Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet Explorer problémák


a_toth2

Recommended Posts

Ruzsa Dániel

Én sok ilyen, extensiont használok(flashgot,idõjárásjelentõ :D , gmail) nagyon hasznosak és nagyon tetszenek!!!

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Egy nem javascript hiba, de fontos kérdés! Az IE-ben a lebegõ eszkötárakat pl.: a képeknél megjelenõt, hol tudom eltünteni!Sok helyüttkerestem,de nem találtam :Sír:

 

Köszi srácok, ne fáradjatok! Megtaláltam! Jobb e. gom az eszköztáron és ezkötár kikapcs! :D

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nem tudok belépni a Gmail Notifier Loginnal a Google Mailre, de a honlapján, http://mail.google.com/***/-on, igen!

 

Nálatok megy ez a bõvítmény?

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Én gond nélkül belépek! :)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ja sorry most néztem meg!Nekem se mûködik, Valami failed...Nem tudom én mit ír!!! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Nekem sem megy. :hmm:

 

Utólag: a kommentjei között olvasható is.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Volt róla szó, hogy néhány plugin a Firefox hibája miatt nem ment, és ezért az 1.0.5 kihagyása, és rögtön 1.0.6-ra ugrott a Firefox. Lehet, hogy a Gmail Notifier még mindig ezek közé tartozik. Remélhetõleg az extension készítõje talál megoldást, és a frissített verzió már jól fog mûködni.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Az 1.0-ával sem mûködik.(próbáltam)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Ma hajnal óta már mûködik a Google Mail Notifier! IPB kép

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Visszaállíthatták a google-nél a gmail-t. Tegnap ugyanis amikor beléptem, az url végén mindenféle kriksz-krakszok voltak, most meg megint azt jelzi ki, hogy https://mail.google.com/mail/.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Ez mit jelent? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Azt jelenti, hogy a Google tegnapelõtt átállította a webböngészõs bejelentkezéskor használt url-t, ami ellehetetlenítette a Notifier mûködését.

Ma hajnalban visszaállította a címet az egyszerûbb változatra, ezért megint mûködik a Notifier.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Köszi! :)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Szóval, igazság szerint, van még mit finomítani a Gmail Notifieren. De! Van min finomítani! Nyolc hónap alatt, mióta használom a Ff-ot, kétszer volt ilyen probléma. Nem rossz arány. Szóval : IPB kép(Köszi, Maverick!)

Link to comment
Share on other sites

fapuma
Köszi!  :)

:eszkába: Szolgálunk és segítünk. 8):fogatlan:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ez a Gmail notifier ... ez rögtön jelzi, amint jön egy levelem, vagy csak minden Firefox ki/be kapcsoláskor ellenõriz? Illetve tud e több accountot ellenõrizni egyszerre?

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Be lehet állítani, hogy milyen idõközönként ellenõrizze, nálam pl. 10 percre van állítva, és persze az is, hogy a Ff indításakor azonnal ellenõriz.

 

De szerintem egyszerre csak egy címet tud ellenõrizni.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Köszönöm. Akkor felteszem. max. csak egy email-fiókot nézetek vele. (Vagy felteszem többször :D )

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nincs valakinek ötlete, miért "mondja" azt az AdBlock telepítõje, hogy az 1.0.6-os verzió nem megfelelõ Firefox verzió? Nem tudom ugyanis felrakni az AdBlock extensiont.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Sajnos nem tudom. Nekem minden hiba nélkül feltette. Innen töltöttem le. Firefox 1.06.-ot használok én is.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Igen, Apokalipszis, mert Te elõször az 1.0.4-est használtad, erre tetted fel az Adblockot, majd frissítettél 1.0.6-osra. Így megy nekem is. De az 1.0.6-osra valami miatt nem települ az Adblock.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Megvan a megoldás:

A Firefox címsorába be kell írni: about:config

 

Meg kell keresni a következõ kulcsokat: (elején van)

 

app.extensions.version -> az itteni értéket módosítani .10-re

app.update.updatesAvailable -> átállítani false-ra

 

Utána menni fog a telepítés.

 

Forrás:Ajnász

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Megint variáltak a Google-nél. A webes bejelentkezéskor újra a kriksz-kraksz url-t használja :nyíl: Notifier kampecz. :S

Link to comment
Share on other sites

Shiwer
Igen, Apokalipszis, mert Te elõször az 1.0.4-est használtad, erre tetted fel az Adblockot, majd frissítettél 1.0.6-osra. Így megy nekem is. De az 1.0.6-osra valami miatt nem települ az Adblock.

Nem-nem. Én Adblockot nem szoktam használni. Csak most tettem fel, és tényleg simán felment.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Értem, Apokalipszis. Csak egy ötlet volt. Most viszont a Gmail Nitifier vacakol megint.

 

 

u.i.

Épp mikor beírtam, hogy gyengélkedik, megjavult.

Edited by eremit
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...