Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fotópályázat - Vélemények, javaslatok...


Utonium

Recommended Posts

Utonium

Gondolom a legtöbben tudják hogy az előző fórumon volt egy olyan verseny, amely arról szólt hogy feladok egy témát és abban a témában kell egy fotót készíteni. Ezt el kell küldeni nekem, végül pedig a fórumozók döntik el, kié sikerült a legjobban.

Szeretném ha a verseny továbbra is folytatódna, de rögtön egy rossz hírrel kezdeném itt az új fórumon az ezzel kapcsolatos bejelentéseket. Úgy döntöttem hogy az áprilisi verseny elmarad. Helyette a Fotópályázat honlapján is olvasható májusi időpontban (május 23 - 29.) lesz megtartva. A téma viszont maradna VIRÁGOSKERT.

 

Indokaim:

1.) Május van. :D Ráadásul erőt vett rajtam a tavaszi fáradtság is.

És akkor viccen kívül:

2.) Kicsi az érdeklődés, kevés fotó érkezett be eddig.

3.) Ha megtartanánk akkor csúszna a májusi verseny is, könnyen lehet hogy júniusra. És így tovább... persze idővel behoznánk a késést. (Ha belegondoltok: már holnapi kezdés esetén is a hó közepén zárulna le a szavazás.)

 

Mindenesetre írjátok le mit gondoltok. Ha nagyon szeretnétek akkor megtarthatjuk most is. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ulala

Pont érdeklődni szerettem volna, hogy mi a helyzet a versennyel. :D

 

Én továbbra is fenntartanám azt az állsápontomat, - hogy ha nem bánod Utonium - hogy az utolsó pillanatban adnám be fotómat, de 100% indulásom a versenyen. Ebből nem maradhatok ki.

Amit terveztem fotót, hogy áprilisban leadok, a modelleket sajnos leverte az eső. :( Így bajban is letem volna, hogy ha nincsen ez a szerencsés csúszás. Most új modelleket szemeltem ki, de ők is még csak a virágzás kezdeti stádiumában vannak, így a teltebb kép érdekében húznám a fotó készítését az utolsó pillanatig. Nagyon figyelem majd, hogy mikor lesz a beadás határideje. :) tényleg nem szeretnék lemaradni.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
2.) Kicsi az érdeklődés, kevés fotó érkezett be eddig.

Konkrétan mennyi?

 

Most lassan csak beindulunk. :) Hajrá Mindenkinek!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

MOSAIC

Őőő... már régen elkészítettem a fotót, de nem adtam még le. Nem tudtam, hogy mikor lesz a verseny, mi a határidő stb! A hétvégén átküldöm! 8)

Link to comment
Share on other sites

Utonium

@ProFiler

Konkrétan 4 darab.

 

@Mosaic

Mivel senki nem tiltakozott, ezért az új időpont a májusi időpont, azaz május 23-29.

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Ulala! Én a biztonság kedvéért korábban is csináltam fotókat, hogy biztosan legyen mit beadnom. Így egy váratlan esenyém miatt bekövetkező katasztrófa esélyét csökkentem. :-)

Link to comment
Share on other sites

Ulala

Nekem is lenne tavalyi fotóm, de azokat nem a Canon A400-al készítettem, mert akkor még nem volt meg. Így csak a legvégső estre hagyom. De ha idénre gondoltál akkor pár kopasz piszkafának kinéző bokorral a képen tényleg győztes lehettem volna a virágos kert témakörben. :D

 

Jó neked, hogy nálad télen is virágzik minden. Igazán elárulhatnád a titkodat. :D

Link to comment
Share on other sites

eremit

Tudom, hogy OFF, de leírom:

 

Olyan jó nézegetni Ulala virágos avatarját! Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet. Én is szeretem őket! IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Amikor a téma felvetődött, még nem nagyon volt mit fotózzak. aztán egyre több helyen akadtam témára. De végül egy nappal a határidő előtt készítettem a pályaművemet. De ha nem sikerült volna, akkor heti anyag valamelyikét még mindig benevezhettem volna. Azóta pedig mással vagyok elfoglalva, meg a lehetőségek sem kecsegtetnek különlegességekkel.

