Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Yahoo Messenger


Guest GoodSpeed

Recommended Posts

Guest GoodSpeed

Az MSN nagy riválisa, én magam is használom, és nagyon szeretem. Akiknek kérdésük van stb, azt ebben a gyűjtő topicban legyenek szívesek feltenni.

Link to comment
Share on other sites

chipmix

OK. GoodSpeed szavadon foglak majd, mert én az MSN Messengerrel nem tudtam

barátságot kötni és szeretném kipróbálni a Yahoo-t, még ha nem is ez lesz az igazi. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Van ám benne rádió is, na meg a 250Mb-os tárhely ami nem sokára 1 GB-ra nő szintén barátságos, egyébként letölthető a yahoo webpage-ről.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...
Victor

Tisztelt segélyvonal!

Pár napja tapasztaltam,hogy a Yahoo! Messenger nem úgy működik, ahogy kellene. Az a baj, hogy ha bekapcsolom vagy újraindítom a szamítógépet, akkor a Yahoo! Messenger ablaka megnyíllik. pedig akkor kellene. mikor megnyitom az internetkapcsolatot. Hogy tudnám visszaállítani a program tökéletes működését, mert ez így nagyon zavaró. Már próbálkoztam a program újratelepítésével is. Semmi változás nem történt. Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Valószínûleg bekerült a Windowszal együtt automatikusan elinduló programok közé. Start --> Futtatás --> MSCONFIG --> utolsó fül. Ha megtalálod, vedd ki a pipát elõle.

Link to comment
Share on other sites

Victor

Nálam bevan jelölve a... ezek közül az utolsot nem bírom megváltoztatni, és a többi közül melyik elől vegyem ki a pipát? Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Az Automatikus indítás fülön nézd. :)

Link to comment
Share on other sites

Victor

Megtaláltam mindent, amit leírtak, kivettem a pipát a YAHOO elől, újraindítás megtörtént, de újra felbukkan a YAHOO ablaka. Ha van még valami ötletük, kérem írják meg. Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

START-Minden Program-Indítópult.

Itt is nézd meg.

Link to comment
Share on other sites

Victor

START > Minden program > AUTOMATIKUS INDITÁSOK között megnéztem, nincs benne és nem tudok rájönni, mi lehet a baj. Semmi hibaüzenet nem jön ki, csak mikor bekapcsolom vagy újraindítom a gépet. Kijön a YAHOO ablaka, de nem bír csatlakozni mivel nem vagyok a neten. Azelőtt mikor bekapcsoltam a netet, rögtön kijött az ablak és csatlakozott.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Akkor az msconfigban nézd meg, mi maradt bent. Úgy emlékszem, hogy a Yahoo nem csak egy elemet tesz ide.

Link to comment
Share on other sites

Victor

Igen, az MSCONFIGBAN találtam még egy YAHOO-s dolgot. Az elől is vegyem ki a pipát? Az az igazság, amihez nem értek, nem szeretem piszkálni és nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Persze, vedd ki nyugodtan. :)

 

Más: igasság=igazság

 

Javítottam. - SB

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Orshe

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Sajna egy progi telepítésekor (Adobe) "sikeresen" feljött a gépemre a yahoo toolbar is, amit most képtelen vagyok letörtölni. Már próbáltam a "ceruza" ikon segítségével, és persze a "programok hozzáadása, eltávolítása"-val is. Nem ment. Mindenhol kerestem már a yahoo oldalán is, egy olyan honlapot, ahol egy "kérdõív" kitöltésével le lehet törölni (uninstall), mert régen már megtaláltam, de persze most sehogy nem megy. Segítségeteket elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
pocoro

Én is használom a yahoo messengert csak nekem az lenne vele a problémám, hogy azok az ismerõseim akik msn t használnak nem tudnak nekem irni és nem tudom hogy ez miért van. Tudja valaki a megoldást?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Denibaby

A wikipédiában olvastam, hogy a messenger-már 8-as verziójánál- megegyezett a yahoo-val a kettő közötti kompatibilitásban. Itt még csak XP SP2-ről van szó.

Kérdés: a yahoo messengert használót felvettem partnernek a wlm-be. címe:xxxx@yahoo.com Vista home op. rendszerem van.

