Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pokemon GO


moody

Recommended Posts

moody

Minden ami a játékkal kapcsolatos.

Valaki játszik ezzel a csodával rajtam kívül ezen a forumon? :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Én tolom napi pár percet úton melóba (tömegközlekedés) :blush:, meg hétvégenként asszonnyal ha kimegyünk valahová pl bevásárolni, vagy csak sétálni akkor is be szoktam kapcsolni, csak hogy számolja a távot.

 

A játék maga meg egész jó koncepció, de technikailag egy kalap fos... Mondjuk a sajtótól kap hideget-meleget, meg elég divatos lenézni a Poke GO játékosokat. Szerintem nem sok alapja van ennek. Anno a tetris, meg a pacman is megjelenéskor megbolondított egy korosztályt, szal nem igazán érdekelnek a bulvársztorik, meg hogy kit mikor ütött el az autó. Aki hülye és felelőtlen az valószínűleg az is marad játéktól függetlenül.

Amúgy lvl 10 vagyok(sárga csapat oleoléolé) és már pár tornatermet sikerült elfoglalnom pár óra erejéig B) 

Link to comment
Share on other sites

moody

Én szerintem hanyagolom a játékot amíg nem lesznek a térképek frissítve. Ha faluba laksz (mint én) esélyed sincs... kb van 5 fajta pokemon az egész településen, fejből vágom a helyeket ahol lehetnek + 3 emlékmű. Egyébként tényleg szórakoztató játék, ha esetleg valami dolgom van városban mindenképp elindítom az alkalmazást. :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Felraktam. Elkaptam az elsőt. Most menjek tovább még egyért? Megy a franc, ha megyek akkor nem ezért fogok. Munkába biciklivel járok, ott meg hülye leszek telefonozni, ha úgy adódik hogy van autó akkor meg vezetek ami önmagáért beszélt. Nálam ezzel ki is fújt.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Random az elosztás, az az öt típus meg kb mindenhol ott van alacsonyabb szinteken. Nekem lvl 5-ig jó ha volt 7-8 féle pokemon, most meg 40+ van. Halmozd fel a kicsiket és fejlődj, magasabb szinten nagyobb esélllyel lesznek ritkább pokemonok. Ne félj, ha van 35 Pidgey-d meg 25 Rattata, add le a a nagy részét, fejleszd fel a többit, majd szintén add le őket. Kis idő után sorra bukkannak majd fel a ritkábbak. Sajna elég nagy grindfest a játék :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én most fogok telót venni és belevetem magam. Hazudnék, ha azt mondanám részben nem ezért veszek most. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Vegyél hozzá extra aksit is vagy kettőt :lol:

Link to comment
Share on other sites

moody
20 hours ago, kaszman1 said:

Random az elosztás, az az öt típus meg kb mindenhol ott van alacsonyabb szinteken. Nekem lvl 5-ig jó ha volt 7-8 féle pokemon, most meg 40+ van. Halmozd fel a kicsiket és fejlődj, magasabb szinten nagyobb esélllyel lesznek ritkább pokemonok. Ne félj, ha van 35 Pidgey-d meg 25 Rattata, add le a a nagy részét, fejleszd fel a többit, majd szintén add le őket. Kis idő után sorra bukkannak majd fel a ritkábbak. Sajna elég nagy grindfest a játék :D

Nem adtam fel, csak a szám volt nagy :D És igazad van, már most 8as szinten van jópár fajta pokemonom. Tegnap este nem tudtam aludni a melegtől, aztán kimentem sétálni. Milyen jól tettem, ugyanis valaki eldurrantott egy lure modulet :D jöttek a pokemonok szépen :)

20 hours ago, Hor1 said:

Én most fogok telót venni és belevetem magam. Hazudnék, ha azt mondanám részben nem ezért veszek most. :D

1GSos monilnet + powerbankot is szerezz be :D

Link to comment
Share on other sites

Leon121

A lassan ötéves telefonomat nem támogatja, és egyébként sincsen mobilnetem, szóval ebből a mókából egyelőre igencsak kimaradok. Mondjuk egyébként se hiszem, hogy telefonnal a kézben mászkálnék a belvárosban pokémonra vadászva. :)

