Jump to content
Sign in to follow this  
ProFiler

Optikai tuning

Recommended Posts

Zag

Üdv!

Nem tudom, ebbe a fórumba való-e ez a kérdés, de megpróbálom. :)

Van egy Aerogate II-es elõlapi panelem, ahol 4 hardver egység hõmérsékletét lehet figyelni és állítani. Ahhoz, hogy figyeljem a hõmérsékletet, egy szenzort rá kell ragasztani az adott egységre. Na most alapból adtak 4 db ragasztócetlit, ami olyasmi, mint a cellux, és ilyet szeretnék még venni, mert néhány egységemet át kell építeni, illetve újak is kerülnek a gépembe. Tehát valami olyan hõálló ragasztócetlire lenne szükségem, amivel ezeket a szenzorokat oda tudom ragasztani az egységekhez. Ha valaki tud segíteni, hogy ilyeneket külön hol tudok vásárolni, elõre is köszönöm.

Zag

Newton^

A most készülõ, nem a világ legszebb modja az enyém! :)

A gép teljes moddolása kb. 2006. áprilisra lesz kész. A gépben lévõ elemekrõl, ill. arról, hogy mikor, milyen elemek kerülnek még a gépbe az alábbi linken találsz infot: http://balit.atw.hu/modding/index.html

A 2. fázis elemei 2005. okt. 27-én (jövõ hét csütörtök) érkeznek, péntek estére friss képek lesznek fent!!!

Newton^

titusz1528464472
Sziasztok!

Érdeklõdni szertnék, hogy nem tudnátok-e megmondani, hogy Debrecenben hol van olyan bolt ami tuning cuccokat árul?

Czjano

A mistral (Hal köz) és Multimediatower (Szent Anna u.) legjobb boltok ilyen szempontból a városban.

NASAboy

Srácok nekem lenne egy kérdésem eléggé fontos lenne! Ha tudjátok rá a választ, akkor segítsetek Légy szíves. Nah szóval: ha kivágom a gépem oldalát és plexit akarok a helyére befogatni, akkor milyet vegyek? Elektrosztatikus menteset, vagy a sima is megrteszi? Csak azért kérdezem, mert nem lenne jó érzés, ha a plexi mindig feltöltõdne és és sorra megvágná a lábamat ha a közelébe érek. :D :!: Elõre is köszi csáósztok.

ProFiler

Mindegy. Nem fog feltöltõdni, mert nem dörzsöli semmi. Maximum ha venti is van benne, akkor, de az is minimális. Egyébként meg meg nem ráz, mert messze nincsenek ott akkora áramerõsségek.

Ciao.

NASAboy

Nagyon kösz a segítséget..... :!:

Gereby

Játszottam kicsit a fénynel, meg a házammal.... >>>KÉP<<<

ProFiler

Azt a függõleges kár, hogy csak kicsit más színû. Így pont nem illik bele a képbe. Ha nagyon elütne (pl. piros lenne) már sokkal szebben festene. :ötlet:

Ciao.

BáGyu

Akkor egy picit én is dicskednék :upsz: elkészítettem a saját optikai tuningomat!

A kiindulás!

A végeredmény 1

Végeredmény 2.,

Egyedi lábak, egyedi fényhatások kivágott plexi oldal.

Egyszóval sk. :) az egész.

Gereby!

Nekem nagyon tetszik amit te csináltál. :istenvagy::oké:

ProFiler

Gratulálok! Ez nagyon szép munka!

Egyébként érdekesnek tartom, hogy mindenkinél a kék jön be. :D Nekem is kék az egyik gépem, egy másik pedig színes (többszínû világítást használok benne). Az új Stacker 830-amat piros világítású, fehér-metálnak tervezem összedobni. 8)

Ciao.

titusz1528464472

Nekem is a kék tetszik.

Most veszek kék dual-os fénycsövet 1500Ft-ért 10hónapos kamat mentes részletre. :lol:

Szeretnék egy gépházat építeni. 8) A plexi beszerzés is folyamatban van.

