Jump to content
GSForum - Segélyvonal

CD/DVD-író-vásárlás archívum 2008. júniusig


ProFiler

Recommended Posts

mizsi

Magyarországon nem lehet DVD-írót kapni jelenleg? :Sír: Komolyan mondom, SEHOL nem kapok bp-en, amilyet venni szeretnék. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Köszönöm a lelkesedésed / segítséged egér, de ezekben a webes áruházakban nem bízom annyira, a Digitalmind-nál sincs feltüntetve, hogy rendelhetõ (tehát VAN raktáron), ma felhívtam õket, sajnos elfogyott, elvileg holnap kapnak. Már a lábam lejártam, csináltam egy kis telefonszámlát, ezek után... ...beérem egy Tesco gazdaságossal is :D

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Velem beszéltél már MSN-en? ;):ötlet:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

nascar
...Köszönöm a lelkesedésed / segítséged egér, de ezekben a webes áruházakban nem bízom annyira...

Az Aqua nem csak webes áruház, hanem van 3 boltjuk is!

1., Dohány u.

2., Ázsia Center

3., Valahol Budán

 

A készletnyilvántartásuk pedig jó! Megnézheted külön-külön a boltok készleteit is!

Szóval nem kamu :!: :ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

ordító egér
...beérem egy Tesco gazdaságossal is :D

Nem is akarsz igazán vásárolni. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Egyébként az Aquanál van olyan lehetõség, hogy csak árut foglalsz neten keresztül, de a boltban kell átvenned. ;) Nekem bevállt. Sõt nagyon korrektek az Aquasok.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Szerintem is, ma pedig kiderül, hogy mennyire jó a jogászuk. :P

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Mi közze ennek a joghoz? :hááát:

Ez az Aqua jónak tûnik, de úgy látom, a NEC 3520 náluk is hiánycikk :D

De az este folyamán ma végleg eldöl.

Link to comment
Share on other sites

google

Próbálkozz a Media Marktban :upsz:

Amikor én vettem NEC 3520-ast, garmadával álltak a polcon, dobozos kiszerelésben, szinte csak azok voltak.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Voltam ott is. Drága, és Samsungon kívûl más nem is volt, amikor én voltam. De azért kösz a tippet.

 

 

Örömmel jelentem, hogy a jövõ héten megkapom a NEC 3540-es DVD íróm! Hála az egyik modinknak :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

google

Tippem sincs, ki az. ;) De jól teszed, hogy inkább vársz.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Mi közze ennek a joghoz? :hááát:

Volt egy kissé összetett garanciális ügyintézésem velük, amely esetben a szervízvezetõ elérte illetékesége határát, és konzultált a jogászukkal, aki ugyanarra a végeredményre jutott, mint az én ügyvédem, így bár én voltam a ..., de mindent korrektül elintéztek. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

attika80

Sziasztok.

 

Melyik most a legjobb DVD iro a piacon?? En a Plaxtor 716-ot nezegetem de ha tudtok jobbat akkor orulnek neki ha megmondanatok. Koszonom.

 

Byez

Link to comment
Share on other sites

mizsi

NEC, Pioneer, Plextor. Ezek a jó minõségû DVD írók, de ez egyéni nézõpont kérdése

Link to comment
Share on other sites

google

A Plextornál nincs jobb, más viszont, ha ár-érték alapján vizsgáljuk, akkor lásd Mizsi. :D (Nekem NEC van, és elég jó)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Még jó, hogy jó! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

- ProFiler -

@ attika80:

A Plextor lesz a legjobb választás.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Tar

Hi!

Csak a kíváncsiságom kielégítése végett kérdem.

Az LG termékeket miértnem ajánlja senki?Sõt...!

Speciel nekem mostmár három éve,ilyenek dolgoznak a gépben,és nem úgylátom,hogy valami ócska vackok lennének!

Ismerõseimközül is többen használják, (vannak akik jócskán dolgoztatják)megelégedettséggel ezeket a meghajtókat.

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Többen próbálták ajánlani. :) Általában a DVD RAM írási képességei miatt. Persze a többségnek erre semmi szüksége. (Benkovics ezt másképp gondolja.)

Ha viszont ezt leszámítjuk, akkor kiderült, hogy amikor a legparázsabb vita volt az írók körül, nagyon sok ilyen cucc halt be, vagy lett problémás.

 

Kicsit olyan volt, mint a kondenzátorhibás ABIT alaplapok esete. :upsz:

 

Nyilván nem értéktelen, hasznavehetetlen eszközök, de egy-egy mellényúlás hosszú idõre eláshat egy márkát. A kollégám használtan vett egyet két éve, és mûködik neki. Mint ahogy neked is. Az ajánlás nem is nektek szól.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Annyira különbözõek a tapasztalatok/vélemények. LG CD-írómmal, mostani DVD-RAM-ommal és LG monitorommal semmi problémám nem volt/nincs.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Csatlakozok. Semmi baj az LG íróval és még a DVD-RAM-ot is használom. :)

 

Plextoron kívül más gyártó is készít SATA csatlakozású DVD írót?

Link to comment
Share on other sites

google
...és LG monitorommal semmi problémám nem volt/nincs.

Jelentem, nekem se. :)

 

De a monitorpiacon azért az LG eléggé ott is van.

Nekem volt egy LG CD-íróm is, amit csak azért szereltem ki, mert felesleges három optikai meghajtó a gépbe a DVD-író érkeztével, és legyen akkor már a harmadik gépben is egy író. De semmi problémám nem volt vele soha, egy lemezt sem rontott el.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Most olvasom az augusztusi szám DVD lemez tesztjét, és egy érdekes dologra lettem figyelmes.

Idézem szó szerint:"A tizennégy tesztlemez eredményeinek összesítését követõen kitünt, 92 százalékos Nero minõségindex-átlaggal az LG GSA-4163B meghajtónak sikerült a leghasználhatóbb DVD-ket produkálnia. Ezt követte a Pioneer DVR-109 86, majd az NEC ND-3540 83 százalékkal."

 

Mivel eddig is divat volt lesajnálni az LG-t, ez csak egy kis adalék ahhoz, hogy nem is olyan rossz író, mivel agyonverte a márkás társakat :!: ;)

14 lemezbõl átlagosan 92%-os minõséget ért el, ez azért figyelemre méltó!

Szóval kedves LG GSA-4163B tulajdonosok, ezután nem kell szemlesütve járnotok. Emelt fõvel, bátran vállaljátok írótokat :!: ;)

Nekem is ilyenem van, és minden hiba nélkül ír!

Innentõl fogva meg kicsit okafogyottá válik az LG vita! :P

Link to comment
Share on other sites

GodPredator

Helló!!!

 

Szerintetek a Pioneer DVR-109 jó?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...