Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nyomtatóvásárlás


ProFiler

Recommended Posts

Crocket

@Bazs 1981

>KLIKK<

Link to comment
Share on other sites

klorosol

Sziasztok!

 

Egy nyomtató-másoló gépre lenne szükségem. A lényeg, hogy lézer legyen, mert változó a használat gyakorisága. Meg gazdaságosabb is talán. Az eddig kiszemelt a Xerox PE114e, ami pont akciós a M***a M***tban (~45e Ft). Ebbe az eredeti toner ~20-21e Ft. Utánygyártottal még nem találkoztam.

 

Létezik valami más típusú masina, ami kb. ez az árkategória?

 

Egyelõre W98 alatt lenne üzemeltetve, de elképzelhetõ egy frissítés XP-re. (maaaajd 8) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
benyo

Sziasztok!

Nekem egy Canon LBP 2900asom van,és problémám akadt vele!1-2hónapja van meg,és egyik napról a másikra amikor nyomtatni akartam egy ilyen üzenetet dobott ki a monitoron h nyissam fel a nyomtató fedelét és rakjam bele a tonert,közben már benne van...és innentõl kezdve nem hajlandó nyomtatni!

Na most ez azt jelentheti h ki kéne cserélni a tonert,mert h kifogyott(amit erõsen kétlek mert még nem nyomtattam azért olyan sokat vele;és amikor kivettem a tonert és megráztam egy picit még festékpor is hullott a kezemre)... mi lehet a gond?!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Szerintem demo toner volt benne.

Link to comment
Share on other sites

benyo

Demo toner? Na nehogy már! Sehol sem írj ilyesmit, meg arra azért vásárlás közben felhívták volna a figyelmem..

Ha kifogyott volna a toner, akkor azt egy az egybe kiírja, ugye?!

 

<Ne idézzél feleslegesen és írjál magyarul! Köszönöm! arpsoft>

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sanzi

Szeretném a segítségeteket kérni. A HP 3320-as nyomtatóm az utóbbi 1 évben az õrületbe kergetett. Szeretnék venni másik nyomtatót, de jót szeretnék választani. Ajánljatok nekem valamit. Otthoni felhasználásra kellene, fontos lenne a strapabíróság, és az olcsó mûködés. Maximum 60e FT-ot szánnék rá. Mit tudtok ilyen kategóriában ajánlani? Belefér egy belépõ szines lézer?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
RedBoy

Sziasztok!

Apám akar venni egy HP4255-ös fax, scanner, printer multifunkciós nyomtatót, és kiváncsi lenne olyanok véleményre, akiknek már van ilyen gépe. Meg van e elégedve vele, mennyi festéket eszik (milyen gyorsan fogy a festék átlag használat mellett). Természetesen mások véleményét is várom, aki már hallott róla ;).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Roli888

Helósztok! Szeretnék venni egy Canon Pixma iP1500-as nyómtatót,és szeretném megkérdezni hogy megéri-e az árát? 15960 Forint lenne.

Mert már egyszer pórúljártam egy EPSONnal,nagyon drága volt bele a patron.

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem éri meg az árát, mert ennyiért (olcsóbban, 50 Euroért) Ausztriából már iP1600-ast kapni! Ahhoz pedig kifejezetten olcsók a patronok - 18 Euro a színes és 15 a fekete.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

qkacat

Sziasztok!

 

Szeretnék nyomtatót venni és a Canon ip1600 és a HP 5440 között gondolkodok. Azt szeretném kérdezni, hogy melyiket éri meg jobban megvenni?

Link to comment
Share on other sites

zsoleszpapa

Hát, én HP-t használok de mindezek ellenére a Canont -t venném meg a helyedben. A HP-vel sok a probléma.

Link to comment
Share on other sites

Ulala

Engem a Párom lepett meg nem régen egy Canon IP1600-al és nagyon tetszik. BJC-200 után megdöbbentõ volt a sebessége és gyönyörû fényképeket nyomtat, nem beszélve arról, hogy igen olcsó bele a patron.

Link to comment
Share on other sites

qkacat

Oké, köszi a véleményeket! Aszthiszem akkor a Canont választom.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Liliana

Sziasztok!

 

Szeretnék tintasugaras nyomtatót venni kb 20 max.25 ezer forintért. Fontos lenne hogy olcsón lehessen patront venni bele. Fõleg fekete nyomtatásra használnám, szinesre csak ritkán.

Tudtok ajánlani valamit?

 

Elõre is köszi :)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Canon iP1600.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Roli888

Hellósztok!

Megtudnátok mondani a CANON IP1600 nyomtatóba való patron azonosító kódját (milyen patron megy bele)?

És mi a különbség a CANON IP1600 és CANON PIXMA IP1600 között?

Elõre is köszi :upsz:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nincs különbség, csak gondolom az árlistán.

 

színes: CL-41

fekete: PG-40

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Roli888

Hellosztok! Megtudjátok mondani hogy bele lehet-e tenni egy Canon ip1500-ös vagy egy ip1600-osba az utángyártott BCI 24 patronokat (feketét és szinest)? És hogy mûködnek-e vele?

Kösziii

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem egészen értem a kérdést, de az biztos, hogy az általad említett patron egyik nyomtatóba sem illik bele.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Roli888

Szióóó! Azt akartam kérdezni az ezelõtti levélben hogy használható-e az említett patron IP1500 vagy IP1600-osba?Ez a patron neve BCI-24C(szines)és BCI-24B(fekete) melynek egy utángyártott verziója kerûl max400Ft-ba. Az eredeti belevaló patron pedig Cl-41 :5486 ft (igaz ez canon).És ezen a honlapon azt irják hogy elvileg jóó bele a BCI-24C patron az IP1500-be http://www.calderon.hu/pc.inf.hu/index.php...p;kat=2&f=1

Elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

kori

Tanácsot szeretnék kérni nyomtató és szkenner egyben (combo) szeretnék venni és 30000Ft körüli pénz van minderre. Milyet érdemes venni és mennyiért? Esetleg jobb, ha külön külön veszem meg ezeket? :hááát: Manapság nagyon csábító árakkal találkozik az érdeklõdõ HP, Canon, Xerox termékeiben 25-30ezer Ft-ért. 8)

Link to comment
Share on other sites

Roli888

Hellósztok!

Mit tudnátok elmondani a Canon LaserShot LBP2900-as modeljérõl? Érdemes megvásásrolni 26419 Ft-ért? Azt mondták az üzletben, hogy 15000Ft a kazetta bele és kétszer tudják utántölteni, 5000 Ft-os töltési árért.

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Becsoft

Hi!

 

A nyomtatóról semmit nem tudok, nem találkoztam még vele. Amihez hozzászólnék az a toner. Egyik tonert sem lehet bármennyiszer tölteni, ugyanis a használat során megkopik a fényhenger, viszont az cserélhető. Én pl a Remax-nál töltetem a Samsung nyomtatómhoz való tonert, aminél szintén két töltésenként cserélni kell a fényhengert, és ott kicserélik, tehát a két töltés után sem kell új kazit venni.

 

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Roli888

Köszi a tanácsot!

Megkérdezhetem még azt hogy a Samsung nyomtatód milyen tipusú és menyiért lehet ezt beszerezni, csak összehasonlítás céljából lennék rá kíváncsi? Ja és menyi egy fényhenger?

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Becsoft

Nekünk egy könyvelőirodánk van, és ott van a Samsung. Nem csak egy sima nyomtató, hanem szkenneres, faxos és fénymásolós. Így már gondolom nem érdekel az ára :) Nekem 4000 Ft körül szokott lenni a fényhenger, ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...