Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobiltelefon-vásárlás


ProFiler

Recommended Posts

nagygabor

Nagy is. De a kijelzõje is az!! + a kamera még dob rajt 1 centit.

Mivel tud többet a N92? Vagy csak szoftverupdate volt?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem csak szoftver!

 

Egyébként tudtommal az N90 kijelzõje ugyanakkora, mint az N70-é. Szóval ez nem kifogás. :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Összecsukható. :D

Ha az n70-et össze tudod csukni, akkor már rég rossz. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ugyanmár! Összecsukva nagyobb, mint az N70 nyitva. Egyébként ott az N80. :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Igazából nincs értelme vitázni, mert az egész N-series nagyon jó. bármelyik telefont szívesen használnám. Mindegyiknek meg van a maga sajátossága. Az N90 az a fényképezésre és az üzleti alkalmazásokra van kihegyezve, az N70 az egy kompakt kis készülék. Az N91 pedig a zenei élményre.

 

De már itt az E series! Egy teljesen más vonal. Igazi üzleti telefonok.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Valóban, nem is vitatkozok, csak mondom, hogy nekem az már nagy. :D Az E sorozatból nekem csak a 60-as tetszene, de multimédiából még mindig jobb az N-sorozat.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Igen. Az E61 viszont már egyenesen csúnya. És õ már nekem is nagy. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Humberto

Üdv mindenki!

 

A T-mobile nál most jelent meg ez a készülék, ( Samsung SGH-X660) csak még senki nem tud róla semmit, a mobilokkal foglalkozó fórumokon sem.

Én mos nagyon gondolkozom egy iylen teló vásárlásán tehát ha bárki tud róla többet mint a Samsung és a T-mobile honlapján közzétett technikai információk esetleg van személyes tapasztalata vele, az írjon!

 

Kösz, elõre is!

Link to comment
Share on other sites

bvoneki

Sziasztok!

 

Egy Samsung Z300-ason gondolkodom. Direkt kártyafüggetlenül akarom eredeti Samsung szoftverrel/sémával, és nem a ZM-60-at. Mi a véleményetek róla? Utólag tennék bele egy 256 körüli miniSD-t mp3-ak miatt.

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Hûha. :) Nekem tetszik. :oké: Jó választás.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Szerintetek a Sony Ericsson W900-ast mikortól lehet itthon kapni? És kábé mennyibe kerülhet?

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Állítólag Decemberben még kapható lesz magyarországon. Link vagyok

Link to comment
Share on other sites

Timer

Barátnõm tegnap vett egy samsung x200-as telót, mit mondjak, pozitívan csalódtam: pontos illesztések, igényes anyagválasztás, pannonnál 14-ért, kártyásan. Azért a tudástól csodákat nem kell várni, de alapmobilnak elmegy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ruzsa Dániel

Nekem Nokia 3100-ásom van tipikus diáktelefon, olcsó nincs benne kamera, de ami a legfontosabb, hogy megbízható és már több, mint egy éves de az égvilágon semmi baja nincs, pedig szegény már megtapasztalta, hogy milyen magasról betonra esni...Talán a mgebízhatóság miatt csak Nokia telefont veszek, ha veszek! ;)

Link to comment
Share on other sites

$entinel

Hát igen utóbbi idõben a Samsung telefonok is igen jõ minõségûek, sõt bõven megálják a helyüket a többi gyártó mellet, ám az a helyzet velük mint a Siemens telefonokkal, az olcsóbb modelleknél elõfordúlnak apróbb hibák de viszont még ezek is jól és sokáig képesek mûködni.

Pl. a Samsung D-s sorozata tudom nem az olcsó kategória de szerintem igen jóra sikerült simán tudják ugyan azt mint a hasonló Nokiák.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Siemens...Hát az olcsó kategóriában volt egy-két rossz élményem, nomeg az LG, szintén ebben a kategóriában... :fütyül:

Link to comment
Share on other sites

$entinel

Na igen az LG termékek nekem se nagyon jöttek be :mérges: és akkor még finom voltam, de viszont szerencsejátékosoknak kiváló választás lehet mert ha beletalál valaki élete végéig üzemel a készülék. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

De azért ha telefonról van szó, inkább biztosra megyek, szerencsejátékhoz meg amúgy sem értek! ;)

Link to comment
Share on other sites

web

Sziasztok!

Na most ennek a telefonnak mekkora memóriája van?

És mi a véleményetek a készülékrõl?

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Hát, szerintem 1.8 mb, legalábbis a táblázatban én ezt olvastam! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

$entinel

Na a Sharp GX 17 a GX 15 felfrissített változatának is tekinthetõ!

Ami szerintem fontos 780 mAh akkut kapott ami próba szerint kb két napig bírja teljes igénybevétel mellett ám ez még mindig jobb eredmény mint a GX 15-é

de íme a gyári adat: Készenléti idõ 290 óra, Beszélgetési idõ 230 perc.

A csengõhangok 40 szólamú MIDI és AMR és WAV formátumúak lehetnek, tiszta viszonylag szép hangzással MP3 formátumot nem ismer :hááát: .

A telefon kapott Infra és Bluetooth kaput aminek szerintem csak örülhetünk.

Memória tekintetében a telefonköny 3 Mb míg az egyéb szabadfelhasználású memória 1,5 Mb ami szerintem kissé kevés de kis jó szándékkal még elmegy.

Ennek köszönhetõen a Diktafon funkció is csak 30 másodpercre elegendõ.

A szöveges üzenetek számára 200 férõhely található, MMS-hez kép, hang és videó is csatolható, maximális lekezelt méret MMS-ben 100 Kb.

Van 2.0-ás böngészõ, amely HTML oldalakat is megjelenít, kábeles csatlakozás, és modemként is mûködik a telefon.

Játékok tekintetében !!Demo!! :pislog: található rajta ami szerintem pont ezért felejthetõ is, de mivel JAVA képes a kicsike könnyen segíthetünk rajta egy új játékkal csak itt megint a memória méret szabhat gátat. :hááát:

És végül a kamera ami 640x480 méretû képeket készít, 4x digit.zoommal megtoldva amihez persze a VGA módból lejjebb kell mennünk ha zoomot is szeretnénk, a képek maximális mérete darabonként 50 Kb. (a GX 15 ben elérte a 70-80 Kb-et ám jobban is nézett ki)

Néhány kép ami a telefon kamerájával lett elkészítve:

1.

2.

3.

 

Ezen kívül videót is képes rögzíteni 3gp formátumban 10 másodperc erejéig.

 

Szerintem a belépõ szintû telefonoknál semmivel sem rosszabb a Sharp GX 17, csodát azért ne várjunk tõle, de kategóriájába és mind ár-érték arányban is megállja a helyét.

Link to comment
Share on other sites

web

No és memóriát lehet benne úgymond bõvíteni, hogy szerelõ szétszedi és nagyobbat tesz bele vagy az is a nyáklapra van égetve?

Akkor egyáltalán nem bõvithetõ.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem nem bõvíthetõ, mert integrált memóriája van.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

CDNorbi8

Hy!

 

Keresek egy WLAN-os telefont, olyan 56-60 ezer ft-s kategóriában.

Melyik lenne az ideális?

 

Kösz

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Annyiért nehéz.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...