Jump to content
GSForum - Segélyvonal

GTA: San Andreas


Adani

Recommended Posts

Neohacker

Közvetlenul a ház mellet is van és nem todom átfújni és mindig van lövöldözés :!: :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Ha jól emlékszem ha bemész a házadba, fölmégy a lépcsõn, megkeresed a hálószobát ott van a spray meg a fényképezõ gép.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Megnézem! 8)

Link to comment
Share on other sites

dreamer1

Lehet, hogy hülye kérdés: kódokat lehet már valahonnan letölteni hozzá? Egy kolléganőm fiának kellene. Keresgéltem, de nem találtam sehol. Ha tudtok valamit, légyszi linkeljétek be. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Parancsolj:

 

LXGIWYL = 1-es fegyver gyûjtemény, gengszter fegyverek

KJKSZPJ = 2-es fegyver gyûjtemény, profi fegyverek

UZUMYMW = 3-as fegyver gyûjtemény, lökött fegyverek ahogy nézem, ugyanúgy van, mint a VC-ben, tehát thugs a leggyengébb, a nutter a közepes, a prof a legpusztítóbb fegyvereket takarja

HESOYAM = Max. élet, pajzs, $250.000

OSRBLHH = Emeli a körözöttségi szintet két csillaggal

ASNAEB = Körözés megszüntetése

AFZLLQLL = Napos idõ

ICIKPYH = Nagyon napos idõ

ALNSFMZO = Felhõs idõ

AUIFRVQS = Esõs idõ

CFVFGMJ = Ködös idõ

YSOHNUL = Óra gyorsítása

PPGWJHT = Játék sebességének gyorsítása

LIYOAAY = Játék sebességének lassítása

AJLOJYQY = A járókelõk egymást támadják, megkapod a Golf Club-ot

BAGOWPG = Vérdíjat tûznek a fejedre

FOOOXFT = Mindenki fegyvert kap

AIWPRTON = Rhino megjelenése

CQZIJMB = Bloodring Banger megjelenése

JQNTDMH = Rancher megjelenése

PDNEJOH = Racecar megjelenése

VPJTQWV = Racecar megjelenése

AQTBCODX = Romero megjelenése

KRIJEBR = Stretch megjelenése

UBHYZHQ = Trashmaster megjelenése

RZHSUEW = Caddy megjelenése

CPKTNWT = Minden autó felrobbantása

XICWMD = Láthatatlan autó

PGGOMOY = Tökéletes kanyarodás

SZCMAWO = Öngyilkosság

ZEIIVG = Minden lámpa zöldre vált

YLTEICZ = Agresszív vezetõk

LLQPFBN = Rózsaszínû forgalom

IOWDLAC = Fekete színû forgalom

AFSNMSMW = A hajók repülnek

BTCDBCB = CJ felszed pár kilót

JYSDSOD = Max. izom

KVGYZQK = CJ vékony lesz

ASBHGRB = a járókelõk Elvis hasonmásokká válnak

BGLUAWML = A járõkelõk fegyverekkel támadnak rád, rakétavetõ

CIKGCGX = Beach Party hangulat CJ ruhája egy rövidnacira és szandálra cserélõdik, a gyalogosok bikinis nõk lesznek

MROEMZH = Bandatagok mindenütt

BIFBUZZ = Bandák uralják az utcákat

AFPHULTL = Ninja Theme Feketeruhás emberek katanával és mtorokkal

BEKKNQV = Követnek a prostik

BGKGTJH = A forgalom olcsó autókból áll

GUSNHDE = A forgalom gyors autókból áll

RIPAZHA = Repülnek az autók

JHJOECW = Óriási 'Bunny Hop'

JUMPJET = Hydra megjelenése

KGGGDKP = Vortex légpárnás megjelenése

JCNRUAD = Akinek nekimész, felrobban

COXEFGU = Minden autónak van nitrója

BSXSGGC = Az autók elrepülnek, ha ütköznek

XJVSNAJ = Mindig éjfél van

OFVIAC = Narancsszínû égbolt (óra megállítva 21:00-kor)

MGHXYRM = Vihar, villámlás

CWJXUOC = Homokvihar

LFGMHAL = Mega Jump

BAGUVIX = Sebezhetetlenség

CVWKXAM = Kifogyhatatlan oxigén a víz alatt

AIYPWZQP = Ejtõernyõ

YECGAA = Jetpack

AEZAKMI = Sosem köröznek

LJSPQK = 6 csillagos körözési szint

IAVENJQ = Mega ütés Akit megütsz, elszáll, és földet érés után meghal, de ez rád is igaz, tehát ha megütnek, akkor neked annyi

AEDUWNV = CJ sosem éhes

IOJUFZN = Riot (lázadó, kicsapongó) mód Mindenki menekül, sokan fosztogatnak, kevés kocsi, azok is felrobbannak

PRIEBJ = Funhouse Theme

MUNASEF = Adrenalin mód

WANRLTW = Kifogyhatatlan töltény, nem kell újratölteni

OUIQDMW = Tökéletes célzás minden fegyverrel vezetés közben

THGLOJ = Kisebb forgalom

FVTMNBZ = A forgalom vidéki jármûvekbõl áll

SJMAHPE = Bárkit toborozhatstz, az összes bandatag egy 9mm-est kap

BMTPWHR = Vidéki hangulat mindenütt A jármûvek, a gyalogosok és CJ ruhája is megváltozik

ZSOXFSQ = Bárkibõl lehet bandatag, méghozzá rakétával!

