Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ápoltak


Ulala

Recommended Posts

Adani
:fetreng: Ez nagyon betalált!
Link to comment
Share on other sites

Gereby

Ezt ki írta és hol? (van egy ismerõsöm franciában)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szegény. :huh: Szemlátomást nem szakember egy idegen országban, nyelvtudás nélkül, azért ez nem egyszerû. És még logikusan is próbál gondolkodni, mondhatnám józan paraszti ésszel, csak hát ez így, ebben a formában sajnos valóban nem állja meg a helyét. :)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Hogy él ott ha nem tud franciául ? :pislog::hááát:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Magyarul...

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Ezt ki írta és hol? (van egy ismerõsöm franciában)

Valamelyik fórumon olvastam.

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Hát filóztam rajta hogy a viccesbe tegyem e be, vagy az ápoltakhoz, de inkább ide, ezt nézzétek meg :

 

Vörösréz darabolók :)

Nézzétek meg a kártyával mit csinál a fickó... az hagyján hogy az ember vesz egy zalma hûtõt mondjuk, de ezt sem helyeslem, (hát még a bolt ahonnan vette mennyire nem ), de ez saját maga csinálja a bordákat :D

 

Na ezért nem veszek én sohasem használt cuccokat :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ez nemrég jelent meg Tomcat blogjában, hihetetlen, hogy a hülyeség mikre nem képes

 

Nem is tudom már, ki mesélte a történetet, melyet egy benzinkutas ismerõsétõl hallott.

 

A benzinkutas természetesen egy benzinkútnál dolgozott, és ilyen minõségében szolgálta ki az autósokat benzinnel. Jött egyszer egy okos, szép kopasz ember, olyan egybenyakú fajta, sok nemesfémmel és kiváló terepjáró képességû gépjármûvel. Megtankolt, majd indult volna tovább, ekkor vette észre a kutas, hogy a kocsiból folyik a benzin. Utána is kiáltott a vezetõnek, mire az visszaszólt:

 

- Á, tudom, kicsit lyukas a tank.

- De hát meg kellene javíttatni, így elfolyik a benzin.

 

Izomagy elgondolkodott, majd konstatálta, hogy ez igaz.

 

- És hogy szokták ezt megjavítani?

- Hát, mit tudom én... Gondolom, meghegesztik.

- Aha. Köszi!

 

Azzal a nagyokos hazament, és a többit már a rendõrségi hírekbõl tudjuk. Fogta az ívhegesztõ apparátot, befeküdt a kocsi alá, és nekiállt meghegeszteni a teli benzintankot. Állítólag túlélte, de kevés híja volt... 

 

Link to comment
Share on other sites

Maverick

Jó kis story! :démonikacaj::démonikacaj:

De kissé szkeptikus vagyok... :bizonytalan: Ennyire hülye még az írásban vázolt egyén se lehet.. :démonikacaj::démonikacaj:

Vagy mégis?.. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Pénze volt, de esze az nem. :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Miért ne, voltak ám ennél durvábbak is. pl: az a benzintolvaj, aki gyufával akarta megnézni maradt-e még benzin a tankban, és mivel maradt a kijövõ lángcsóva meggyújtotta a ruháját, és miközben vergõdött még a 10 literes kannát is feldöntötte maga mellett, amibe addig csorgatta a tankból a benzint.

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Sült szalonna :D

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nem pont számítástechnika, de egy kicsit az. Feltöltöttem a mobilomat. Kérek ezt meg ezt, meg is kaptam rendben. A gond ott kezdõdött, hogy számlát kértem. Az eladó odáig volt. Szerencsére a fõnöke ott volt éppen, és diktálta neki, mit írjon. Ez és ez a szám, ilyen összeg és T-mobil. Erre a kiscsaj leírja, hogy T-bobil. b-vel. Hát rám jött a röhögõgörcs, alig tudtam magam visszafogni. Húsz évesen ne tudja valaki, hogy mi a neve a legnagyobb mobilszolgáltatónak? IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Maverick

A Vodafone-t pedig biztos Vodkafone-nak írta volna... :nevet: :nevet:

Link to comment
Share on other sites

eremit

:lol::nevet::lol::nevet:

 

Jó, nem bántom én õt! Ideges volt, lehet, hogy ez volt az elsõ napja, elsõ órája az új munkahelyen! Sõt, én voltam az elsõ az életében! IPB kép

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ez sem rossz. Mondjuk nem biztos, hogy ápolt eset, de eléggé furcsa volt:

 

Tegnap egy kocsmában dolgozva beállít egy kétes kinézetû nõ és nyújt felém egy hatalmas gyûrût. Állítása szerint arany. Mondja németül (már amennyire az németnek nevezhetõ), hogy nincs pénze hazajutni Romániába, ezért vegyem meg tõle, hogy tankolhasson. Mondja, hogy sokkal többet ér, de egy teli tank áráért odaadja. Hát mondom nekem annyira nincs szükségem ilyesmire (gondoltam magamban: ilyen ocsmányságra). Erõlködött egy kicsit aztán kiment az ajtón. Utánnanézek - hát nem egy ilyen új, krómozott, fekete, kombi A6-ossal volt ott?! :o Bukaresti rendszáma volt és annyit láttam, hogy akik az autóban ültek, azok elég vaskos arany nyekékekkel rendelkeztek...

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

eremit

:nevet:

Bejöhetett már neki ez a módszer jó sokszor! Nálad nem volt szerencséje. Még mindig jobban jártál, mint ha kölnit kínált volna. Vagy azt vettél volna? IPB kép

 

Azért mondom a kölnit, mert anno Kijevben aranyat meg kölnit lehetett kapni korlátlanul, kaja pl. az nemigen volt. (Két hetet voltam ott a 80-as években. IPB kép )

Link to comment
Share on other sites

Greene

Eremit sztorijáról jutott eszembe az a kedves hölgyemény, aki a Vodafone-os 7500Ft-os feltöltõkártyának esett neki csiszolópapírral... :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

@ProFiler : amit leírtál az Debrecen környékén is divat volt vagy 2-3 éve. Azok tényleg csórók voltak, a gyûrû meg csillogott, de pár nap múlva már oxidálodott, element a színe is :)

Link to comment
Share on other sites

eremit

De ha csóró, akkor hogy lehet olyan csoda-autója?

Link to comment
Share on other sites

google
:hááát: Nem is tudom... talán már sok ilyet adott el :démonikacaj:;)
Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed
De ha csóró, akkor hogy lehet olyan csoda-autója?

Akikrõl én beszéltem azok voltak csórók.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Fogadnék, hogy Shigulival voltak azok. :lol:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

eremit
... a Vodafone-os 7500Ft-os feltöltõkártyának esett neki csiszolópapírral...  :démonikacaj:

Magyarul: smirglivel! :P

Link to comment
Share on other sites

apacs
:D:D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...