Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ápoltak


Ulala

Recommended Posts

Adani

A következõ történet fõszereplõje már Darwin díjat is kapott. Egy csávó azzal szórakozott, hogy billiárdgolyókat nyelt le, és utána visszöklendezte a torkából, sokszor elõadta már különbözõ kocsmákban ezt a magánszámot, csak az volt a baj, hogy egyszer, a fehér golyót kapta fel az asztalról, aminek egy kicsivel nagyobb az átmérõje mint a többi golyónak, és a torkán akadt. Persze próbáltak rajta segíteni, de végül a gyorsan kiérkezõ mentõk sem tudtak vele mit kezdeni és megfulladt.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Ez nem akkora ápoltság mint elsõre hangzik. Van ilyen program, de a nevét elfelejtettem. Még fent is volt nekem egy ideig.

Állítólag bizonyos játékok jobban futnak ATI kártyának emulált nVidiával mint simán :bizonytalan: .

Persze nem arról szól a dolog, hogy most a 9200-es kártyámat belövöm mint 9800XT. Csak a játékok videókártya támogatását lehet vele megtudni, hogy vajon a játékfejlesztõk csalnak-e.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Komolyan modom a mi gratulációs topikunk nudli ehhez képest! :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ugye? Ahhoz képest, ami máshol folyik, a PCW maga a rend és a fegyelem. Az indexen is volt olyan, hogy 1000 hsz egy nap alatt, nemtudom végül sikerült-e.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szoftver --> Egyéb szoftver --> nlite --> 1. oldal!

 

Én már ezen leestem a székbõl, de még akármi is lehet belõle. :)

Link to comment
Share on other sites

breinichadam

Súlyos eset... Nem tudja mit akar csinálni, nem tudja hogyan kell csinálni és azt sem tudja, hogy hogyan kaphat egyszerûen választ ezekre... :pislog:

 

Zwiebi

Link to comment
Share on other sites

payskin

Azt kell mondjam, eremit mindent megpróbált, de azt azért õ sem feltételezte, hogy a PC World CD a telepítõ CD. Ehhez képest elég kulturáltan kezelte a dolgot.

Link to comment
Share on other sites

breinichadam

De vajon a PCW cd-n hogyan találta meg az i386-os mappát? :pislog: Az a probléma, hogy elmondani sem tudja, hogy mi a baja :D

 

Zwiebi

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez a baja: sehogyan. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

ehh azért elég dúrva hogy kibeszélitek itt szegényt :) Oké, kicsit lamer, de mit fog szólni ha benéz ebbe a topicba? :D Persze lehet hogy már megtette LOL :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Elég érdekes jelenség az biztos, de még õ is kispályás egyik-másikhoz képest. Aki 10 évnél régebb óta van benne az informatikai világban, ennél 1000x durvább eseteket tudna mesélni. Volt egy idõszak, amikor gyüjtöttem a lamer sztorikat, volt ott rengeteg, volt amit én tapasztaltam, volt amit meséltek, vagy olvastam valahol. Olvassatok csak bele a néhai Terror News lemezújság régebbi számaiba olyan 94-96 között.

Link to comment
Share on other sites

Maverick

Én azon is kicsit csodálkoztam, hogy beszúrt egy kiterjedésre nem is túl nagy képet, amirõl elõször azt hittem,

hogy bmp, mert olyan lassan töltõdött be, utána látom, hogy egy közel egy MB-os GIF... :D:D

Link to comment
Share on other sites

payskin
ehh azért elég dúrva hogy kibeszélitek itt szegényt :)

Igazad van, GoodSpeed, udvariatlanság, és elnézést is kérek érte. :igen:

Link to comment
Share on other sites

eremit

Fogadni mertem volna, hogy megjelenik a tegnapi eszmecsere ebben a topicban. Minden megjárja. De az, hogy a Windows telepítõ CD helyett a PC Worldöst teszi be, na ez mindennek a fedele! Majd szétmentem a röhögéstõl! Ez pont olyan volt, mint az a kolléganõm, aki fejjel lefelé tette be a CD-t, és csodálkozott nemcsak azon, hogy nem látja az op. rendszer, hanem azon is, hogy miért baj az! (Már vagy öt éve van gépük, használja is.)

Link to comment
Share on other sites

Maverick
Ez pont olyan volt, mint az a kolléganõm, aki fejjel lefelé tette be a CD-t, és csodálkozott nemcsak azon, hogy nem látja az op. rendszer, hanem azon is, hogy miért baj az!

:nevet: Ettõl jobb (rosszabb :lol: ) is volt, mikor valaki a régi, 5,25-ös floppymeghajtóba akarta beletenni a CD-t,

azaz bele is tette.. :nevet: :nevet:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nézd, Ahmed még a 3,5"-os FDD-be is betette a 12 centis CD-t... (méretre vágta)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

eremit
IPB képIPB kép
Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

LOL, micsoda emberek vannak :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ez azért már elég durva. Az még ok, hogy kivágja a nagyflopit a tokjából, és úgy rakja bele, meg hogy a cd-t a a nagyflopiba teszi, de az a méretre vágás. Az is durva volt, amikor régebben egy csávó bement egy számtech szervízbe, egy RAM modult letett az asztalra, és elmondta, hogy a víruskeresõje vírust talált a memóriában, nem tudják kiszedni belõle ?

Link to comment
Share on other sites

Gereby

júúúj! Ez nagyon ütõs!

Link to comment
Share on other sites

apacs

Hát az... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

A RAM-ból ááááááá :) LOL

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

@Adani

Ez ott van :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Maverick
Az is durva volt, amikor régebben egy csávó bement egy számtech szervízbe, egy RAM modult letett az asztalra, és elmondta, hogy a víruskeresõje vírust talált a memóriában, nem tudják kiszedni belõle ?

Jobban belegondolva kész csoda, hogy megtalálta a RAM-modult, és ki tudta szerelni... :hááát::nevet: :nevet:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...