Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ajánlás - Eternal Card Game


g0df4th3r

Recommended Posts

g0df4th3r

Sziasztok!

Egy viszonylag új digitális TCG-t azaz gyűjtögetős kártyajátékot szeretnék nektek ajánlani.

Még hivatalosan nem jelent meg, open beta változatban van, de már nagyon kiforrott. Egyszerű elsajátítani de nagyon mély stratégia van benne hosszú távon. Engem a történeti szál is nagyon megfogott amit szépen lassan bontanak ki. Pl. már 2 Adventure rész elkészült. 

Eternal Card Game

Androidon és Steamen is játszható. Én eddig csak telefonon toltam. Több, mint egy éve játszom vele. Már 3 sett jelent meg hozzá. Régi MtG veteránok fejlesztik.

Több 10.000-s már a játékos bázis, sokan váltanak Hearthstoneról.

Teljesen free2play és annyira nagyvonalú a jutalmak terén, hogy egy idő után sok játékos úgy érzi, hogy szívesen vesz valamit, csak hogy támogassa a fejlesztőket.

A hétvégén pont zajlik egy event, ahol a fejlesztők által összerakott deck-kekkel lehet játszani anélkül, hogy meglennének a lapok.

A tutorial kicsit hosszúra sikeredett, rá kell szánni némi időt, de utána már bent vagy. :)

A linkkel az ajánlókodommal extra pack-ot és bónuszt kapsz, amit egyébként nem kapnál meg. Meg persze én is kapok jutalmakat. :)))

Ha bármi kérdés van itt fel tudjátok tenni. Általában a TOP100-ban végzek minden hónapban és voltam már Rank1 is.

Ingame Tyduus néven megtaláltok.

Eternal Card Game

Köszönöm a figyelmet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...