Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Winamp


ProFiler

Recommended Posts

Shia-ko

Nekem meg winreinstall kellett, mert nem tudtam kiküszöbölni egy idõ után, mert minden lejátszó sercegni kezdett. Valószínûleg dekóder bug.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

A PowerDVD, és a WinDVD -ben van rá lehetõség, hogy zenelejátszás közben (Audio, mp3 stb..) az 5.1 –es hangrendszer minden hangszóróját megszólaltassuk; erre sok, jobbnál jobb effekt áll rendelkezésünkre. :)

 

A Winamp -ban hol vannak ezek a lehetõségek? Vagy csak stereo mód van? :?:

Van-e más olyan Winamp -hoz hasonló zenelejátszó program, ami tudja ezt? :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Van hozzá plugin, de nagyon gyenge! Próbáld ki a JetAudio-t, és soha többé nem fogod használni a Winamp-ot! ;)

Link to comment
Share on other sites

_Menyus_

Szia Csaba_#!

 

Figyu, nézd meg a Winamp kimeneti beállításait! A fõképernyõjén nyomj egy CTRL+P-t, és utána az Output részt nézd meg. Ott nálam DirectSound-ra van állítva, és úgy tolja minden hangszóróra a stereo-t, mint a kisangyal! Milyen hangkártyád van? Bár nem hinném hogy ez lenne a gond, mert ha még alaplapi is, akkor is a mai alaplapi hangkártyák mérföldekkel jobbak mint régen voltak. Nekem egy egyszerû Terratec 5.1 Aureon Fun van, azzal mûködik az 5.1.

 

 

Menyus

Link to comment
Share on other sites

Protheus
Milyen kodekek vannak a gépen? Lehet, hogy ott a baki.

Ace Megapack professional beállítással.De kilõttem belõle az összes kodek-et,mert én is arra gondoltam,hogy azzal van baj.Nem azzal volt...

A winamp.com fórumon azt mondta a "guru",hogy át kell állítani DirectSound plugin-nél az elsõdleges hangillesztõrõl a hangkártyára és akkor jó lesz.Egyelõre nem szörcsög,de ez nem azt jelenti,hogy nem is fog (eddig sem mindig csinálta).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mber

Sziasztok!

 

A legújabb Winamp nálam alapból felismerte az 5.1-et.

 

M

Link to comment
Share on other sites

Machado

Feltettem a Winamp 5.1-et, erre most minden indításnál kitesz vagy 2 másodpercig valami 5.1 logot. Ti hogy tüntettétek ezt el? Nagyon idegesítõ.

 

A másik problémám, hogy a Media Player halkabb a Winampnál, pedig 50%-os hangerõsségen van mindkettõ :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Nekem lenne egy gondom az 5.1-el. Berakodtam az mp3 fájlokat a media libraryba. Viszont most hétvégén átcsoportosítottam õket, és ugye a winamp nem találta. Erre bepakoltam megint a teljeset, de most meg minden szám 2X van meg. Nem lehet valahogy a nem kellõeket eltüntetni?

 

 

Megoldottam :)

Link to comment
Share on other sites

chris p

Machado!

Logo ki/bekapcsolása: Opciók-> Beállítások-> Beállítások: "Üdvözlõképernyõ megjelenítése".

Link to comment
Share on other sites

George

Hol kell azt beállítani, hogy a leállításnál és szünetnél szépen halkuljon a szám? :upsz: Átnéztem szinte az egész progit, de nem találtam azt a beállítást, pedig emléxem, hogy régebben beállítottam már. Köszi a segítséget. ;)

Link to comment
Share on other sites

George

Okés, láma voltam megvan már :D A bõvitmények kimeneti részénél van a Direct Sound output és ott kell beállítani 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Neo

Kibocsátották a Winamp 5.11 lejátszót (10/21/05). Letöltés

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Régen éveken át winampot használtam, mostanában foobart, emg néha winampot, de most visszatértem teljesen a winampra!!!Nagyon megtetszett és sok új eddig, általam nem használt funkcióját kezdtem el használni és egyre jobban megszeretem. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Timo

Sziasztok.

 

Valaki találkozott esetleg olyan winamp5 beépülõvel ami lehetõvé teszi Ac3 lejátszását?

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ilyennel még nem, de a sima ac3 telepítése nem oldja meg a problémát?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Laharl

Sziasztok!

 

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék a winamppal hallgatott rádióadásokat mp3-ba felvenni?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Winamppal sehogy, esetleg ha van rá valami plugin, de bármelyik hangrögzítõ progival megoldható. Legjobb erre a Total Recorder, õ mindent fel tud venni, ami átmegy a hangkártyán.

Link to comment
Share on other sites

kissipos

Hali!

 

Igen: van egy streamripper nevû progi. Ebbõl van winamp5-höz plugin is. Skinnelhetõ is. Az oldalán találsz skineket is.

 

http://streamripper.sourceforge.net/

Link to comment
Share on other sites

abonyisoma

Sziasztok!

 

Hogyan lehet winamp shutcast radiot csinálni?

Link to comment
Share on other sites

abonyisoma

Tudom h nevetséges vagyok, rájöttem lehet használni a Google-t és lám rájöttem. Azért leírok egy linket hátha valakinek jó lehet. http://www.internetradio.click.hu/ :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Laharl

Kitünõen mûködik köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Megjelent az 5.12!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Köszi, hogy szóltál! Programból nem lehet frissíteni :?:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

@ gyoridanee:

Opciók - Beállítások - Indításkor új Winamp-verzió keresése :ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ez be van kapcsolva és mégsem jelzett! Érdemes frissíteni, vagy jó még az 5.11 csak mert lusta vagyok most uninstall meg újra felrakni! :gonosz:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...