Jump to content
Chabi1528464456

Különleges eszközök

Recommended Posts

fapuma

Ezek nem rosszak... Azért én félnék, hogy elveszik a kezemben az az apró objektív... :upsz:

shaynee-jay

Sziasztok!

Hallottatok már arról, hogy My Book? Ez egy ilyen külsõ tárhelyszerû valami, pl 500Gb cucc fér rá vagy több kevesebb.

Valami bõvebbet valaki? Létezik egyáltalán ilyen dolog amire ennyi ráférne? :ötlet:

ProFiler

Természetesen van ilyen. De ebben semmi különleges nincs, ez a Western Digital külsõ merevlemezének neve. Van belõle kisebb és nagyobb is.

Ciao.

shaynee-jay

Azért köszi a választ és a tippet, hogy hol tudnék még utána nézni :) mert én csak hallottam valamit errõl, de már látom a gyártót, meg ebayen találtam :) szóval köszi

Laali

IPB kép

Atys

Van egy eszköz, amit nem tudjuk, hogy mit csinál, mire való:

A feliratok rajta:

CardMan 3121 by OMNIKEY.

Van egy kis talpa az eszköznek, a tetején pedig egy széles nyílás.

Digital Silence

Ha, ezt a feliratot beírod a Google-ba, megtudod mi ez az eszköz. :P

CardMan

Atys

Köszi!

kadarka

Hali!

Nem vagyok képben ezen a téren, tud valaki segíteni? E-bookot szeretnék olvasni úton-útfélen, ehhez van-e valamilyen kütyü? Kb. ilyen PDA méretben esetleg nagyobbb, de ne a laptop! szerintem az túl zás ehhez, és nem is bírja sokáig. Egyik haverom Nokia telefonon olvas, de annak meg kicsi a kijelzõje. Tipp esetleg? Köszi!

ProFiler

Mennyit tudnál rászánni? Esetleg egy nagyobb Nokia telefon.

Ciao.

Fujitsu

Esetleg egy Asus PDA. Egyik haveromnak is az van, és hibátlanul mûködik. :)

kadarka

Hali földi emberek és egyéb lények!

Köszi a tippeket, e-book ügyben! Még nincs itt a vásárlás ideje, csak elméletileg kérdeztem, de legalább már tudom, hogy merre mozduljak! Még egyszer köszi mindenkinek! Szassz

Temporary

Sziasztok!

Olyan kütyüt keresek, amivel számítógép nélkül lehet a memóriakártya tartalmát átmásolni erre az USB csatolós pendrájv féle kütyüre.

Válaszaitok előre is köszönöm.

Fujitsu

Számítógép nélkül, azaz autonóm működésű legyen. Ez azt jelenti, hogy te egy beágyazott rendszert szeretnél most éppen. :) Nem tudok fejből mondani ilyet (biztos van), de a jó hír, hogy pusztán erre a legprimitívebb mikrokontroller is elég, és se az áramkör, se a programozás nem lesz túlságosan bonyolult (bár nem tudom, milyen memóriakártyáról van szó, de pl. az SD/MicroSD SPI-on kezelhető). Ha értesz a C-hez és legalább alapszinten az áramkörtervezéshez, akkor nem nagy ügy csinálni egy ilyet.

pcmester

Gőzöm sincs, hogy hová írjak, de ha ti tudjátok, akkor csak irányítsatok át! :hááát: Tehát kaptam egy "őskövület" Turbo Junior 2 jojstickot, aminek jól láthatóan COM csatlakozója van (legalábbis annak tűnik), de a kérdés az, hogy el lehet-e érni, hogy Windows XP alatt működjön valahogy? :hmm: (Például valami driverrel...) Mert ugyan bedugtam a COM portba, de konkrétan semmi se történt (mintha nem is látná, ha egyáltalán lenne abban mit szoftveresen látni)! :(Remélem, hogy nem kérdezek túl lehetetlent...

payskin

Édes, drága, mesterem! Az bizony nem COM csatlakozó. :lol: Eltévedt ez a "készülék" úgy 30 évet.