Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tápegységvásárlás archívum 2008 decemberéig


ProFiler

Recommended Posts

Predator

Hi

 

Klassz az új fórum.

 

Vetem egy alaplapot ASUS A7N8X-E Deluxe.

De venni szeretnék egy tápot is a kérdésem a következő.

ASUS ATLAS A36-H táp ehezz mit szoltok én ezt venném jó vagy nem jó a táp választás.

 

Légyszíves máskor ne nyiss új topikot meglévő témának - és főleg ne olyan helyen, ahova egyátalán nem való! <PF>

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ez a táp milyen árkategóriában van? Azon kívül, hogy zajosak az ASUS-ok mást nem tudok róluk. Csak azt vettem észre, hogy a suliban néha-néha kihullnak. :hááát:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Ebben a kategóriában a 350 W-os FSP Blue Storm-ot ajánlanám figyelmedbe! Kb. 11000 Ft-ért nagyon korrekt.

Link to comment
Share on other sites

Predator

Bocsi nem néztem meg elég figyelmesen az új topicokat.

Kb 11000ft

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Ennyi pénzből futja egy igazán jóra!

 

Nézz körül a http://www.depo.hu -n!

Link to comment
Share on other sites

Vikitorony

Hali!

 

Gondolkodom én is egy új táp vásárlásán, csak tanácsatalan vagyok. :(

Ilyen lapom van: Leírás (német) Kép

Láttam egy Chieftec 360W-os tápot 8 ezerért, csak annak 24 tűs csatlakozója van! És a lapomon meg 20+4 tűs csatik vannak.

Haver mondta, h ha lefűrészelem a +4-et akkor jó lesz, de olyat meg már csak nem csinálok! :unsure:

És lehet, h év vége felé beszerzek egy új gépet, ami lehet, h már 64 bit-es lesz.

Az újabb lapokon meg már gondolom 24 tűs csatlakozó van, szóval ahhoz meg jó lenne az a táp.

A konfigom:

ASUS P4B533-E, P4 2 GHz, 256+512 MB RAM, GF3 Ti200 (128 MB), 2x 160 GB Samsung HDD, LG CD-RW, Sony DRU-500A

Ja a mostani tápom Codegen!

Eddig szépen szuperált, bár nem régiben szállt el a Maxtor vinyóm több mint 2 év után (valami kattanást hallottam, aztán lefagyott a gép...) meg a dvd-író is csinál sok különös dolgot, amit próbálok a tápra fogni, bár nem tudom, hogy joggal, vagy sem...

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Az, hogy 24 tűs nem probléma, mert 99%, hogy adnak hozzá 24-->20 tűs átalakítót.

Link to comment
Share on other sites

Vikitorony

Hogy én erre nem gondoltam! :szerelmes:

Azért rákérdezek, nehogy aztán mégse adjanak...

De azért Kösz, h ilyen jót szóltál hozzá! :)

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Nincs mit :)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Hogy én erre nem gondoltam!  :szerelmes:

Azért rákérdezek, nehogy aztán mégse adjanak...

De azért kösz, h ilyen jót szóltál hozzá! :)

Ha nem adnak hozzá, akkor meg az utolsó 4et lelógatod róla. :P

Link to comment
Share on other sites

Ulala
Az, hogy 24 tűs nem probléma, mert 99%, hogy adnak hozzá 24-->20 tűs átalakítót.

100%-ra javítanám. A régi enermaxom 24 tűs és adtak hozzá szép nagy átalakítót, ami 20 tűssé varázsolja. :D Azóta nehézkes egy kicsit a házban elférnem.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Ha nem adnak, akkor meg lehet venni. Nálam egyébként úgy van, hogy 4 tű lelóg. :D Először nem hittem, hogy ezt így szabad, de még is csak megy. :)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Főleg mert az alaplapon ott a helye. :P

Link to comment
Share on other sites

Machado
Ebben a kategóriában a 350 W-os FSP Blue Storm-ot ajánlanám figyelmedbe! Kb. 11000 Ft-ért nagyon korrekt.

Én is ezt a tápot néztem ki, bár szerintem egyáltalán nem 11000Ft. Én olyan 14000Ft-ért tudnám beszerezni. Tényleg megéri ez a táp? Elég a 350W-os egy 3 GHz-es P4-hez, meg két winchihez és két optikai meghajtóhoz?

 

Ui.: Nem nagyon jönnek be ezek az új smiley-k.

Link to comment
Share on other sites

sz.jános
Én is ezt a tápot néztem ki, bár szerintem egyáltalán nem 11000Ft. Én olyan 14000Ft-ért tudnám beszerezni.

Itt még olcsóbban is megveheted!

Link to comment
Share on other sites

Machado

Kösz a tippet.

Link to comment
Share on other sites

kornél

Chieftec 360W HPC-360-202-DF tápom van, ABIT IC7-G/P4-3GHz/ASUS6600GT-TOP/SATA-HDD/DVD-RW-hez, összerakás alatt. Fél szemmel még nézegetem a tápokat, szívem szerint 12cm-es tápot vettem volna a hangereje miatt, talán még meg tudom oldani a cserét. De eddig csak siklócsapágyasat láttam. Létezik e golyóscsapágyas, aktiv PFC-s, ATX2.0...stb, ne legyen rosszabb mint a Chieftec, minőségben és árban sem. Egyáltalán igaz, hogy a golyócsapágyas tartósabb?

Link to comment
Share on other sites

highlander81

Én a minap vettem egy Chiftec-et. Azon is 24 tűs csatlakozó van DE le lehet pattintani a +4-et :)

Egyébként nekem is Asus a7n8x-e deluxe lapom van.

Link to comment
Share on other sites

matesz

Mi a véleményetek az Aopen tápokról, és konkrétan erről?

Ilyet éredemes venni inkább vagy Chieftec-et?

Link to comment
Share on other sites

nascar

Biztos jó, mert a név kötelez! :D

De van ilyen tudású, minőségű táp már olcsóbban is! ;)

( :titok: az Aopen-ek valójában FSP-k!)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Egy része. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Aerocool Aeropower 350 W

 

Ehhez mit szóltok? Jobb mint a 350-es Fortron Blue Storm? Ha igen, akkor egy ilyen lesz a következő drágaságom, nem pedig egy olyan. Feltéve, hogy 24 tűs ATX csatija van, nem pedig 20-as; erre nem találtam választ a leírásból.

 

Szerk.:

Közben találtam egy tesztet, ahol az egyik képen megszámoltam a csatlakozók számát és 20 volt. Ilyenbe érdemes még beruházni?

Link to comment
Share on other sites

sz.jános
Mi a véleményetek az Aopen tápokról, és konkrétan                                             erről?

Ilyet éredemes venni inkább vagy Chieftec-et?

Nekem kb egy éve, hogy AO350-12APNF tápom van és tökéletesen müködik! :D

Stabil, halk és még az extrem terheléseket is símán birja.

De a topic első oldalán belinkeltem ennek a tápnak az eredetijét (FSP), ami most akciósan nagyon jó áron kapható!!!

Döntés a tiéd, de én e kettő közül választanék. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...