Link to comment
Share on other sites

Ulala
Tudom, hogy OFF, de leírom:

 

Olyan jó nézegetni Ulala virágos avatarját! Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet. Én is szeretem őket! IPB kép

Nagyon szeretem a virágokat és az állatokat is. :szerelmes: És ahogy mondtad aki ezeket szereti rossz ember nem lehet. :):D

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Kop-kop!

Már csak hat nap a versenyig!!!!! :P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Holnap éjjel indul a 4. verseny, melynek témája: VIRÁGOSKERT. Aki még nem küldte el a fotóját, az tegye meg (e-mailben, mivel nem leszek itthon nap közben). Ha esetleg nem túl nagy kérés, akkor az is küldje el mégegyszer a fotót aki már nevezett, mert elég sok idő telt el és biztos szeretnék benne lenni, hogy senkinek nem hánytam el a pályaművét.

Link to comment
Share on other sites

Ulala

Holnap feltétlenül postázom a mailben a képet. :)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem én nem fogom tudni mégegyszer elküldeni, mert nem tuom, melyiket küldtem el először. :upsz:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

web

Nos erről a versenyről annyit, hogy akkor én is nevezhetek?

10db képem van és utonium e-mail címére küldjem???

Link to comment
Share on other sites

MOSAIC

Igen, de csak egy képet, amelyik szerinted a legjobb lett! 8)

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Illetve azt, amelyikre szerinted a legjobban ráillik a cím: VIRÁGOSKERT.

 

Éjjel megcsinálom a galériát és indul a szavazás!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Utonium

Elkészültem a 4. Fotópályázat szavazatainak összesítésével. Ezek alapján a következõ eredmény jött ki:

 

..1.) ....A ..(24 pont)

..2.) ....D ..(22 pont)

3.-4.) ..C ..(12 pont)

3.-4.) ..G ..(12 pont)

5.-6.) ..B ....(9 pont)

5.-6.) ..E ....(9 pont)

..7.) ....F ....(8 pont)

 

Gratulálok minden résztvevõnek! :bravó: Megmondom õszintén, nekem a mostani verseny munkái tetszettek eddig a legjobban.

 

És akkor most szokás szerint lehet találgatni, melyik betû kit takar, azaz melyik képet ki készítette. :)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Örömmel nekiállnék találgatni, csak sajnos fogalmam sincs két ember kivételével, hogy kik a résztvevõk.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Ez a pláne benne. :D Vagy máskor elárultam kik indultak? Már nem is emlékszem. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Bakker lemaradtam a versenyrõl. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Szerintem Ulaláé lehet a hibátlan virágokból álló gyûlytemény, ezért úgy gondolom õ készítette a kõasztalos képet.

 

A temetõi téma nálam is szóbakerült egyébként, amint azt a szavazáson egyesek pedzegették. Akkoriban éppen nagyon jó téma kínálkozott, amit el is csíptem, de nem mertem erre a fórumra elhozni, mert minnél több szavazatot akartam, nem pedig minnél extravagánsabb képet. Nehezítette a dolgomat az is, hogy már elküldtem az anyagot korán. Akkor, amikor még nem nagyon nyíltak a virágok sehol. Látszik is jól a fajtaválasztékon a készítés ideje.

Elõszörre pl. én is egy betondzsungel csoffadt virágládáját tudtam csak lekapni, aztán készítettem néhány képet földhányásokról, amiket mostanra ültettek be virággal. Végül hatalmas, két napos esõ után templomkert, temetõ majd végül a beküldött anyag.

 

Utólag is gratulálok mindenkinek. Tényleg fantasztikus ötlet volt ez a téma.

Link to comment
Share on other sites

Utonium
Szerintem Ulaláé lehet a hibátlan virágokból álló gyûlytemény, ezért úgy gondolom õ készítette a kõasztalos képet...
Nem-nem. :nem:

 

Segítségképpen leírom (ABC sorrendben), hogy kik indultak:

:nyíl: Mosaic

:nyíl: ProFiler

:nyíl: Szanya

:nyíl: Takix

:nyíl: Ulala

:nyíl: Wackor

:nyíl: Warynski

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Köszi! Így már merek tippelni!

Nem adok mindre tippet, mert akkor az enyém egyértelmû lenne. :upsz:

 

A - Ulala

E - Takix

F - MOSAIC

G - Warynski

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Amit eddig eltaláltál:

 

A - Ulala

 

Ha estig nem jöttök rá, akkor én elárulom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...