BáGyu

Köszönöm az elismerõ szavakat! :)

A kék, talán azért mert az egy picit olyan misztikus külsõt kölcsönöz a gépnek és nem olyan tolakodó! :hááát:

Egyébként meg, ezek vörös és kék fényû világító diódák 7500mc értékkel, összesen 26 db. egy futófény efekt, és egy knight reader elektronikába bekötve.

Ez a pár dióda kész vagyon volt 75 és 235-Ft között plusz plexi, plusz az elektronikák, plusz a görgõk és a festék.

Ez az átalakítás kb. 17000-Ftba került. :pislog:

ProFiler

De megérte! :oké:

Ciao.

titusz1528464472

Az biztos. :igen: Nagyon jó lett. :bravó:

Gereby

@BáGyu: Az én tuningom enyhén eltörpül a Tied mellett. Gratu! Nagyon tetszik!

@ProFiler: Igazad van ezzel a színválasztással. Amit látsz a képen az egy UV neon, eldugva pedig egy kék van. Az UV a kedvencem, szóval azt nem cserélem le biztos, de a kéket talán valamikor lecserélem (még régen azt használtam, és most elõvettem). Talán pirossal jobb lesz, bár nem tudom, hogy mitcsinál az UV csõvel... Az a baj, hogy nem lehet próbálgatni...

ProFiler

Miért ne lehetne próbálgatni? :D Veszel többet, aztán hajrá! ;)

Ciao.

Gereby

Hát valakinél lehet, hogy csak így mûködik... :)

Baludada

Tök jó, hogy ez a modding téma mára már enyire népszerû. Nekem is "kicsit" moddolt a gépem, elõször én is a kéket részesítettem elõnybe, de aztán rájöttem, hogy így nem látok be a gépbe tisztán csak olyan sejtelmesen (plexi oldallapom van gyárilag) éppen ezért a neonjaim zöldek! :D a proci venti pedig kék és az elõzõ házamhoz rendelt ledek pedig a vincsi hûtõ ezüst lapátjait világitja meg így az szó szerint szórja a fényt. Nekem nagyon tetszik 8) Majd próbálkozom képkkel is ha végre sikerül feltöltenem az ATW-re :S Sajnos a táp miatt a neonok nem üzemelnek mert eddig egyszer próbáltam õket akkor két nepig nem volt gépem :upsz: De folyamatban van az új táp és akkor télen-nyáron karácsonyfa áll majd a szombámban. 1 pár 30cm-es neon mennyire képes befûteni a gépnek? Vagy nem érezhetõ?

ProFiler

Nem vészes. Mondjuk ezért jobb inkább hidegkatódos fénycsövet venni, mert az meg végképp nem fûti a gépet.

Ciao.

Shiwer

@BáGyu

Gratulálok, nagyon ütõsen néz ki, fõleg a kiindulási házhoz viszonyítva!

cereal180

Igaz, nem modding, de találtam egy nagyon pofás kis kuckót. katt

Sanzi
@BáGyu

Gratulálok, nagyon ütõsen néz ki, fõleg a kiindulási házhoz viszonyítva!

Csak csatalkozni tudok! Grat! :oké:

De az én tuningom se semmi. ;) Egy sima fehér ház oldallapjára van rányomva egy uv fénycsõ. ;) Nagyon állat. :démonikacaj::lol:

Baludada

Bocsi ha OFF, de végül is az optikai tuninghoz tartozik. Szeretném kicsit moddolni ez egerem egy két LED-del. Genius egerem van és négy vezeték közül választhatok:fehér, narancs,kék és zöld. Melyikre kell kötnöm a LEDet hogy világítson? Sajna nincsen multiméterem hogy megmérjem...

BáGyu

Sanzi és Apokalipszis tényleg köszönöm!

Mi tagadás volt is vele agyalnivaló dolgom éppen elég!

Baludada!

Sajnos ebben nem tudok segíteni, hogy hova kösd, csak annyit tudok mondani, hogy a led elé ne felejts el ellenállást tenni, mert különben nem lesz hosszú életû a modingod!