Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pokemon GO


moody

Recommended Posts

kaszman1

Én töröltem B)

Link to comment
Share on other sites

moody

Lvl 18, kb 80 különböző pokemont fogtam el és 1100 körüli a legmagasabb CPvel rendelkező pokemonom. Kb 2 hete szerintem nem játszottam. Az elején nagyon megindult, aztán olyan sebességgel szoktam is le a játékról. Technikailag borzalmas... :D

Link to comment
Share on other sites

Leon121

És csak úgy kíváncsiságból, nem akartátok ezután kipróbálni valamelyik "rendes" pokémon részt? Mármint persze azok, akik nem játszottak még vele. Telefonon emulátorral is lehet állítólag játszani. :) Nekem 3DS-en van meg az Y, néha elvagyok vele, és fene tudja hány pokémonom van már. :P 

Link to comment
Share on other sites

moody

azokra a régebbi pixeles felülnézetes játékokra gondolsz? én még kiskoromban megkaptam gameboyhoz valamelyik részt :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
1 hour ago, Leon121 said:

És csak úgy kíváncsiságból, nem akartátok ezután kipróbálni valamelyik "rendes" pokémon részt? Mármint persze azok, akik nem játszottak még vele. Telefonon emulátorral is lehet állítólag játszani. :) Nekem 3DS-en van meg az Y, néha elvagyok vele, és fene tudja hány pokémonom van már. :P 

Én toltam tableten emulálva valamelyiket, régebbit a klasszikus pokémonokkal, de azért sokáig nem jutottam (eléggé meguntam a harcokat). Azért 10-15 óra belekerült utazgatás közben.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Majdnem az összes generációval játszottam, de végig sose vittem.

Van most a Reborn, annak elvileg a storyja is király (és 6 generáció bármelyik kezdőjét lehet választani).

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
moody

Funból letöltöttem. Kb egy éve jelent meg. Emlékszem, hogy eleinte mekkora fun volt mászkálni és pokemonokat keresni. Azt hittem, hogy ahol lakom ( kb 3 ezer fős falu) hogy meg fogom szedni magam pokemonnal. Aztán rájöttem, hogy mindíg ugyan oda és kb majdnem ugyan azok a pokemonok spawnolnak le. Aztán haverommal még a szomszédos városba is elmentünk pokemonokért. Hamar rájöttünk, hogy BPn és még 1-2 magyar városon kívül nincs értelme játszani. Később meg már a sok hack ölt meg mindent. De legalább az a pár hét izgalmakkal telt. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...