Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobiltelefon-vásárlás


ProFiler

Recommended Posts

pampalini
Abban egyet értek, hogy olcsó a gx-15ös és infra+bluetooth is van rajta. De a Sharp-oknak nem jó az infrájuk + a bluetooth-uk -->> más készülékekkel nem lehet kapcsolatott teremteni (nagyon sok ilyet hallotam)!!! :bizonytalan:

Ezt bizony rosszul hallottad. :hááát: Panasonic GD87-el és SE 610-el próbáltam és rendben mûködik. :)

Link to comment
Share on other sites

Ulala
Mit gondoltok a Nokia 3220-as telefonról? Most 1 ilyet akarok venni, mert tetszik és elég olcsó is: 27900Ft

Azt tudja valaki hogy mennyi a memóriája, mert hallottam már olyat is hogy 4MB + olyat is hogy 16MB. Most akkor mennyi?

Nokia 3220

 

Néztem a Pannon üzletben ezt a kiállított típust, de szerintem nagyon gyenge. Még csak minõségre is. :hááát:

 

Ciao. /ProFiler/

Link to comment
Share on other sites

JoeYi

Azt hiszem ez lesz majd az új etalon, ha megjelenik egyszer, csak tuti olyan drága lesz, hogy khm.... : Nokia N70

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Most egy N70-el szemezgetek. Ha megjelenik, le is cserélem a 7610-esemet.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

chris p

Szép, okos, csak a fizikai paraméterei... :nem:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Túl nagy?

Link to comment
Share on other sites

chris p

Így van. Nagy és nehéz.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem nem. Kisebb, mint a 6680. Már nagyon megszoktam ezt a méretet. Ez a hatalmas kijelzõ sokkal többet ér számomra, mint egy nyomott méret.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

chris p

Kijelzõ-õrülteknek csakis Nokia 7710. :D

Komolyra fordítva: az N70 kijelzõje csak Nokia-szinten számít hatalmasnak, a SE K750 kijelzõje pl. nagyobb, annak ellenére, hogy maga a telefon kisebb.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Egyetértek ProFilerrel, hogy legyen nagy kijelzõ rajta. Nekem 6680-asom van és maga a készülék sem nagy szerintem. Persze nem a miniatûrök közé sorolandó, de teljesen jó. Meg lehet markolni :D és még kényelmesen elfér a zsebben. A nagy kijelzõ meg szuper! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bdany

Az N70-ben nekem a bluetooth2 tetszik! :) Nekem 6630-om van és inkább a programok futtatása (meg kisebb mértkében a pénztárcám miatt) (ha annyira jó lenne tovább várnék) vettem ezt. Meg régebben is S60-as telefonom volt, és megõrülnék, ha pl akár a 3650-em után is egy k750i-m lenne. :) Ja meg a 6630 sokkal gyorsabb a 6680-nál, mert ugyanaz a hardware, csak annak több szinû a kijelzõje, meg a 2 kamera, de én a 3G-t semmire sem használom.

Link to comment
Share on other sites

Lakatos Gergely [Sti
N91 :szerelmes:
Link to comment
Share on other sites

fapuma

Wi-Fi, 4GB merevlemez? Ez már nem is telefon! :nevet:8)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Tényleg nem. Nekem nem jött be a használata. :upsz: Az N90 meg túlságosan nagy darab. Megmaradok az N70-nél - azt is lehet bõvíteni rendesen tárterület szintjén. 8)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Bdany

Ha jól tudom akkor az n90 a nagy képernyõje miatt az n91 meg a symbian 9 miatt nem valami kompatibilis a programokkal, bár errõl én nem sokat tudok, nem próbáltam egyiket se. Az n70 az a jó hogy legalább csak azok a programok nem fognak futni ami 6680se.

 

De egyelõre még nem nagyon értem hogy mi a különbség a bluetoothon kivül és a kamerán kivül.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Az a baj tényleg, hogy sok olyan program nem megy el az N70-esen, ami a 7610-en meg mûködik. :hááát::( Az N90 nemcsak széles, hanem vastag is.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Bdany

Az N90 nekem nem a kamerája miatt tetszik, hanem a képernyõje - pontosabban csak az tetszik benne: 352x416. Ja meg nincs benne rezgõ, meg volt akinek kis papírt kell betenni a sim kártyához hogy ne mozduljon el hát egy ilyen kategóriás mobilnál egy ilyen kicsikét gáz.

Link to comment
Share on other sites

Painkiller

Sony Ericson k300i nagyon kecsegtetõ, nem? Jó telefon, hogy ilyen olcsón adják? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Calyd

Egy D500-al szemezgetek, és megkérdezném, hogy kinek milyen tapasztalata volt vele, mit hallott róla?

 

Érdemes lenne EDGE-s változatban megvenni?

Link to comment
Share on other sites

fapuma

EDGE:

Attól függ. Ha Budapesten T-Mobile-os vagy, akkor pl. a wap sebességét növeli, egyébként csak akkor éri meg, ha hosszabb távra(pl. 2-3 év) veszed, hamarabb nem nagyon lesz megbízható lefedettség az összes hálózaton.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Bocs, de BPen leghamarabb a Pannonnak volt kiépített hálózata, és a nyár óta mindhárom szolgáltatónak van, mert a pályázati pénzt erre kapták.

WAPra nincs sok értelme, inkább mobil netezéshez érdemes, de továbbra sem vennék Samsung mobilt a korábban vázolt problémái miatt.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Bocsánat, lemaradtam. Inkább csendben maradok. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Athos
... Érdemes lenne EDGE-s változatban megvenni?

Ha T-Mobileos vagy és van pénzed egy 3G-s mobilra, akkor lehet érdemes elgondolkodni rajta. Ha használnád netezésre, akkor mindenképpen megéri. Mondjuk egyelõre ez az egy használható szolgáltatás van a 3G-s hálózaton szerintem, de ez nekem nagyon tetszik. 42,5 Kbyte/sec sebességgel töltöttem le. 8)

Ja, és akkor érdemes, ha olyan területen laksz vagy közlekedsz, ahol már kiépítették a hálózatot.

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Az EDGE akkor 3G-s szolgáltatás? Bocs, de nem vagyok otthon ezen a téren.

Nem tudom, hogy hasznalnam-e netezesre? :hááát: Mert azt olvastam, hogy 384KBit/sec az elméleti sávszélje, de gyakorlatban ez olyan 140-150, az pedig elég csúf :) Na meg a másik kérdés, hogy mennyi a net? Ez percdíjas, vagy átalánydíjas, vagy adatkorlátos?

 

Egyébként elég hosszú távra lenne a telefon. Egy örökölt Siemens M35-öst váltana le.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...