Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Winamp


ProFiler

Recommended Posts

KGigi

@h.arpad

Nekem a legfrissebb Comodo és Winamp van fent és nem csinálja. Sõt, soha nem is láttam ilyen ablakot. Nálad van a hiba.

Link to comment
Share on other sites

csdcsd

Köszi!

Amit YouTube-ról töltöttem le, azt cd-re írni lehet vele?

Link to comment
Share on other sites

palyagabi

Mivel nem tudom hogy milyen fájl formátumot szedtél le, így válaszolni sem tudok, de töltsd le a progit, telepítsd, majd próbáld meg. Veszteni nem vesztessz vele, de szerintem menni fog.

Link to comment
Share on other sites

csdcsd

Winamp Media File-t töltöttem le YouTube-ról. MP3-má konvertálni azt hogy kell? Cd-re szeretném írni. Letöltöttem a programot.

Link to comment
Share on other sites

palyagabi

Föablak megnyit, ami ráugrál azt kiütöd. Jobb felsõ ikon-Audió lemez írása/fel uró ablak/bal felsõ sarok-új file/kiválasztod az írni kívánt file-kat/középen megjelennek/jobb felsõ sarok-indítás/felugró ablak, nem piszkálod, mondod neki hogy ok/fel ugró ablak, sebességet , írót beálítod, mondanom sem kell a lemez már rég bent van, ha nincs beteszed és utána álitod oszt mehet. Ha a új file hozzáadásánál a megnyitott mapában látszólag nincsenek file-ok, de te meggyõzödtél róla hogy ott kell hogy legyenek, az autómatikusan azt jelenti hogy nem ismeri az adott file típust, ha fel tudod venni akkor sínem vagy.

Link to comment
Share on other sites

csdcsd

Hol van a fõablak?

Link to comment
Share on other sites

Arkangyal1528464506
A winamp fájlt próbáltad már letesztelni különféle keresõkkel (pl. virustotal.com)? Illetve, ha kitörlöd a winamp bejegyzést, a comodo azonnal izolálja a fájlt úgy is, ha csak megnyitod és nincs benne lejátszandó tartalom? Ha csak lejátszandó tartalomnál jön elõ, akkor azokat kellene megvizsgálni. Esetleg végeztél valamilyen speciális mûveletet a programmal?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
KGigi

Meg lehet valahogy változtatni az alapértelmezett könyvtárát? Azt szeretném, ha nem az Application Datába, hanem egy általam megadott mappába pakolna minden beállítást.

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Szerintem azt nem tudod megváltoztatni. Esetleg próbálj meg egy portable verziót.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Oké, megnézem. Kár, azt hittem, meg lehet oldani úgy, mint pl. a Firefoxot vagy az Operát.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Michael76

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem, remélem jó helyre írok, ennek nem láttam topicot. Feltettem a winamp-hoz egy plug-int, a streamrippert, amivel internetes rádió adásokat lehet felvenni, és ki is próbáltam, pont akkor egy szignál ment. csinált a C:\Documents and Settings\All Users\Asztalra így volt beállítva default, hogy hova mentse a felvett tartalmakat, de nem tudom megnyitni, a mappákat :( (rendszergazdaként se) Persze nincs benne semmi ( 0 bájt a mérete) de akkor is meg kellene tudni nyitni a mappákat. Valami tippje valakinek?, légyszives :)

 

Az a baj, hogy még törölni se tudom a mappákat.... :S

Edited by Michael76
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Garono

Ismer valaki olyan kiegészítõt a Winamphoz, amivel a tálcára költöztethetõ a program? Valahogy így:

 

IPB kép

 

Ez a program majdnem jó is lenne, de kizárólag olasz nyelven érhetõ el. Tegnap sokat kerestem, mégsem találtam ezen kívül megoldást, kizárólag 8-9-10 éves kiegészítõket, amik Windows 7-en már nem is mûködnek. A Nullsoft Tray Control meg förtelmes... :(

 

Edit:

Hmm, a telepítõ ugyan Italiano only, de a programban már van lehetõség angolra állítani. :) Így már majdnem jó is, bár zavaró, hogy villog az órája. :(

Link to comment
Share on other sites

Garono

Jól van, francba a Winamppal. Igaz, évek óta használtam kicsinyített módban a képernyő jobb felső sarkában, de a 4-es Firefox-szal ez így nem lesz "kompatibilis", tehát más megoldás után kellett néznem. Először a tálcára akartam valahogyan költöztetni az egészet, de csak össze-vissza "bugzó" félmegoldásokat találtam (lásd előző hozzászólás). Amikor már majdnem megbarátkoztam vele, jött az ötlet, hogy módosítani kéne a hotkey-ket is. Igen ám, de a Winampban az nem úgy megy. Alapból ugyanis nincs lehetőség módosítani őket, csak pluginnel megoldható a dolog, azzal is nagyon körülményesen. Hát köszöntem szépen Nullsoft, akkor keresek mást...

 

Mivel sok jót olvastam már a foobar2000-ről, meg a testreszabhatóságáról, gondoltam adok neki még egy esélyt (régebben is próbáltam [még az 1.0-ás verzió előtt], de akkor nem nyerte el a tetszésemet). Gyárilag persze benne sincs ilyen feature, de a lelkes felhasználók készítettek egy nagyon jól használható kiegészítést, amivel elértem, amit akartam. Nagyon jól működik. (Habár talán az hiányzik, hogy nem tudom egy kattintással előhívni az aktuális playlistet, de szokható.) És persze tetszőleges hotkey-ket tudok megadni bármilyen kiegészítő nélkül. :)

 

Így néz ki akcióban:

 

IPB kép

 

Innen szerezhetitek be: http://www.hydrogenaudio.org/forums/index....showtopic=78234

Link to comment
Share on other sites

payskin

Like! :)

Link to comment
Share on other sites

Burgonya

Jaja, foobar rulezzz! Csak jót mondhatok róla. Memóriabarát, és a hangja is szebb.

Link to comment
Share on other sites

Sebi
:off_kacsint:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
lilike222

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Winamppal kapcsolatban.(Winamp 5.601)

Ma bekapcsoltam a gépet és az egész Local Media kiürült. :nem: Nagyon bosszantó, mert minden nap szerkesztgettem és kerültek bele újabb számok. Mindig onnan játszom le a zenéim, több mint 3000 szám volt benne rendszerezve és az egész eltûnt. Elõtte való nap semmit nem csináltam vele... Csak a lejátszási listák maradtak meg.

Mi történhetett? Vissza lehet állítani?? Fontos lenne! :( Elõre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
KGigi

Vége. :(

Link to comment
Share on other sites

payskin

Azt gondolom, ez mindent elmond az AOL-ről. :nem:

Link to comment
Share on other sites

Garono

Már azt pletykálják, hogy a Microsoft megvásárolná.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A Foobarnak szebb hangja van. Már ha van hozzá hangkártyád is. Úgyhogy van alternatívája. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...