Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DivX-es asztali DVD lejátszó vásárlás


Recommended Posts

Halasi Miklós

A Packet Bitstream-et kimutatja neked a G-Spot. Az A-s firmware tudja, de ott vannak hibák az NTSC lejátszásnál és a sub megjelenítésnél. A B-nél ilyen gondok nincsenek, viszont ott nincs PB támogatás

Link to comment
Share on other sites

tzoli

A PB ráadásul kb. 1 perc alatt eltávolítható ha jól tudom...

Link to comment
Share on other sites

LelkesAmatõr

Ugyan nem szorosan ide tartozik, de talán nem nagyon OFF itt feltenni a kérdést, szóval egy Yamada 6700-as játékosom van és - bár a leírás szerint megteszi -, nem jeleníti meg az AVI fájlokhoz kapcsolt srt-s feliratokat.

 

Van valami ötletetek, mit lenne érdemes megpróbálni, hogy lássam a feliratot?

 

Ezt leszámítva karácsony óta tökéletesen funkcionál, eddig még nem tudtam olyan anyagot belerakni, amit nem vitt szépen, szóval csak ajánlani tudom.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Talán tedd fel a NewAge féle firmwaret, a 6600 is tudja papíron, de nekem is csak új firmware-rel mûködött a felirat.

Link to comment
Share on other sites

LelkesAmatõr

Én is erre jutottam, és le is szedtem a NA 3-at, de a rar-ban van egy A-s, meg egy B-s változat. Melyik javallott? És tényleg olyan egyszerû ez a frissítõs dolog, mint ahog az írva vagyon (kicsit tartok tõle)?

Link to comment
Share on other sites

ordító egér
KLIKK Itt mindent megtalálsz a játékosokról!

 

Itt egy árva szó nincsen a Panasonicról... És mély elhatározás, hogy nem nagyon akarok mást venni, mivel a Pana-ban sohasem calódtam.

http://www.mpeg4-players.info/index.php?pa...ayer.php&id=148

 

Bíztató adatok.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Megnéztem a panasonic.hu-t. Ott volt DivX-es, de nem volt odaírva a chip tipusa. Sõt semmi nem volt róla írva. Valahol esetleg valami teszt?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én a linken egy Pioneer lejátszót találtam. Nem tudom, hogy mit akarsz vele. Pioneer, Panasonic nem mindegy...

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Hopp! :upsz: Tényleg nem mindegy. :) Bocs.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi
:D
Link to comment
Share on other sites

Improve

Hello!

A Yamada Mx 105 -ös lejátszójáról van valami tapasztalat? Mert itt azt írja nincs 5.1-es kimenete, de itt és itt azt hogy van (utóbbinál kép is).

A divx 6-nál meg kérdõjel van de valahol meg azt írta hogy kezeli, a több hangsávval együtt stb.

Szóval esetleg többféle van belõle? Mert lehet hogy egy ilyet vennék mostanában.

 

Elõre is köszi.

Edited by tzoli
Link to comment
Share on other sites

Greene

Én csak a beszúrt kép alapján tudok nyilatkozni.

Van 5.1-es kimenete, digitális és analóg is. Az analóg a 6db RCA alj a bal szélen.

Van egy optikai S/PDIF jobboldalt (optical van aláírva), és egy Koax tõle kettõvel balra ami alatt Coaxial a felirat. Ezek nyers jelet adnak, amit az erõsítõ szed szét.

Az analóg kimenet viszont rendes 5.1-es hangot ad, attól függõen milyen dekóder van a lejátszóban (Dolby vagy DTS, esetleg mindettõ...)

 

Az MR és az ML a sztereóra lekevert hang, fölötte a kompozit videó (RGB) megy ki.

 

DivX-bõl van olyan ami többcsatornás, elvileg azt is le kéne játssza...

Link to comment
Share on other sites

Improve

Na ma vettem is egyet, majd tesztelem is hogy milyen.

 

Kösz Greene, tényleg van analóg 5.1 meg RGB is (nem értem miért írták hogy nincs :pislog: ).

Link to comment
Share on other sites

JoeYi

Ez után a cucc után felmerül a kérdés, hogy van-e értelme más DivX lejátszónak: << IAMM NTD-25 >>

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Ha a vinyós mp3 lejátszók árából indulok ki, akkor mindenképpen van. :)

A trükkösebb tömörítésekrõl írhattak volna, mert az az érdekes igazán.

 

 

@Adani

 

Ezt itt neked :)

Link to comment
Share on other sites

Adani
@Adani

 

Ezt itt neked :)

Ez most mi akart lenni?

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

A francba! :upsz:

 

 

Ez egy Panasonic S295 játékos akart lenni, amit huszonpárezer pénzért vesztegetnek.

Hogy hol, arra már nem emlékszem. A speieren az Elektro Hungary-t említik, de nem ott láttam.

 

(Ez már a második volt. Úgy tûnik Allah nem akarja, hogy ebben a kérdésben segítsek neked. :S )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mazda6diesel

Sziasztok!

 

Ti biztosan tudtok nekem segíteni!

 

Hamarosan fogok venni egy Pana Diga felvevõt és egy olyan lejátszót keresek mellé ami jó minõségben lejátszik mindent,belértve a +/-os formátumokat és a Dvd RAM-ot is,nem beszélve a DiviX-rõl és az XVidrõl.

Mit tudtok ajánlani?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
ProFiler

Szerintetek melyik legyen?

 

Kiss

vagy

Sony

 

A tudása miatt a Kiss-hez húz a szívem. Tapasztalatok esetleg?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Akkor mi legyen? Ami márkás is, normálisan is néz ki és még jó is. Vagy ilyen nincs? Egyébként az a Kiss csak 130 Euro és nem 130000 Ft, mint ahogy ott írják. :pislog:

 

Egyébként mit értesz spécibb tömörítés alatt? Mert nekem az a lényeg, hogy DivX-et és XVidet tudjon. Vagy ezen belül is vannak különbségek? A Sony pl. nem tudja az XVidet sem.

 

Utólag: Akkor talán ez? Ez kinnt 150 Euro. Olcsóbb, mint nálunk ahogy elnézem. :)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Ami tudja a DivX-et, az jó eséllyel az XVid-et is. Már volt róla szó, hogy az ördög mint mindíg a részletekben lakozik.

A QPEL, NVOP, BVOP támogatása, illetve a hosszú fájlnevek és magyar ékezetek kezelése nálunk fontos. (Külföldön nem biztos.)

 

A "márkás" ezen a pályán nem ugyanazokat a neveket takarja. A sokszor emlegetett Yamada például márkának számít. Pláne, hogy lényegében az UMAX-ról van szó.

 

Ha nincs szükséged extra szolgáltatásokra, és nem snasz, hogy az alsó árkategóriából vásárolsz, akkor választhatod a Yamada DVX-6700-ast, de nem tûnik gyengének a Tamashi DV-208 iX sem. Az utóbbi nincs 10K és méretre akkora mint a KISS.

 

Az az oldal amit bevágtam csak ezzel a témával foglalkozik. Vásárlás elõtt erõsen javallt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...