Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Internet Explorer problémák


a_toth2

Recommended Posts

csum-pi

- Elõugró ablakok blokkolása

- ActiveX tiltása

- Reklámképszûrõ

- Hangok tiltása

- Videók tiltása

- Scriptek tiltása

- Keresõkkel együttmûködik...

+++ még egy csomó minden, köztük az is, hogy egy böngészõn belül nyitja meg az ablakokat (nem külön böngészõt nyit, hanem csak ablakot, amivel nem fogja a tálcádon foglalni a helyet..)

 

Én ezt az Avant Browsert használom, mert egyszerûen megimádtam! HANGSÚLYOZOM, ez az Internet Explorer, csak ki van bõvítve, és másképp néz ki (szebb, áttekinthetõbb, testreszabhatóbb...)

Link to comment
Share on other sites

LoSA

Megnéztem ezt a programot! Nem rossz, de máris találtam benne egy hibát!

Link honlapot nézd meg! Én akármelyik képre (lányra) kattintok, az AVANT Browser NEM nyitja meg nagyba! :o IE pedig símán!

 

Valaki amúgy nem tudna segíteni a problémámban? :o

Link to comment
Share on other sites

Ajnász

A reklámszûrõt kapcsold ki amíg oldalon vagy.

Link to comment
Share on other sites

LoSA
NEM IDÉZÜNK BE ELÕTTÜNK LÉVÕ HOZZÁSZÓLÁST!!!

Pedig... Amikor még mûködõ Internet Explorer-em volt, akkor ez ott normálisan, helyesen mûködött! ;)

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A popupszûrõs Internet Explorert nem fogod tudni letölteni külön az internetrõl, mert az az SP2 része. Tehát csak az SP2 újratelepítésével tudod kijavítani a dolgot... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

boros_peter

Jónéhány weboldalnál (pcw fórom is)ugrál a firefox megnyitása után az oldal. Miért, mit álítsak rajta?

Link to comment
Share on other sites

google

Hogyhogy ugrál?

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Nekem akkor volt ilyen, amikor a StyleXP-vel egy új témát ttem be a Windowsnak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
bubo35

Sziasztok!

A közösség segítségét kérném egy IE-s problémával kapcsolatban. Ill. lehet, hogy nem is ennek a programnak a hibája. XP sp2-vel minden mûködött normálisan, míg fel nem telepítettem rá egy wlan routert. Azóta, ha olyan weblapon vagyok - pl., mint a Hírkeresõ vagy a Startlap - ahol linkrõl új ablakban nyílnak az oldalak, nem történik semmi. Klikk a linkre, egy villanás, mintha nyílna az oldal, aztán semmi. Azóta jártam több ilyen oldalon is, és ugyanez. Mi lehet ez? Próbáltam már, hogy az IE-t visszaállítom alapbeállításra, semmi. Lehet, hogy tûzfalbeállítás vagy mégis a router?

Elõre is köszi!

Bubó

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Pop-Up blocker blokkol. Vagy a tûzfalé, vagy a Routeré, ha van benne ilyen lehetõség.

Link to comment
Share on other sites

bubo35
Pop-Up blocker blokkol. Vagy a tûzfalé, vagy a Routeré, ha van benne ilyen lehetõség.

Felugró ablak blokkolása kikapcsolva...

ugyanaz :Sír:

a windows tûzfalon mit kellene állítani?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Azon semmit. Abban nincs pop-up blocker. Próbáld meg egy másik böngészõvel is. Ha azzal megy, akkor az Internet Explorer van mégis úgy beállítva, hogy blokkolja. Ha egy más böngészõvel is ez a helyzet, akkor marad a Router tûzfala, ha van neki ilyen.

Link to comment
Share on other sites

tagore

Sziasztok!

 

Böngészés közben sajnos sokszor javascript hibába ütközök: sor:178, karakter:1, az objektum nem támogatja ezt a tulajdonságot vagy metódust. Kód:0.

