Mennyi dolog van még!

Link to comment
Share on other sites

Machado

Nekem már volt olyan teherautóm is, de nem tudtam rájönni, hogy hogy kell újból betörni valahova :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Az engem is érdekelne, elvileg a furgonba kell bepattanni, és éjszaka lehet kipakolni a kérót, aztán meg valahova el kell vinni a szajrét.

Link to comment
Share on other sites

BlueNeon

Nem tudja valaki hogyan lehet növelni a MaxHealt-ot? :?: Egyik haverom asztmondta, hogy neki már olyan hosszú az életcsík, hogy már nem fér el felül és lentebb van!!! Meg ilyeneket is hogy lehet fejleszteni hogy: drive skill, tisztelet? Én is találkoztam magyar zászlóval! :D Csak én egy házfalon (csíkban), a saját házunktól kb 20m-re!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Max Health: valóban, nekem már belóg a fegyver ikonja alá. Folyamatosan növekszik, a túlélt akciók függvényében. Egyébként megmondom õszintén, nem sokat számít: ha tûzharcba keveredsz, és nem tudod védenni a se..., akarom mondani a hátadat, durva fegyverekkel pillanatok alatt szitává lõnek, akár hosszú a Max Health, akár nem.

 

Drive skill: ugyanez a téma, vezetni kell. Sokat. Kezdj el taxizni. Egyrészt jó pénzkereseti lehetõség 5-10-15-nél kapsz bonuszokat, másrészt ez a legegyszerûbb módja, hogy megtanuld a várost, a sok vezetéstõl idõnként ugrik egyet a driving skilled, és ha sok utast elviszel, akkor egyszer csak megcsinálod a taxis küldetést (mert van ilyen is, csak nem figyeltem, összesen hány utasnál). Utána jöhet a mentõ! ;-)

 

Tiszteletet, azaz respektet eleinte a küldetések megcsinálásával fejleszted, biztos észrevetted, hogy a küldetések végén ezt ki is írja. Ne ijedj meg attól, hogy a TAB-os listában mégsem látszik, elég sok küldetést meg kell csinálni ahhoz, hogy egy kis csík megjelenjen. Késõbb a területfoglalásért tudsz extra tiszteletet kivívni. Egyébként nem olyan fontos tulajdonság, legalábbis egyelõre nem sok hasznát veszem.

 

Apropó, Driving Skill, jelentkezzen, aki meg tudja csinálni az Arénában a Super 8-as versenyt! :S

Link to comment
Share on other sites

Greene

Srácok, a minimumkonfigot elnézve egy 2.4-es Celeron, 512 Ram, 64MB integrált videókártya kombinációval érdemes megpróbálnom, vagy felejtsem el?

Nekem a 640x480 és a Low detail is megfelel :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az integrált kártya kevés lesz.

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Balázs

 

Elvileg van autósiskola is a városban, ott tanfolyamokat és vezetési gyakorlatokat elvégezve tudod fejleszteni a Drive Skilled. A stadiont én is megtaláltam, de versenyezni nemtudok, a driving skill miatt. Taxinál szerintem 100 utast kell elvinni, a jutalom nem tudom micsoda, ha VC bõl indulunk ki, akkor lowrider lesz a taxikban.

Link to comment
Share on other sites

payskin

A régiben 100 utast kellett elvinni valóban, de most biztosan nem vittem el annyit. Talán 40, esetleg 50, de még ezt is sokallom, nem kaptam olyan sok bonuszt. A jutalom: nitró minden taxiba. Bal Ctrl-lal kapcsolható, megy tõle, mint a rakéta, és elmosódnak a házak, valami hihetetlenül jól néz ki! :oké:

 

Autós iskola?! Állat! HOL!? :)

Link to comment
Share on other sites

Gereby
Autós iskola?! Állat! HOL!?
Egyik haverom aki PS2-n már kivitte a játékot mondta hogyha majd átmehetünk vegasba akkor lehet jogsit szerezni az autós suliban.
Link to comment
Share on other sites

Machado

San Fierroban van.

 

Ja és át lehet menni a lezárt városba is, de csak úszva, de nem igazán éri meg, mert azonnal megkapod a 4 csillagot, és mire kiérnél az útra, már le is lőttek.

A sztori megmagyarázza miért... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Greene
Az integrált kártya kevés lesz.

:zokog: Pedig még az UT2003 is elfut vele... :(

Link to comment
Share on other sites

Adani

Mentõs küldinél megkapom a végtelen futást? Annak örülnék, meg a túzoltó küldi után a tûzállóságnak is.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Jaaaaaaaaaaaa! Mire Vegasig eljutok mi a fenének autós iskola? Addig úgy tudok majd vezetni, mint Colin McRae! :D

 

Mentõsnél 9-ig jutottam. Szerintem nem kapod meg. Arra gyúrni kell ám a gymben! Tûzoltóküldetések megcsinálhatatlanok. Nemcsak az autót kell eloltani, de az abból kiszálló embereket is, akik rohangálnak össze-vissza, ja és célozni kell a vízágyúból, eh... :S

Link to comment
Share on other sites

Adani

a VC-ben is így volt, ott meg tudtam csinálni, talán itt se jelent gondot, a mentõset is meg fogom próbálni. A mentõsnél a VC-nél lehetett úgy könnyíteni, hogy elõtte láncfûrésszel levágod az ajtókat, így nyersz mindig pár másodpercet. Úgy is lehet idõt nyerni, ha nem várod meg még teljesen beszáll, ha már fél lábbal bent van adhatod a gázt.

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Mentős küldetésnél én is 9-es szinten buktam, de inkább hagyom a fenébe, így is elég sokáig tudok már sprintelni. A tűzoltós küldetésnél meg azt vettem észre hogy sokkal nehezebb célozni mint Vice City-ben, itt kell lefelé-felfelé is mozgatni az ágyút. Szerintem ezt se fogom megcsinálni, rohadtul idegesít amikor az égő emberke berohan egy szűk sikátorba. A stadionban hogy álltok az autós küldetésekkel? A roncsderbit már megcsináltam (valami Bloodring volt a neve), kb. huszadszorra sikerült. Meg van még a 2 bicliklis (vagy lehet hogy több van?) küldetés, azok is elég nehezek.

 

Vice City-t 100%-osan végignyomtam, ezt tuti hogy nem fogom, lehetetlen.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én a GTA3-at toltam végig 99%-osra (az utolsó autós hegymászás hiányzott csak), a Vice Cityre azt mondtam: lehetetlen! :D A standionban elcsesztem egy rakás idõt, képtelen vagyok megcsinálni azt a 8-as pályást. A legelsõ alkalommal a 11. körben elsõ helyrõl estem ki "motorhiba" miatt. Kigyulladt, hogy rohadna meg. Az összes többiben a 6-7. helynél nem jutottam elöbbre.

Link to comment
Share on other sites

Adani

GTA3-at és VC-t is 100%-ra végigtoltam, egyáltalán nem nehéz, A legtöbbet az ugratóknál szenvedtem volt pár nehéz bennük.

Link to comment
Share on other sites

Machado

Jelentem tűzálló vagyok és lett még plusz 45000 dollárom, ja és az emelt matek érettségim 86%-os lett!!! :):P

Link to comment
Share on other sites

Adani

Gratulálok mindegyikhez!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...