Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nyomtatóvásárlás


ProFiler

Recommended Posts

Adani

Ajánlottak egy ilyen típusú tintasugarast megvételre. (Lexmark z45) Szerintetek megéri 4000 ft-ért, ha jó állapotban van? Elsõsorban fekete patronnal használnánk és 99%-ban szöveg nyomtatásra. Ha lassú nembaj, csak mûködjön.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem lesz vele elég problémád. Inkább hagyd a Lexmarkot. Sõt! Ha kell, akkor a talira viszek Neked egy z33-at. (ingyen :) )

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Holnap elmegyek és kipróbálom ha mûködik megveszem, végülis jó dolgokat találtam a neten róla, sõt olcsó hozzá a patron (utángyártott, de tölteni is lehet olcsón).

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Olvastad amit írtam? ;):D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Adani

kösz, de hogyan viszek haza kézben, egy nyomtatót? Ez itt van helyben, ha baj lesz vele pár hónapon belül akkor visszaveszi a srác.

Link to comment
Share on other sites

Frank

Hi! Új nyomtatót keresek tud-e valki segíteni,

Legyen multifunkciós, szép legyen a színes nyomat, tudja a kétoldalas nyomtatást és az A4 margónélkülit, valamint az sem lenne hátrány ha lenne egy papírtartója és egy másik a borítékok számára. Most egy HP4110 van de nagyon nem használható ennél még a 930-as is jobb volt. A multifunkcióra szükségem van nem elég egy jó fotónyomtató! :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
prefi

Sziasztok!

 

Lézernyomtatót szeretnék vásárolni otthoni célokra (szóval kis terhelést fog kapni). Sulinetben a következõket találtam:

 

HP-1020 ~35000 Ft

HP-1022 ~49000 Ft

 

Samsung ML-1610 ~28000 Ft

Samsung ML-1520 ~33000 Ft

Samsung ML-1710P ~48000 Ft

 

Minolta Pagepro 1300W ~29000 Ft

 

Xerox Phaser 3116 ~29000 Ft

 

OKI B-4100 ~50000 Ft

 

Canon LBP-2900 ~35000 Ft

Canon LBP-3200 ~48000 Ft

Canon LBP-1120 ~29000 Ft

 

Epson EPL-6200L ~29900 Ft

 

Lexmark E232 ~33900 Ft

 

--------------------

 

A HP-k az itt olvasottak miatt nem (sem) túl szimpatikusak, viszont lehet hozzá kapni töltött tonert (garanciával meg minden), és így jóval olcsóbb a nyomtatás.

 

OKI csak windows alatt mûködik, a fényhenger annyi bele mint maga a nyomtató (igaz 17-25 000 oldalt bír), oki-ban ez a legalja...

 

Minolta: csak windows, nem nagyon tölthetõ, papír kívül "tárolódik"

 

Epson: drága oldalköltség, nem találtam hozzá töltött tonert

 

Canon: nem tetszik, csak USB, papírtárolás nem a nyomtatón belül van

 

Xerox: csak windows alatt, márkaboltban azt mondták hogy ez annyira alap hogy nem igazán érdemes megvenni, meg kellékanyag se nagyon van hozzá

 

Lexmark: nagyon sokat tud, az ára is jó, jól is néz ki, csak nem tudom hogy milyen minõségûek a lexmarkok (lexmark lézerek)

 

Samsung: nem tudom töltik-e, viszont van 2 év garancia, 1520-nál a 1710 csak a párh. portjával + beépített betûtípusokkal tud többet és sokkal drágább...

 

 

Amiken gondolkozok: HP-1022; Lexmark; Samsung ML-1520 (csak usb), ML-1710; esetleg oki. De a lexmark az ami a legjobb szerintem. Kérdés hogy kinek milyen tapasztalata van a lexmark lézerekrõl...

 

üdv

Link to comment
Share on other sites

- ProFiler -

+ OKI, Minolta, talán HP. :oké:

- Samsung, Lexmark. :nemoké:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Keressél Brother nyomtatókat, ha olcsót akarsz. :ötlet:

Az OKI nem rossz, bár egy kicsit drága.

