Jump to content
GSForum - Segélyvonal

CD/DVD-író-vásárlás archívum 2008. júniusig


ProFiler

Recommended Posts

Greene

Nem is olyan vészes az ára, tekintve, hogy a BenQ elég jó meghajtókat készít...

Csak a lemez utánpótlása miatt aggódnék én is :hááát:

Bár ha már kicsit elterjednek az ilyan írók akkor tuti fognak hozni hozzá rengeteg lemezt.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A Plextorról pedig újból csak nem szabad megfeledkezni. Most ezt az újítást kivárta és megint egy erős íróval fog meglepni minket. Ebben biztos vagyok.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Én úgy tudom a Plextor egyenlőre nem vértezi fel ilyen feature-rel az íróit, szóval várhatunk rá egy darabig. Ha lehetne kapni lemezt ehhez a BenQ lézergravírozóhoz, akkor már rohannék is megvenni.

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

@ProFiler

 

Ebben van egy csöpp elfogultság.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Mindig ezt csinálják. És látjátok a kivárás végeredményét. Nehogy már nem így van. ;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Ezt úgy is meg lehet közelíteni, hogy nincs semmi eredeti ötletük, hanem csak mások eredményeit használják fel. B)

 

Persze elvitathatatlan, hogy programozni azt nagyon tudnak.

Link to comment
Share on other sites

Maverick
Ha lehetne kapni lemezt ehhez a BenQ lézergravírozóhoz, akkor már rohannék is megvenni.

Én is!... ;)

Lehet, hogy nem "rohannék" :D , de valószínűleg vennék egyet, mert ez olyan feature, ami érdekel... :)

Link to comment
Share on other sites

sirfrancisd

Nagyon okos dolog, és még részben ki is váltja (költségek terén biztosan is) a CD/DVD label nyomtatókat.

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Megvárom, amíg színesben tudják ugyanezt. Nem kell fotominőség, elég a 65000 szín. :D

Link to comment
Share on other sites

Timer

Mi a véleményetek a NEC olcsóbb íróiról? Érdemes megvenni őket?

Konkrétan DVD-RAM-ot tud valamelyik közülük?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem rossz írók, de DVD-RAM-ra egyik sem képes.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Athos
A Plextorról pedig újból csak nem szabad megfeledkezni. Most ezt az újítást kivárta és megint egy erős íróval fog meglepni minket. Ebben biztos vagyok.

Valószínűleg, és az ára meg dupla annyi lesz, mint másoké. :angry:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A minőségnek ára van. (lásd Merci ;) )

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Athos

A Mercinél olcsóbban is lehet jó minőséget kapni. :P

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

És ár/értékben talán dobogón sincs. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

És már itt is a Plextor válasza :D : Plextor PlexWriter PX-740A 8)

 

Utólag: Vagy mégse :kitiltva: - ugyanazt tudja, mint az 716A a legfrissebb firmware-rel, csak negyedakkora buffere van. Ellenben gazdagabb a szoftverkörítése. :pislog: Na de hogy ez miért 40? :?::hááát:

 

Utólag2: Meg hogy ebben mi kerül másfélszer annyiba, mint a PX-116A :nyíl: :pislog::gonosz:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

És a DVD RAM-ra sem képes :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Kicsit úgy vagyok én ezzel a Plextorral mint a Logitech MX1000-res egeremmel. Szép és jó, meg nagyon hűdeatom. De csak a fele a tudás és a minőség, a másik fele a májerség. Jó hogy van, de az ember ki sem használja igazán...

 

A Mercedes meg rossz hasonlat. Régen volt az már igazán minőség. Manapság a Toyota a legjobb :P

 

NEC írót vettem volna (szerintem ár/értékben az egyik legjobb író), ha sikerült volna megszervezni a dolgot, mert csak külföldön lehet kapni azt ami nekem kellett volna. Ha hiszitek, ha nem, Magyarországon egyedül notebookba való írót, Samsung-ot lehet csak kapni (legalábbis én csak ezt a márkát és csak egy típust találtam).

Ja és kapaszkodjatok meg. Sulinetben is lehet kapni, sőt azzal olcsóbb a Samsung slim DVD író. Én nem értem az államot, ez egy abszurdum... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Amikor az árajánlatokat adták, meg a szerződéseket kötötték, ennyi lehetett a listaára.

Így aztán most nem lehet drágábban adni.

Sanszos, hogy csak az árlistában találsz slim írót. Valójában senki nem lesz hajlandó eladni Neked.

Link to comment
Share on other sites

Czjano

Sziasztok!

Mostanság szeretnék venni DVD írót. Nekem a Plextort mondták de az elég drága. Én egy Pioneer 109-esre gondoltam. Nekte mi a véleményetek róla. Egész jó dolgokat hallottam róla és az ára sem vészes.

 

Czjano

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ha jó áron be tudod szerezni, akkor egy nagyon jó választás!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Czjano

Várok még vele 1hónapot mert azt mondták a boltban, hogy most folyamatosan mennek le az árak és megéri várni egy kicsit.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Figyelem! A Plextor PX-740A csak 78 Euro! :pislog: 1 hete még két és félszer ennyi volt... :D Akkor most már értem ezt a Plextort. Mindent megver - még árban is. :D

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...