OGXSDAG = Max. elismertségi szint

EHIBXQS = Max. sexepil szint

VKYPQCF = Taxiknak van nitró, 3-as szintû 'Bunny Hop'

NCSGDAG = Hitman szint minden fegyvernél

VQIMAHA = Minden jármûvet profin tud vezetni CJ

OHDUDE = Hunter megjelenése

AKJJYGLC = Quad megjelenése

AMOMHRER = Tanker Truck megjelenése

EEGCYXT = Dozer megjelenése

URKQSRK = Stunt Plane megjelenése

AGBDLCID = Monster megjelenése

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Szerintem nem éri meg cheat-elni. Egyszer kipróbáltam őket de nem jó úgy játszani. (Jó hogy ilyen "könnyen" megjegyezhetőek.) :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

A VC-ben is sem volt másképp, majd LighJoe jóvoltából elõbb-utóbb lesz trainer a csítereknek, ahol billentyûkombókra lesznek bebindelve ezek a csítek, sõt akár újak is lehetnek (pl: Nehéz kocsi, amivel félre tudsz lökni mindent, vagy teleport/jetpack, hogy ne kelljen sokat gyalogolni)

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Én úgy vagyok, hogyha egy játékért már pénzt adok ki, akkor azt nem akarom már 3 nap alatt kivinni cheattel, és nem akarom elrontani a játékélményt. Néhány játékban én például elítélem a cheatereket. pl. Counter Strike, Quake3 Arena. Fõleg, ha LANban játszunk, és valaki beír egy halhatatlanságot, lövöm ezerrel raksival, és õ meg egy kispuskával lelõ, egy lövésbõl... :mérges:

De ez az ÉN véleményem.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Szerintem single playerben csaljon nyugodtan, ha az jó neki, szíve joga, de multiban ne, mert azzal másnak a játékélményét is lerontja

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

GoodSpeed: sima winxp alapdriver van nekem.

Link to comment
Share on other sites

robocat

Hogyan lehet csajozni? Olvastam valami olyat, hogy kb. 6 db csajt meg lehet hódítani, és a fejük felett valami kék cucc van. Szerintem azért egy kicsit többet meg lehet hódítani. De hogyan? Beszélgetni nem lehet sehogyse velük, még akkor sem, ha maxon van a szexepiled, meg minden ami kell hozzá...

 

Légyszi segítsetek!

 

Üdvözlettel: robocat

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

dreamer1

@Adani.

Köszönöm.

Egy tízéves kissrácnak kell.

Õk szerintem még másképpen játszanak.

Legalábbis õ.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ahogy elnézem ti csak toljátok ész nélkül, aztán amit a játék kiír, az senkit nem érdekel. :D A sprézõs küldetés végén kiírja például, hogy ha valaha spray-re lesz szükség megtalálható a saját lakásunkban a szobában. És tényleg! :)

 

A Respect tiszteletet jelent. Minél nagyobb a respekted (mondjuk néha magyarul is így), annál több "testvérre" vagy hatással. Egy idõ után lesz egy küldetés, ami elmagyarázza, hogyan tudod õket leszólítani az utcán, magaddal vinni, és különbözõ balhékban használni. Sajnos ebben a tekintetben rendkívül buta az AI, sortûzben is fel alá sétálgatnak, és pillanatok alatt le is lövik õket, de szerencsére ez rád nincs hátrányos következménnyel.

 

Szerintem a csalás mindig gáz. A kezét eltörném annak, aki úgy próbál elõnyhöz jutni, hogy multiplayerben csal, nagyon mocsok dolog, és sok embernek tönkre teszi a játékát. Ezért szeretek stratégiázni, ott ilyen nincs. De a single playeres csalást meg azért nem szeretem, mert a sok hülye agyatlan végigtolja csalással két nap alatt a játékot, aztán minden hétre új játék kell nekik, és óbágatnak, hogy milyen drágák a játékok. Hátul álltak, mikor az észt oszották. :dühös:

 

Szülõként meg lenne annyi eszem, hogy a 10 éves kölykömet nem ültetem le a GTA elé. Például. :nem:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nekem speciel hétfõn lett meg nagyon tetszik, csak elég durva 15vagyok szüleim tudják hogy ilyennel játszom és azt mondták csak, hogy ne vigyem túlzásba! :!:

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Balázs

 

Lehet csalni stratégiában is, pl. pénz csalás vagy maphack (látja az egész pályát), kérdezd csak az StarCraftosokat. Mondjuk nem sok értelme van, mert könnyen kiszúrható, elég csak elmenteni a replayt és visszanézni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