Én a Lexmarkot nem pontoznám le, bár ezt a típust nem ismerem, viszont másikat igen. :)

Link to comment
Share on other sites

prefi

arpsoft: Sulinetben nincsen sajnos brother. (már ha lehet hinni a sulinet.hu/ado oldalon lévõ termékkeresõnek, de szerintem lehet).

Milyen lexmarkot ismersz? Mik vele a tapasztalatok?

 

Profiler: nem a HP-t szidja mindenki? Hogy vacak, meg rossz a garanciális háttér meg drága meg ilyenek? Samsunggal mi a baj?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Lexmarkból "ipari" nyomtatásra használt lézereket ismerek. Otthonit nem.

 

ProFiler:

Mi a gond a Lexmarkokkal?

Link to comment
Share on other sites

prefi

Hát azt hiszem Samsung lesz.

már csak az a kérdés, hogy 1520 vagy 1710P

 

nem tudom hogy a párhuzamos port támogatása (meg az hogy percenként 2 oldallal többet nyomtat) ér-e több mint 10e Ft többletet.

 

viszont van rá 2 év garancia, és lehet tölteni a tonerjét. :)

 

üdv

 

ps.: a "nagy" lexmarkokról mások is jót mondtak...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Pige

Sziasztok!

Szeretnék venni egy "olcsó" multifunkciós nyomtatót, de semmi komoly elképzelésem. Szerintetek melyik a legjobb?

Link to comment
Share on other sites

Pige

Van tapasztalatod is ezzel a géppel kapcsolatban? Ezek csak adatok, amiket a gyártó kiadott, de nem mindig felelnek meg a valóságnak.

Link to comment
Share on other sites

Pige

Ezeket az oldalakat én is megtaláltam,és az utóbbi idõben nagyon sok nyomtatóról olvastam, tehát NEM képekre és linkekre van szükségem, hanem tapasztalatokra, olyanokra akik használják is ezeket a gépeket!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

HP PSC 1350-el vannak jó tapasztalataim. Amit linkeltem az az utódja. Logikusan nézve csak jobb lehet.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

kharak

Szeva'!

 

A barátnõm szeretne egy belépõ szintû MULTIt. Ebben nem vagyok otthon, légyszi javallj egyet amihez a festékpatron is elég olcsó.

Nem fontos a gyorsaság inkább megbízható legyen és szépen dolgozzon.

Hja és általában mit érdemes tudni a 20-30Khuf között kapható multikról?

 

elõre is kösz :fest:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Amint az elõbb írtam, az megfelelõ.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

kharak

Szeva Prof!

Bocs, hogy papagályt akartam belõled csinálni. Nem olvastam az elõzõ oldalt.

Jó lesz a Canon

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Én is egy multi nyomtatót szeretnék, fõleg fényképek nyomtatására. Átnéztem a linkeket, de semmi személyes tapasztalatom nincs, ezért az adatok nem sokat mondanak, mert nincs mihez viszonyítanom. Illetve van, de azt leírtam a "Telepítés után kék halál"c. topicban. :bocsánat: Én ezt találtam:

http://www.edigital.hu/eshop/termek_adat.p...ermek_szam=3382

Tudtok róla valamit?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Fényképek nyomtatására ezt elfelejtheted. Érdemesebb inkább valamelyik Photosmart közül választani. A képminõsége sokkal jobb.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Scannerrel már húzós az áruk.

Lásd:http://www.edigital.hu/eshop/termek_adat.p...ermek_szam=2828

A Canon IP5000-t dícsérik, szépen nyomtat és elég gazdaságos. Azt mondják...

Én ilyent találtam:

http://www.edigital.hu/eshop/termek_adat.p...ermek_szam=5271

Lehet,hogy hülye kérdés, de a PSC nem photosmart-ot jelent? :pislog: Lenne konkrét ajánlatod is?

 

Bocs, nem okoskodni akarok, de ennyi pénzért nem lehet jobbat találni?

Pl(a kedvencem):

http://www.edigital.hu/eshop/termek_adat.p...ermek_szam=3382

:bocsánat:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...