 

Sok helyen van ilyen, vagy hasonló hiba, más gépeken megnézve ugyanazokat az oldalakat nincs ilyen hiba, viszont a saját gépemen akár Firefox-szal megnézve is hasonló hibaüzeneteket kapok.

 

Nagyon zavaró, mivel át kell ülnöm más gépéhez, ha meg akarom nézni a lapot.

 

Ha tudtok segítsetek, kösz (Nem akarom újratelepíteni a Windowst).

 

Józsi

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nekem ilyen problémám idáig, szerencsére nem volt! Ám volt másik : Nekem a startlap.hu a kezdõlapom és néha az ezen található hivatkozásokra nem enged kattintani! SEGÍTSÉG!!! :!:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

tagore:

 

Internet Explorert indítsd el. Eszközök-Internetbeállítások.

 

Speciális fülre kattints. Vedd ki a pipát az Egyéni HTTP hibaüzenetek megjelenítése elöl. Pipáld ki a Parancsfájlokban való hibakeresés letiltása (Egyéb), és a Parancsfájlokban való hibakeresés letiltása (Internet Explorer) opciókat.

vedd ki a pipát az Üzenetek megjelenítése minden parancsfájlhibáról elöl.

 

gyoridanee:

 

Csak azt tudom javasolni, csinálj egy komplett rendszertakarítást, és utána próbáld meg.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Milyen rendszertakarításra gondoltál? Légyszives írd le pontosan! Köszi :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

C:\Documents and Settings\Neved\Local Settings\Temp -> Inenn mindent törölj, amit tudsz.

 

C:\WINDOWS\Temp -> itt tedd ugyanezt

 

Futtasd le a lemezkarbantartót, és az Office telepítõfájlokat kivéve mindent pipálj ki, és töröltesd a géprõl.

 

Az Internet Explorerben - Eszközök -> Internetbeállítások -> Általános fül - töröld a cookiekat, és a fájlokat.

 

Futtass le egy spyware keresõt.

 

Gépet indítsd újra.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Köszönöm segítséged, amint lesz idõm máris megcsinálom! :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ephébos

Üdv nektek ismét itt is. Van már 3 Exploreres topic, és megvallom az én problémámnak nemtudom, hogy van -e köze a javascript -hez, de szerintem nem kell új téma...

 

 

Az a problémám, hogy mostanában ha ráklikkelek egy linkre, akkor egy karaktersorral telített oldal jön be, nem pedig az "ígért" oldal, és másodjára- harmadjára szokott csak legfeljebb sikerülni a kívánt hatás. Hogy lehet ezt ekerülni :?:www.kepfeltoltes.hu <-- és esetleg ha valaki hozzáfûzné, hogy mit is ez, ami ilyenkor bejön a képen, azt is nagyon köstönném :) (288kb -os kép)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Apropó, néha nekem is ez van Firefoxszal, de IE-vel bejön az oldal! :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

Letöltöttem a GMail Notifiert...Nem azt a progit, csak egy Firefox plug-in-t...Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám beállítani a mail címemre?

Link to comment
Share on other sites

eremit

Külön nem kell, mert csak megadod neki a felhasználói nevedet (amit most nem kürtölök világgá :) ) és a jelszavadat - kész.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Utána rájöttem...Én a jobb gomb->Preferences-szel próbálkoztam...Azután rákattintottam, és megy...

 

Nemrég töltöttem le pár ex-et a gépemre(jobb gomb->save link as...)...Most telepíteni akarnám...Rákattintok kettõt, és semmi..

Link to comment
Share on other sites

B@L!NT
Nemrég töltöttem le pár ex-et a gépemre(jobb gomb->save link as...)...Most telepíteni akarnám...Rákattintok kettõt, és semmi..

Zárd be a Firefox-ot! :nyíl: Társítd hozzá a Firefox-hoz a letöltött extension-t és menni fog.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Bõvítményeket magával a Firefoxszal kell letölteni, telepíteni. És akkor nem is kell társítani a fájlokat, mert nincs mit!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...