Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Everest/AIDA


Maverick

Recommended Posts

Dreaman

Szerintem ne foglalkozz vele! Az alapján, amilyen hõmérsékleteket írtál, minden rendben van. Bár a processzor hõmérsékletét egy picit alacsonynak találom, általában azért magasabb szokott lenni (de ez erõsen CPU + hûtõ, és házfüggõ), ezért egy minimális gyanú van bennem, hogy az AUX keverve van a CPU-val. Ennek kiderítése tök egyszerû: néhány másodpercre kezd el terhelni a processzort, és figyeld melyik érték kezd el nõni. Ha a CPU, akkor nincs semmi sem keverve. De tényleg felesleges ezzel foglalkozni, akármi is legyen 39 fokos, az bármilyen hardver hõmérsékletnek megfelelõ. :)

Link to comment
Share on other sites

Predakator

Dreaman!

Köszönöm a válaszod. :)

Akadozik az internetem (olyan, mint a mesében egyszer van egyszer nincs :D persze bosszantó is egyben :mérges: de legyen ez az én bajom) azért csak most válaszolok.

Megcsináltam, amit ajánlottál terheltem egy kicsi a procit és ment felfelé az aux és a proci hõmérséklete. Valószínûleg keverheti a kettõt, amit te is írtál, és amire én is gyanakodtam. A háznak elég jó a hûtése. Elõl van egy 12-es venti, oldalt is van egy venti, és egy 12-es hátul húzza ki a meleg levegõt. A proci ventije egy Thermaltake venti. Valószínûleg ezzel lehet magyarázni a procinak a viszonylag alacsony hõjét. Azért megnyugtatott a válaszod, hogy az aux-al nem nagyon kell foglalkozni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...