Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bögre csatorna


gebali1991

Recommended Posts

gebali1991
1 hour ago, Edemking said:

Srácok, a pénteki podcastokat pihentetitek, vagy nem is tervezitek a folytatását? 

A múltheti adás technikai okokból megsemmisült, a hetivel meg elcsúsztunk, de ha minden igaz holnap kikerül. Egyszeri esetek ezek most, azon túl, hogy ugye permanensen változtattunk a formátumon (egy téma, a háttérben gameplay-jel).

Úgyhogy stay tuned :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Végülis csak a legfontosabb alapegységről nem volt még szó az EUIV tutorial sorozatban. Na de majd most!

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nosztalgia a Pokoli szomszédokkal

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Just Cause 3 - Csapassuk Vespával!

Spoiler

 


 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Minden háborúhoz kell egy jó indok, kérdezzétek csak meg Putyint. Az EUIV-ben sincs ez máshogy.

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Pénteki Podcastban kibeszéljük a legújabb Microsoft fszságot:

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Végre mi is kipróbáltuk a Battlefield 3 előzményét, és arcon is csapott egy gyalogsági lapáttal.

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Totál nem szóltunk, de volt ám tutorial a hétvégén is, méghozzá egy olyan koncepcióról, ami fél éve felrúgta a korábban megszokott játékmenet jó részét.

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Egy kis pofázás nélküli BF1 multi gampeplay, minden maxra tolva

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

NIDHOGG!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Just Cause 3 Batmankedés

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A Gyűrű mindig viszályt szít...

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
12 hours ago, gebali1991 said:

A Gyűrű mindig viszályt szít...

 

Van sok jó érvetek, de azért nem mindenben értek egyet. 

Számomra a legnagyobb pozitívum hogy a nemezis rendszert új irányban tudod használni (mélyítették, csak hogy kötekedjek). Van egy vár, amit el kell foglalni: naszóval akkor elkezdheted céltudatosan toborozni a csapatodat. A videó remek példa erre. Van egy nagy darab ork aki be tudja törni a kaput és bejuttatja a sereged a várudvarba, aztán magad mellé állítasz egy mesterlövészt, aki a csata közepén kiiktatja az egyik ellenséges kapitányt, aztán kiszabadítod a  Drake-et és a vár vádelmét ellenük fordítod, stb, stb Van benne potenciál és mélyítették a harcok startégiai lehetőségeit. Lehet tervezni és nem csak járod a vidéket és random kapitányokat háborgatsz, ami az első résznél 10 óra után.

Oké hogy a cutscene hegyek maradtak, meg az animációk háromnegyede újra lett hasznosítva de a harc nagyon jól működött az elsőben is, azt én megbocsájtom nekik.

A lore ki lett csavarva, de az legyen a hardcore LoTR fanok baja. Én telibe szarom :D

A videó amúgy erősen scriptelt, infinite health és végtelen execution kimaxolt skillekkel, hogy gyorsan végigszaladjanak a küldetésen minnél badass-ebb módon. Tipikus demó anyag.

A legnagyobb probléma hogy amíg nem tudom biztosra hogy jó lesz a PC port nem élem bele magam.

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
2 hours ago, kaszman1 said:

Van sok jó érvetek, de azért nem mindenben értek egyet. 

Számomra a legnagyobb pozitívum hogy a nemezis rendszert új irányban tudod használni (mélyítették, csak hogy kötekedjek). Van egy vár, amit el kell foglalni: naszóval akkor elkezdheted céltudatosan toborozni a csapatodat. A videó remek példa erre. Van egy nagy darab ork aki be tudja törni a kaput és bejuttatja a sereged a várudvarba, aztán magad mellé állítasz egy mesterlövészt, aki a csata közepén kiiktatja az egyik ellenséges kapitányt, aztán kiszabadítod a  Drake-et és a vár vádelmét ellenük fordítod, stb, stb Van benne potenciál és mélyítették a harcok startégiai lehetőségeit. Lehet tervezni és nem csak járod a vidéket és random kapitányokat háborgatsz, ami az első résznél 10 óra után.

Oké hogy a cutscene hegyek maradtak, meg az animációk háromnegyede újra lett hasznosítva de a harc nagyon jól működött az elsőben is, azt én megbocsájtom nekik.

