Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobiltelefon-vásárlás


ProFiler

Recommended Posts

ProFiler

Tapasztalataim szerint, ha ehhez (Series 60) keresel .sis programokat, akkor az összes futni fog rajta.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Nekem is 3650-em van, egyetlen nyomósabb dolgot sajnálok hogy nincs benne. Nincs rádió!!! Egyébkét a 6630-as tényleg jobb.

Link to comment
Share on other sites

Tomhud

Nokiát már nem nagyon vennék. Most Sony-Ericsson T-610-em van és nagyon jó! Nokiákban például nincs többoldalas MMS küldés, legalábbis az általam ismertekben nincs.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Mit értesz többoldalas MMS alatt?

 

Csak azért, mert én már küldtem el több, mint 2000 karakteres, mozgó képpel körített MMS-t egy 7610-essel...

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Hát ez legyen a legnagyobb hibája a 6630-asomnak, hogy nem tudom elküldeni a "Háború & Béke"-t képekkel illusztrálva! :démonikacaj::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Szerdahelyi Gergely

Én pont ezt szeretem a Symbianos telefonokban: Az alaptudás nem különösen nagy, de mivel a proci erõs, a RAM is elég nagy, az utólag rátelepített programokkal bármit meg lehet csinálni. Van például többoldalas MMS küldõ is. :!:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ezért is jók a Symbianok. Ezért vettem anno Java képes telcsit, de a Symbian jóval többet tud.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Elkezdtem gondolkozni, hogy eljött az ideje egy mobil cserének. Továbbra is Nokiában gondolkoznék, de nemazán tláltam olyan telefont, amire érdemes lenne lecserélnem a 7610-et. Esetleg van valakinek ötlete?

A követelményeim:

Méretben nem szeretnék nagyobbat, tudásra legalább ennyit tudjon, mindenképpen rendelkezzen legalább 1 MPixeles fényképezõvel, ne legyen összecsukható, továbbá kizárólag Symbiant favorizálok, de esetleg szóba jöhet még a Ms Windows Mobile. Más gyártók termékeire is várok javaslatokat. De azt elárulom, hogy átbogarásztam az összes Nokiát, Siemenset, Samsungot és Sony Ericssont, de egyiknél sem találtam nekem megfelelõt (azaz annyival jobbat, hogy érdemes lenne lecserélni). Esetleg a késõbbiekben megjelenõ készülékek közül mire lenne érdemes várni?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

chris p

Ha a jelenleg piacon lévõk nem igazán tetszenek szerintem várj év végéig, ha jól emlékszem akkor jön az N-széria. (Az egyikhez ha jól láttam Sennheiser fejhallgatót adnak :pislog: , ha esetleg az is megérik a cserére, akkor két legyet egy csapásra. :D )

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Azthiszem az N sorozat már korábban is megjelenik... Mondjuk van 1-2 tetszetõs típusuk.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

pannonboy

Hogy lehet a 6630-ast a 3650-el összehasonlítani??? :(

Még a 3660-al sem, pedig az már tud is valamit (és használtató a billentyûzete).

 

Kb. akkora a különbség a két teló között, mint az 5110 és a 3650 között.

Link to comment
Share on other sites

matesz

Sziasztok!

 

A Samsung mobiltelefonokról kérnék véleményeket, tapasztalatokat!

Ezzel a telefonnal szemezgetek, de elõtte szeretnék véleményeket hallani a Samsung tulajdonosoktól, a telcsikrõl! ;)

Link to comment
Share on other sites

Szerdahelyi Gergely
Hogy lehet a 6630-ast a 3650-el összehasonlítani???

Úgy, hogy mindegyik Symbianos, fogad memóriakártyát és nagyfelbontású kijelzõje van :!: A 3660 és 3650 közötti tudásbeli különbség NINCS csupán a 65k kijelzõ a 4k-val szemben. A gombok helyzete nem befolyásolja a telefon tudását. Egyébként használtál 3650-t egyáltalán? Mert akkor biztosan feltûnt volna, hogy mennyivel logikusabb körbe rakni a gombokat!

Link to comment
Share on other sites

Adani

Én kipróbáltam egyszer, de 20 perc alatt nem sikerült megszokni. Inkább maradok a szokványos elrendezésnél.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Sziasztok!

 

A Samsung mobiltelefonokról kérnék véleményeket, tapasztalatokat!

Ezzel a telefonnal szemezgetek, de elõtte szeretnék véleményeket hallani a Samsung tulajdonosoktól, a telcsikrõl! ;)

Stabil megbíztható, de inkább csili-vili (nõi), mint gyakorlatias. Szép a kijelzõje, a hangja, de a szövegbevitel vacak.

Link to comment
Share on other sites

matesz

Köszi Shia-ko! :)

 

Nem akarok "nõi" telcsit venni, akármien jól is néz ki! :D

SMS-t ritkán írok, úgyhogy a szövegbevitel nem probléma! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Pedig a Samsung nõi. (pont én beszélek a 7610-esemmel... :upsz::D )

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Mi a véleményetek a Motorola MPx 220-ról? Nagyon elgondolkoztam, hogy vegyek-e egyet. 80-90 E forint, és egész szép, no meg Windows Smartphone is van ám rajta! :) Valakinek valami tapasztalata vele?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Érdekes kis készüléknek tartom. Szerintem érdemes lehet megvételre, ha nem zavar, hogy összecsukható és tetszik a designja. Aki nem ismerné...

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nem rossz egy telcsi, de használt már valaki Windowsos telcsit? Van rajta kékhalál? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mizsi
Sziasztok!

 

A Samsung mobiltelefonokról kérnék véleményeket, tapasztalatokat!

Ezzel a telefonnal szemezgetek, de elõtte szeretnék véleményeket hallani a Samsung tulajdonosoktól, a telcsikrõl! ;)

Stabil megbíztható, de inkább csili-vili (nõi), mint gyakorlatias. Szép a kijelzõje, a hangja, de a szövegbevitel vacak.

1. A Samsung-nak vannak "férfi" telefonjai is, pl. a P510-es, vagy a D500-as.

2. Az való igaz, hogy szép a hangja, gyönyõrû a kijelzõje, az SMS írás viszont tényleg hagy kívánnivalót maga után (nem tudom, mikor jönnek már rá :ötlet:)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A 2es pont üti az elsõt. :P Amíg nem praktikus, hanem csili-vili, addig mindegy, hogy milyen a dizájn, nem férfi telefon. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dózsi

SAMSUNG SGH-E330 telefonról mi a véleményetek, van valakinek ilyene?

Link to comment
Share on other sites

marcos99

Sziasztok! Mobilvásárlás elõtt állok és segitségeteket szeretném kérni!!!!! 30ezer forintot szánok rá. SonyEricsson T610-est kártyafüggetlenen 25ezerért vagy Motorola V550(Live!)-osan a Vodánál 30ezerért???? Ti mit választanátok? Mert a Motorola videót is visz a T610es meg örök életû mobil!!! Gyorsan irjatok légy szíves mert a T610est már kiárusitják és ezért ilyen olcsó!!!!!!!!!!! Kösz mindenkitõl aki segít.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

A SAMSUNG-nak vannak normális szövegbevitelû készülékei is... épp azok, amik nem nõi kézbe készültek. ;) (Saját tapasztalat)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...