*Craftos játékokat sosem játszottam. Age-ekben egyszer merült fel ilyen, másnap volt hozzá patch. Azóta semmi.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Én is 15 vagyok. Sosem tiltottak meg nekem semmi progit a szüleim. (A gépnél én vagyok a fõnök :) ) De azért egy 10éves nincs igazán abba a korba hogy ezzel játszon. Csomó dolgot pl nem értehet (nemhiszem hogy értené a játékmenetet meg az angol szövegeket) Szerintem 10 évesen max stratégiai játékoknak lehet értelme de azoknak se nagyon.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Good Speed: én 3 napja átmehetnék a második városba, de nem megyek. Nem azért játszom, hogy hajszoljam az egyik küldetést a másik után, hanem azért, hogy élvezzem a nigga életet. Szerintem ez sokkal jobb, mint ész nélkül végigtolni. Abban nem tudom, mi lehet a jó. Joe-val minden reggel elmeséljük egymásnak, hogy ki mit fedezett fel az elõzõ este. (Pontosabban tízszer bejelentkezik egy nap, hogy elmondja, épp mit talált, é s küldi át a képeket. Azt mondta Vegastól be fogunk szarni. Elhiszem neki.)

 

Próbálom megismerni, megtanulni a várost, hogy ne tévedjek el. Felfedezni minden zugát, kipróbálni mindent. Már ezerrel elõrébb tarthatnék. Minek, ha még itt is annyi móka van? Most például próbálom kiverni a városból a szemét ballasokat. Már egy csomó területüket elfoglaltam tõlük. Nõ a pénzem, puhítom a csajt (de mindig csökken a számláló valamiért), néha lejárok gyúrni, minden nap más autóval mászkálok, király vagyok, öcsém, veszed az adást? Hát nem jobb királyként élni, öcsém?! Szedd össze magad, aztán utazz fel ide Los Santosba, majd neked is lesz itt bolt, meglátod!

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Én 9 éves vagyok :D:D:D

 

Viccet félre téve 10 éves is játszhatna vele, ha csak az angol szöveg lenne a gond... ott van a magyaritasok.hu.

De tényleg vannak benne korhatáros részek, ezért not recommended :)

 

Abban nem tudom, mi lehet a jó. Joe-val minden reggel elmeséljük egymásnak, hogy ki mit fedezett fel az előző este. (Pontosabban tízszer bejelentkezik egy nap, hogy elmondja, épp mit talált, é s küldi át a képeket. Azt mondta Vegastól be fogunk szarni. Elhiszem neki.)

És milyen jó lesz majd ha 2006-ban a köv részben - mert ez írták róla - már egy sokkal szebb grafikai motorral rendelkező GTA-val és Multiplayerben együtt is játszhattok majd :)

 

Amúgy egyetértek veled a játékmenetet illetően.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én azt remélem, megcsinálják olyanra, mint amilyen most a WOW. Az volna király!

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Ja, csak ne havidíjasra. Hanem mint a Battlefield 2, és akkor oké lesz.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Az tényleg jó lenne. Wow stílusú GTA, az király volna.

Link to comment
Share on other sites

Machado
Good Speed: én 3 napja átmehetnék a második városba, de nem megyek. Nem azért játszom, hogy hajszoljam az egyik küldetést a másik után, hanem azért, hogy élvezzem a nigga életet. Szerintem ez sokkal jobb, mint ész nélkül végigtolni. Abban nem tudom, mi lehet a jó. Joe-val minden reggel elmeséljük egymásnak, hogy ki mit fedezett fel az előző este. (Pontosabban tízszer bejelentkezik egy nap, hogy elmondja, épp mit talált, é s küldi át a képeket. Azt mondta Vegastól be fogunk szarni. Elhiszem neki.)

 

Próbálom megismerni, megtanulni a várost, hogy ne tévedjek el. Felfedezni minden zugát, kipróbálni mindent. Már ezerrel előrébb tarthatnék. Minek, ha még itt is annyi móka van? Most például próbálom kiverni a városból a szemét ballasokat. Már egy csomó területüket elfoglaltam tőlük. Nő a pénzem, puhítom a csajt (de mindig csökken a számláló valamiért), néha lejárok gyúrni, minden nap más autóval mászkálok, király vagyok, öcsém, veszed az adást? Hát nem jobb királyként élni, öcsém?! Szedd össze magad, aztán utazz fel ide Los Santosba, majd neked is lesz itt bolt, meglátod!

Ha már érdekességeknél tartunk, akkor elmondanám, hogy a rendőrségi épületek zuhanyzójában van egy műpénisz :D , ezt amúgy ajándékba lehet adni a barátnőnek is a virág mellé, akkora poén! :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kösz a tippet, megkeresem! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ez király!! Valaki megmondaná, mikor lehet nõt felszedni? Mennyi küldit kell megcsinálni hozzá? A Sweet Girl-nél akadtam el, mert a kispisztollyal nem érek sokat, szinte azonnal lelõnek. Golyóálló mellényt nem találtatok még valahol?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...