Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nyomtatóvásárlás


ProFiler

Recommended Posts

ProFiler

Inkább a Canon. Ha HP-t nem szándékozol. Epson felejtendõ.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Csak megjegyezném, (és érdekelne a Ti véleményetek is) hogy az 5%-os ÁFA csökkenés ellenére miért lettek drágábbak a nyomtatók? A konkrét példa a Canon Pixma MP750, ami novemberben 57000Ft volt, most 62000Ft körül mozog. Már ha lehet találni! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Az, hogy drágább, vagy olcsóbb lett, csak az üzlettõl függ! :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Sajnos az, hogy csökkent az ÁFA nem jelenti azt, hogy az árak is. Sõt! Elõfordulhat az is, hogy a szokásos januári áremelést megtoldották 5%-kal. :S De lehet olyan üzletet találni, ahol olcsóbbak lettek a termékek. Sajnos azaz elõérzetem, hogy ez max. 1-2 hónapig lesz így, aztán megy minden a régiben. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

A nettó áron 5,8%-os emelés szerintem nem olyan nagyon sok. Igaz sem az Euro sem a Dollár nem változott ekkorát, ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Crocket

Hol lehet legkedvezõbben megszerezni a Canon Pixma MP750-es nyomtatót? Jó lenne Magyarországon mert a magyar menü fontos. Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Abban kérném a segítségeteket, hogy egy ismerõsöm nyomtatót szeretne venni, a feltételek: Tintasugaras és Multifunkciós legyen, és fontos, FAX-olni is tudjon!

HP. nem érdekel! :mérges:

Elõre is köszönöm a segítséget! :)

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Canon Pixma MP sorozat.

Nekünk 780-as van. Nagyon jó.

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Beruháztam egy Canon Pixma MP 450-esbe. A gép nagyon király, a Bluetooth összeköttetéssel vannak gondok. Sem számítógép, sem telefon nem ismeri fel a nyomtatót. Igaz, hogy még friss a dolog, de jó lenne, ha ez is mûködne. Ha valaki ezt már végigjárta, megkönnyíthetné a dolgomat. Köszi. :ötlet::?:

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Idõközben megoldottam a dolgot, a BT adapter nem mûködött közvetlenül a nyomtatóra csatlakoztatva, hiába világított a kék lámpa. Az adapterhez kapott hosszabbítóval viszont minden ok. Természetesen a nyomtatási sebesség tizede a kábelhez képest, de egy próbát megért! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Razak_255

Még nem tudtam végignézni a korábbi hozzászólásokat a témával kapcsolatban így elképzelhetõ, hogy már valaki kérdezte.

Nekem most a szüleim HP PSC 1510-et vennének. Mi a vélemény róla? Árához képest jó?

Mennyibe kerül hozzá egy Színes és mennyibe kerül hozzá egy Fekete?

Mert most hiába nézek utána a neten, de ott bármit írhatnak. Inkább a ti tapasztalatokra lennénk kíváncsi. Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem jó. Annyit meg is ér. A patronok ára kb. 20 Euro.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest

Hali!

 

Szeretném a tanácsotokat kérni nyomtató ügyben. Sajnos az Epson-al befürödtem, megint van valami baja, és már vége a garanciának is.

 

Elképzelésem szerint egy multifunkcionális készüléket gondoltam (scanner, nyomtató, fax nem fontos, de ha van benne nem baj)

Bánjon takarékosan a tintával, és a patronok ára miatt se kelljen nagyon agyhalált kapni.

Elsõnek Cannon-ra gondoltam.

 

 

Ti mit ajánlotok?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nagyon jók a Canonok! Én is szemezek most egy Canon nyomtató-scanner kombóval. Nagyon megtetszett.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest

Na, én ki is néztem: Canon Pixima MP 150 multifunkcionális kütyü.

Elvileg most jött ki nem régen, szóval új. Egy ideig biztos nem feledkeznek meg róla.

 

Mi a véleményetek róla? Nekem tetszik. :)

A canon.hu -n kint van, de sajnos nem tudok adni linket, mert valamiféle scriptelt linkelést használnak, és nem változik az elérési út a böngészõben, így nem tudom pont azt a terméket belinkelni.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

:szia:

Olyan olcsó nyomtatót keresek, amivel tudok cd/dvd-re nyomtatni. Tippek :?:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Mit jelent nálad az olcsó? Egyébként a Canon PIXMA iP sorozatot tudom ajánlani.

Link to comment
Share on other sites

imi.nemeth

Sziasztok! Új nyomtató vásárlására készülök. Milyet vegyek,hogy a legolcsóbban jöjjön ki a nyomtatás? Külön patron vagy minden szín egyben? Köszi! Imi.

Link to comment
Share on other sites

Pige

Nekem külön lehetne cserélni, de nem érek el vele semmit. Inkább egyszerre cserélem ki a színeket.

Ha olcsón akarsz nyomtatni, és nem feltétlenül ragaszkodsz az eredeti patronokhoz akkor a Cannont ajánlom. Jelenleg az egyetlen cég aki nem védi a patronjait, így az urángyártottak nagyon olcsók.

 

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Elvileg olcsóbb, ha minden színt külön tudsz kicserélni, de eddig ezt még nem vettem észre. Ha kifogy, akkor úgyis több is kifogy és úgy már majdnem drágább külön venni, mint egy darabot.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

imi.nemeth

Pige! ProFiler! Köszi! Imi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
web

Sziasztok!

Vettem ma a piacon egy HP Descjet 5550 tintasugaras nyomtatót 1000Ft mert nagyon megtetszet nekem a designje, azért volt 1000Ft mert azt mondták, hogy nem nyomtat és nem lehet bekapcsolni.

Na miután hazahoztam megmértem a tápot és valóban, a táp valamiért elszállt, de nem tudom, hogy mi mehetet ki benne lehet, hogy az IC vagy valami kondi. Na de szerencsére volt nekem itthon egy 30V tápom és megtápláltam azzal igez -2V veszteség volt mert az eredi táp az 32V os. És frankon megy, minden hiba nélkül, igaz egy kicsit megkéne zsiroznom a sint mert nyekereg.

Szerintetek megérte megvenni?

Mennyibe kerül újonan a nyomtató mert tervezem, hogy eladom valamennyiért.

A nyomtató

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Már elég régi modell, még a problémás szériából. Kb. 10, de maximum 15000 Ft-ot ér.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

web

Értem!

Azt, hogy érted, hogy a problémás kategoriából való?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A HP gépei sûrûn meghibásodtak abban a korszakban.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...