Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MP3 lejátszó firmware frissítése


Painkiller

Recommended Posts

Painkiller

Ha frissítem az Mp3 lejátszómat, el tudom rontani? Milyen új szolgáltatások lesznek, ha frissítem?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Ugyanúgy, mint bármi mást.

A FW leírásában megtalálod.

Link to comment
Share on other sites

Painkiller

Akkor inkább nem próbálkozom :bizonytalan: . Hogy tudom elrontani?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Úgy, hogy nem sikerül. Megszakad az adatkapcsolat, egyebek, de eddig nekem még nem sikerült tönkre tennem, csak volt, hogy újra kellett töltsem rá.

Link to comment
Share on other sites

Painkiller

Mllyen márkájú?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Mercury volt.

Link to comment
Share on other sites

Timer

A segítségeteket kérem.

 

Van egy sony minidisc-em, egy 2 éves modell. Még "csak" az atrac3plus-t támogatja, viszont hallottam egy olyan morzsát, hogy a sony nyitása az mp3 felé kicsúcsosodik a régi eszközök firmware frissítésében is. Nem tudom, hogy ez igaz-e egyáltalán, illetve ha az, akkor honnan lehetne letölteni az új FW-t.

 

Valaki tud erről valamit?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem fog tartalmazni mp3 dekódert. Szoftver frissítés nem elég ahhoz. Szerintem a SONY nemzetközi oldalán nézz körül frissítéssel kapcsolatban.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

A SanDisk oldalán találtam egy frissítést...Ha pl. megszakad a kapcsolat adatátvitel közben, akkor annyi az egész HW-nek? Vehetek újat? Érdemes egyáltalán frissíteni?

 

Milyen ûj szolgáltatásokra tehetek ezáltal szert?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nézd meg a gyártó honlapján a változtatások listáját!

 

Egyébként veszélyes. Ha megszakad, akkor vége lehet azonnal a lejátszónak.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Akkor mégse csinálok semmit...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Challenger

Üdvözlet!

 

Néhány héttel ezelõtt vásároltam egy MP3 lejátszót. (iAudio 5 256 MB).

 

Azóta kettõ firmware frissítés is megjelent hozzá.

Az utóbbit azonban (az 1.20-as verziót) sehogy sem tudom rátölteni.

 

Miután elindítom a feltelepített programot és megtalálja a lejátszót, azt írja, hogy:

 

"Current firmware needs to be upgraded via recovery mode."

 

És akkor elküld a gyártó honlapjára információgyûjtés céljából.

 

Sajnos nem értem az ottani tanácsokat.

 

Találkozott valaki hasonló problémával, esetleg tudna tanácsot adni?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Csökkentett mód alól kell frissíteni a firmware-t az esetleges fagyások elkerülése végett. (azaz inkább minimalizáljuk a beleset lehetõségét)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Challenger

Üdv!

 

Köszönöm az infót!

 

Már úgy is próbáltam, de az üzenet ugyanaz maradt.

 

Megpróbálom még egyszer!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Molt@m

Nem tud valaki ROX PJ-88+ lejátszóhoz firmware fájlt? Tudom, tudom keressem meg, de nem találok! :( Legalább egy weboldalt ahonnan lehet böngészni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
brongyika3

Hol tudom frissíteni a lejátszómat?kérlek adjatok meg 1 címet!Köszi

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

:)

 

1. Miért akarod frissíteni? Nem jó valami? Keveset tud?

2. A gyártó oldalán nézted már?

3. Honnan tudjuk, hogy milyen lejátszód van? :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Katika

Sziasztok!

 

Nemrég vásároltam 1 mp3 lejátszót. Szeretném frissíteni a firmware-t rajta mert elég régi (2004-es). Sajnos nem találok hozzá. Próbáltam a gyártó oldalán, keresõben de semmi. Úgytûnik mindha nem is létezne ilyen típus (Medion MD80431 512Mb, legalábbis ez van ráírva). :( Ha valaki tud segíteni abban hogy hol keressek hozzá vagy esetleg pontosan tudja kérem segítsen!