A lore ki lett csavarva, de az legyen a hardcore LoTR fanok baja. Én telibe szarom :D

A videó amúgy erősen scriptelt, infinite health és végtelen execution kimaxolt skillekkel, hogy gyorsan végigszaladjanak a küldetésen minnél badass-ebb módon. Tipikus demó anyag.

A legnagyobb probléma hogy amíg nem tudom biztosra hogy jó lesz a PC port nem élem bele magam.

 

Én nem érzem, hogy ez aktívan hozzá tudna tenni a játékélményhez, kicsit olyannak tűnik, mint a suicide mission a Mass Effect 2 végén, grindszerűen összerakod, hogy hova ki kell, és aztán lehet csapatni. És hogy ez így menő meg minden, de vajon nem lesz-e repetitív és frusztráló a tizedik alkalommal, illetve az infinite health és végtelen execution nélkül? Én attól tartok, hogy nagyon, de hátha a dizájnerek ki tudnak találni valami igazi megoldást a dologra.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Alpha demo alapján nem akarok ítélni. Azért még hogy tetszik nem azt jelenti hogy nem örülnék mélyebb rendszernek meg több/újabb játékelemnek.

Azért nagyon várom.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
59 minutes ago, kaszman1 said:

Alpha demo alapján nem akarok ítélni. Azért még hogy tetszik nem azt jelenti hogy nem örülnék mélyebb rendszernek meg több/újabb játékelemnek.

Azért nagyon várom.

Azért én is :P 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
On 11/03/2017 at 0:47 PM, gebali1991 said:

Azért én is :P 

Most nézem az új gameplay vidit és azért egy közel órás podcast/vélemény előtt illene végigvinni a játékot. Nem kötekedés, csak veszítetek a hitelességetekből ha félinformációk alapján alkottok véleményt.

Legalább a story kedvéért.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
13 minutes ago, kaszman1 said:

Most nézem az új gameplay vidit és azért egy közel órás podcast/vélemény előtt illene végigvinni a játékot. Nem kötekedés, csak veszítetek a hitelességetekből ha félinformációk alapján alkottok véleményt.

Legalább a story kedvéért.

Jogos, annyival árnyalnám a dolgot, hogy Ákos végigvitte kétszer, én meg nem tisztán toltam viszonylag sokat (sztoriban tény, hogy nem haladtam), amit azonban szándékosan nem reklámozunk (mmint a warezt). Szerintem a játékmechanikák nagyjából megvannak így is, míg a sztori elég sokadlagos ennél a játéknál (mint a Mad Max: az első pár óra után tisztában vagy a játékkal, mert egy alapra épül, és azt ismételgeti, történet meg csak mutatóba van).

Persze most magyarázkodhatok neked, nem sokat számít :D Anno elég sokat olvastam utána a játéknak, mivel benne volt a szakdogámban, azért mertem beszélni róla, meg a fentiek miatt.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Egyébként örülök, hogy megnézted, rád utaltam, amikor azt mondtam, hogy engem is megbosszult valaki :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
32 minutes ago, gebali1991 said:

Egyébként örülök, hogy megnézted, rád utaltam, amikor azt mondtam, hogy engem is megbosszult valaki :D

Most viszem végig másodszor és csak most tűnt fel, hogy lehet Steam ismerősöket megbosszulni :D

Ha esetleg most tovább játszanád ajánlom hogy rohanj el a második területre a főküldikkel, hogy megkapd a branding képességet. Onnantól lehet hadsereget toborozni, meg kapitányokat megfenyegetni, orkokat egymásnak ugrasztani, stb. Később bármikor válthatsz a területek közt ha elmulasztasz pár mellékest, szóval nem maradsz le semmiről.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
51 minutes ago, kaszman1 said:

Most viszem végig másodszor és csak most tűnt fel, hogy lehet Steam ismerősöket megbosszulni :D

Ha esetleg most tovább játszanád ajánlom hogy rohanj el a második területre a főküldikkel, hogy megkapd a branding képességet. Onnantól lehet hadsereget toborozni, meg kapitányokat megfenyegetni, orkokat egymásnak ugrasztani, stb. Később bármikor válthatsz a területek közt ha elmulasztasz pár mellékest, szóval nem maradsz le semmiről.

Mindenképpen folytatom, köszi :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A legújabb Rocket League videóban a Logan és a LEGO Batman került szóba (spoilermentesen):

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Gwenteltünk az új paklival

Spoiler

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ide is kirakom az Andromeda ultrawide, benchmarkos multiját:

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...