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Felraktam még mikor nem volt hivatalos... elszórakoztam vele lvl.5-ig, saját wifi hatósugarában, aztán eldobáltam az összes labdám és félretettem... 1 hét múlva visszatettem, regeltem egy Pokémon Trainer CLub-fiókot és újrakezdtem...most lvl.4-ig jutottam, és elfogyott minden labdám... tegnap lenyúltam párom telóját, amíg ő átszámolta a kasszát melóhelyen... felraktam, beléptem a trainer fiókba... kapásból volt 3 pokéstop 100 méteren belül, ahonnét kiforgattam 10 tojást, 3 tucat labdát, lvl6-ra léptem és elkaptam egy 225 CP-s lényt...asszem függő lettem? Pedig faék egyszerű és anno nem kapott el a nagy Pokémon-láz (az animét se bírtam annyira, néha néztem, de többnyire nem...és egyik gyűjthető vackot se gyűjtöttem)...és mégis, alig várom h év végéig letoljam a tablet törlesztőjét, és a helyére beütemezzek a mostani, haldokló telefon helyére egy újat, részletre+korlátlan mobilnetes előfizetést a UPC-től... aztán ha nagyon rászopódok, jöhet a power bank :D bár eznem vicces... a függőség nem vicc... áhh, már magam se tudom, inkább megyek, megnézem találok-e valami jó dögöt a WC-ben a patkányokon kívül :D

Link to comment
Share on other sites

moody

Egyébként sokan túl sokat várnak a játéktól. Nyilván azt kell oltani ami felkapott, de egy androidos játéktól azért ne várjon sokat az ember. Viszont szerintem arra bőven király a program, hogy mondjuk mész suliba, buszra, vonatra stb. akkor elővedd a telód és útközben pörgess pár stoppot vagy elkapj 1-2 pokemont. :) De ha jobban belegondolsz aki kicsit rá is akar cuppani akkor mivan? Totál jó dolog, az ember kint van a levegőn és mozog. Közben ha haverokkal mászkáltok eldumálgattok stb. Szerintem rohadt jó ötlet az egész. Mondjuk szvsz szerintem technikailag kicsit még gyenge, de tuti fejlődni fog a jövőben.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Egy órát vadásztam.

Úgy eltévedtem, hogy GPS-el kellett hazajönnöm. :D

Amúgy ha kinyomom a képernyőt akkor is trackeli? Vagy élnie kell a térképének? (Ifon)

Link to comment
Share on other sites

moody

passz. de van a játékba battery save opció, ami annyit takar, hogy ha fejjel lefele fordítod a telefont, akkor elsötétül a kijelző.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na az tuti, arra nem jöttem rá, hogy miért sötétül el random :D

 

Link to comment
Share on other sites

moody

én nem használom mondjuk, mert sűrűn befagy tőle a játék... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
moody

Lvl 17 :P Ma bejelzett egy pikachut, de elszökött :( Kellett volna a kollekcióba.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Lvl 13, 44 állatom van

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Akkora mákom van, munkahelyen spawnolni szokott 2 pokemon is és 1 pokestop is range-ben van éppen :D

Viszont nem sokat tolom. Lvl9 és 38 pokemon

Gymbe pl nem is voltam még csak 1 alkalommal, akkor is elvert egy 1000+ cp-s :\ 

Link to comment
Share on other sites

moody

Gymben én sem voltam. De kb a fejlesztők legnagyobb butasága a Gym rendszer. Asszem egy teljes napig kell, hogy bent legyen a pokemonod, hogy kapj goldot, ami lehetetlen dolog. Még falun is! :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nem kell.

Berakod, gold beszed. Ezt huszoniksz óránként lehet megtenni egyszer. Ha több van benn egyszerre, amikor beszeded a goldot, akkor többet kapsz, annyi értelme van több gymbe is betenni. De amúgy elég egy pillanatra betenni.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
1 hour ago, Hor1 said:

Nem kell.

Berakod, gold beszed. Ezt huszoniksz óránként lehet megtenni egyszer. Ha több van benn egyszerre, amikor beszeded a goldot, akkor többet kapsz, annyi értelme van több gymbe is betenni. De amúgy elég egy pillanatra betenni.

Ez most update után jött be? Csak mert lvl 15-nél beleuntam, mert hiába foglaltam el vagy tíz tornatermet sem a pokemonok nem fejlődtek, se jutalmat nem kaptam.

Amúgy nem hiszem hogy mostanság elővenném. Amennyire kellemes kis bugyuta játék, annyira idegesítő, hogy két óra alatt kinyírja az akksit, szinte izzik a telefon ha megy egyhuzamban fél órát.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Melyik része? Sokat még soha nem volt a saját egyhuzamban, azt csak cimbi mesélte, ahogy a több pokemonost egyszerre is. :D
De a berakod, gold beszed, kiveszed már biztos így volt 1-1,5 hete is.

Link to comment
Share on other sites

moody

Lol. Az elején tuti nem így működött. Na ez lecsekkolom. Amugy lvl 18. elég gyatrán jönnek a szintek már... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tomina

Jelenleg 17-es szintű vagyok, 62 különböző pokemont kaptam el, a legnagyobb CP-je a Vaporeonomnak van, 1381.

 

Ti hogy haladtok?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Lvl 16, 52 fajta, 1086-os Blastoise a legjobb.

Tegnap tojásból kelt egy Bulbasaur meg egy Ponyta, örültem. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...