Jump to content
ProFiler

Számítógépház-vásárlás

Recommended Posts

tvasadi

Hát számit az elrendez hetöség meg a szellőzés és felülre gond nélkül elférjen a vizhutés Pl h110

Szerintem először egy megbízható billentyűzetbe ruházz be, mert az ékezetes karaktereid hol működnek, hol nem. :hááát: Vagy mi jár a fejedben, amikor gépelsz? Elérkezel egy szóhoz, amiben van ő betű, és akkor annak függvényében ütöd le az O/Ö/Ő gombok valamelyikét, hogy melyiket pillantod meg először, mondván, hogy magyaroknak írsz, ezeknek ez is jó lesz?

Bocs Angol billentyűzetem van

Fujitsu

@Balázs: Én még nem ittam olyan ízesített sört, ami ne ízlett volna. :D Grépfrútostól citromosig minden jöhet. Egyébként sajnos a legtöbb olyan alkalomkor, amikor lehetne inni egy jó sört (pl. valami összejövetel van vagy családi ebéd), alkoholmentesre vagyok kárhoztatva; de annyira nem is bánom, mert tök jó alkoholmentesek (azaz buzisörök) vannak ma már. :)

[OP]Destroy-man

Alkoholmentesből is van ízesített (citromos és grapefuite-os). Kb. mintha üdítőt innál, de finomak. :P

Fujitsu

Tudom, olyat iszok, ha alkoholost nem lehet. :D Egyébként az ízesített alkoholos is olyan ízre kb., mint az üdítő. Az előbb grépfrútost ittam, tök jó ez is.

payskin

Hoppácska. SilverStone Fortress FT03-Mini. Ezt meg kéne nézni élőben, főleg a hűtését (bár állítólag kiváló a maga kategóriájában, bármit is jelentsen). Roppant tetszetős.

petzolkri

Ha legközelebb házat veszek tuti porszűrőst, és hangszigetelőst nézek ki egy jó táppal.

jagdtigger

Inkább a hűtés miatt panaszkodik rá ha jól értem. A vízhűtés miatt nem kell annyira huzatnak lennie odabenn így ez annyira nem hátrány az én esetembe. Jelenleg inkább helyproblémák vannak. Alig tudtam bepakolni a winyókat a kiegyenlítő tartálytól meg a hosszú videokártya miatt...

/SZERK

Na megjött a hideg zuhany... Lemértem és 22,5 cm a szélessége a gép helyének ez a kis aranyos meg 23,2. Úgy néz ki marad a "tartalék" versenyző:

http://www.aerocool.com.tw/index.php/chassis/strike-x/39-case/strike-x6/848-strike-x-xtreme-black-information

[OP]Destroy-man

Ebben az árkategóriában még szóba jöhet ez is:

http://store.antec.c...ne-hundred.html

Maximális VGA méret: 40,6 cm. Csak elférsz benne. :D

jagdtigger

A csöveket nem tudom kivezetni a házból úgyhogy bukta... Az aerocoolnál is a tartály elhelyezése problémás de két lemezből hajlított tartóval megoldható.

petzolkri

Érdekes geometria.