Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PowerDirector


sirfrancisd

Recommended Posts

sirfrancisd

Mostanában ezzel a progival kisérleteztem sokat, és valami fucsa dolgra lettem figyelmes: DivX- be való tömörítéskor mindig kifagyott a program. :blink: Mivel kiírt egy százalékos arányt, ezért utánnaszámoltam a videoklippben. Most jön a röhely: mindig a kivett hirdetések helyén kapitulált. B) Na ez volna egy komoly videoszerkesztő, tiszta vicc. :D Visszatértem a Dr. DivX- hez, az még szebb képet is csinál, csak sajna nincs szerkesztő funkciója. :(

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Én ezért használom a Pinnacle Studio legújabb kiadását, az már DivX-be is ment, és érdekes, hogy nem blokkosodik a kép még 768x576-ban sem!

Link to comment
Share on other sites

sirfrancisd

Akkor a PowerDirector is megérdemelne egy értelmetlen jelzőt, nagy pofon a semminek. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kornél

Melyik programmal lehet 1024x768-as felbontásban filmet készíteni.

Link to comment
Share on other sites

Get_in_the_Game

Van olyan program, amivel mov filmeket át lehet kódolni avi-ba, vagy mpg-be? Mert a powerDirectornak nem igazán megy.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Válogass kedvedre:

 

mov --> avi

mov --> mpg

 

Próbaverzió szinte mindegyikből letölthetö. Ha csak időkorlátos, akkor máris nyert ügyed van. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
szertz

Üdv. Mostanában ismerkedem a PowerDirector újságban megjelent változatával.

Az a problémám, hogy az „elkészült” anyagot nem tudom a végén mpeg-be menteni, mert a program csak az AVI-t és az mpeg4-et ajánlja fel. Mit nem csinálok jól?

 

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A PCWorld változat valószínűleg, sőt biztos, egy nem teljes értékű verzió és ezért nem enged mpeg2-be menteni. Ettől függetlenül azért lehet vele dolgozni és ha "jó minőségű" mpeg4 sok mindenre alkalmas. A legtöbb asztali DVD már lejátsza, a PC meg biztosan, sőt az mpeg4-et simán átkonvertálhatod mpegd-be, de DVD formátumba is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
szertz

Bocsánat, de a mondat végére elfelejtettem beírni, hogy az Mpeg4 már fizetős, tehát csak az AVI lehetőségem maradt???

Tudna valaki teljesen ingyenes AVI-DVD konvertáló program?

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
ddt50000

Sziasztok. Cyberlink Power director 7-be rakok egy videófájlt és fejjel lefelé jelenik meg. Hogy tudom megfordítani? Csak ennél a fájlnál van a gond.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...