 

Köszi! :)

 

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ezekhez a lejátszókhoz nem igazán találni. A gyártó egyátalán nem foglalkozik a termékeivel. Ez jellemzõ a Medion-ra. De hát azért is adják - többek közt - olcsón.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Katika

ProFiler!

 

Köszönöm a válaszod! :)

Ha valaki esetleg mégis tud valami megoldást írjon!

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

De csak azzal az indokkal szeretnéd frissíteni, mert régi? :pislog:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
zsombor

Nem örülök, hogy nem vagyok egyedül, de úhgy látom az MP3 lejátszók firmware-frissítése, nemcsak nekem gond. :Sír:

 

A tények: vadi új MSI Mega Stick 511 1GB (FM nélküli). Bizonyos fájlneveknél (nem karakter-függõn) kínais kriksz-krakszokat írkált ki. Gondolám: szoftverfrissítés majd megoldja.

Megtaláltam, letöltöttem az MSI honlapjáról a megfelelõ fw-t. Bár a megjegyzés számomra nem volt teljesen egyértelmû mellette (nem derült ki, hogy a FM nélküli verzió frissítése teljesen megegyezik-e az FM-essel), nekiláttam a frissítésnek (én balga!). Érzékelte a régit, feleselés nélkül feltette az újat, engedte visszamásolni az adatokat. Bingó! Aztán leválasztottam az eszközt, és lesném, mi változott: de ennyi, 600! Se kép, se hang, se érzékelés, ha bármilyen pc-hez illesztem. Meghótt. Meghótt? Nem zárom ki, hogy valamit elrontottam a frissítés során, mert nem vagyok túl erõs angolból, de fogalmam sincsen mit.

 

Van valakinek ötlete, vagy vigyem vissza a kereskedõhöz? És: ilyen esetben vajon mi 'zujs a garival szerintetek? S ha ki is cseréli, inkább kínaiul tanuljak meg, vagy merjek újra próbálkozni a frissítéssel?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Vidd szervízbe. Ha a frissítés miatt halt meg, akkor ugrott a garancia, ha nem, attól még ráfoghatják. :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Zsoltee3

Nekem 512 Mb-os E-ronix Mp3 lej.-óm van.

Honnan tudok hozzá letölteni Firmware-t ?

/A hangerõt csak 31-ig tudom húzni- ez alapból ilyen ?/

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nem ártana egy pontosabb tipusszám.

 

Amúgy meg ajánlom figyelmedbe a >>>Fórumszabályzatot<<<. Képet nem lehet aláírásnak betenni. ;)

 

u.i.:

... Supportja elég csekély, se weboldal, ahonnan bármilyen updatet, programot le lehetne

tölteni hozzá, ...

Hali iCRAM Szerintem ne nagyon piszkáld a firmwaret mert az esetek tulnyomó töbségében

tönkre vágod a lejátszód! De mivel nem vok semmi rox ellrontója! Ezeken az oldalakon

kutakodhatsz! Ja a "Gyártó" mint e-Ronix egyébbként nem rendelkezik weboldallal! De a

firmware egy bizonyos "Wilson and Co"- céget emleget. Persze eme cég is kissé

elérhetetlen! :) Még szerencse hogy akadnak vállalkozó kedvû felhasználók, akik kezükbe

veszik az irányítást és saját firmwaret fejlesztenek! Szóval mindenki aki érez magában

motivációt, konyít egy keveset a programozáshoz és van némi nyelvismerete, szívesen van

látva a fejlesztésekben! Az oldalak: http://s1mp3.org/en/ és van egy német fejlesztés is:

http://www.s1mp3.de/ A firmware piszkálását novycomoknak nem ajánlom!

forrás: Extreme Digital

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...