Bejelentkezik, de még a rezgetést sem észleli, semmire nem jó. Fent sárga mezőben :" a kapcsolatban bizonyos szolgáltatások nem fognak működni". Szeretnék vele üzengetni. Van rá lehetőség?

 

Röviden: a wlm kompatibilis a yahoo messengerrel?

 

 

KGigi és [OP]Destroy-man Azzal kezdtem, hogy beírtam: szia! Félórát vártam...semmi. Aztán megint bejelentkezett, kérdezgettem,....ezek maradtak, és órákig semmi. Most töröltem a partnerek közül, és újra fel fogom venni. "Valami van, de.....nem az igazi" Biztató válaszok, próbálkozom. Kösz!

 

Elvileg itt kellene lenni a yahoo-nak is??

 

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Elvileg igen.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Üzenetküldésre tökéletessen használható, de az egyéb szolgáltatások nem müködnek. Nálam mondjuk ez elsõ dolgok között van, a rezgetés kikapcsolása. Csak sima üzenetként jelenik meg, hogy ha valaki rezgetni akart. :)

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Na ezt csináljam? Létre kell hozni egy yahoo-s e-mail fiókot?

 

A Windows Live Hotmail Súgó

 

Hotmail Help Center Hotmail Súgó

 

Help Center Home Help Center Home

Send and receive mail from other e‑mail accounts Leveleket küldeni és fogadni más e-mail fiókok

 

Ha több e-mail fiókok kaphat, olvasni, és válaszolni mail más e-mail fiókok jobb-ból Hotmail számla. Néhány e-mail szolgáltatók, mint például a Gmail és a Yahoo! Mail, POP3 hozzáférést kínál (szabványos protokoll fogadására e-mail), és hagyom, hogy továbbítsa a levelet egy másik e-mail címre. Forduljunk az e-mail szolgáltató annak meghatározásához, hogy felajánlják ezt a szolgáltatást. Ha van egy másik e-mail fiók POP3 hozzáférést, beállíthatja a Windows Live Hotmail kapni, olvasni és küldeni mailt, hogy a POP3-fiókot.

 

#

 

*

1.

 

Jelentkezzen be Yahoo! Mail fiók.

2.

 

Ellenőrizze, hogy van egy fizetett Yahoo! Mail fiók. Egyszerre csak hozzá a Yahoo! Mail, mint a POP3-fiók Windows Live Hotmail-fiók, ha a befizetett Yahoo! Mail fiók.

 

#

 

Bejelentkezni a Windows Live Hotmail és a Windows Live ID.

#

 

Az eszköztáron kattintson a Beállítások parancsra, majd kattintson a További lehetőségek.

#

 

. Szerinti kezelése kattints mail küldése és fogadása más e-mail fiókok.

#

 

Alapján kaphatunk mail ezekről a számlákról, kattintson a Hozzáadás gombra egy e-mail fiókot.

#

 

Adja meg az e-mail címét és jelszavát az e-mail fiókot szeretne küldeni és fogadni mailt, majd kattintson a Tovább gombra.

 

A Windows Live Hotmail biztosítja az ajánlott beállításokat. Ha Ön kéri, hogy ellenőrizze a beállításokat, vagy ha a Windows Live Hotmail nem tud csatlakozni a másik levelező szerver, lépjen kapcsolatba más e-mail szolgáltató ellenőrzi, hogy a POP-beállítások helyességéről.

#

 

Miután meggyőződött a beállításokat, kattintson a Tovább gombra.

#

 

Válassza ki a kívánt opciót az Ön olvasatlan üzeneteket, majd kattintson a Mentés gombra.

 

Linket nem sikerült ide másolni, nem ezt adta....bocs.

 

pop3; SMTP stb honnan tudom meg

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man
:lol: A Google Translate csodákra képes. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Velem nem. Kihámoznád a lényeget? (minden mondat mellett ott volt az angol is, de kitöröltem)

 

 

 

 

 

 

 

Hát persze, hogy értelmetlen Ezért fordultam a fórumhoz.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ebben a fordításban teljessen értelmetlen az egész.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Zsozso21

Sziasztok

Az a gond a Yahoo messengerrel, hogy az üzenet amit el szeretnék küldeni nem jelenik meg az ablakba, a címzett megkapja, de én nem látom amit õ ír.

Elõre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Revo uninstaller...újratelepítés, és minden rendben lesz...így sikerült nekem (ugyanez volt a probléma).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...