Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A fórummal kapcsolatos történések


Godzillamessage

Recommended Posts

payskin

Este/éjjel felé nyomnék majd egy frissítést, mert jött 4.6.6. Gondoltam, szólok előre.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

payskin
19 hours ago, payskin said:

Este/éjjel felé nyomnék majd egy frissítést, mert jött 4.6.6. Gondoltam, szólok előre.

Izéke... az történt, hogy fél 10-kor holt fáradtan beszédelegtem az ágyba és fél 4-kor tértem magamhoz, és most jutott eszembe. Szóval... most alig vagyunk fent, mi lenne, ha 10 perc múlva megnyomnám a gombot?
@kaszman1 @Leon121

Link to comment
Share on other sites

Leon121
22 minutes ago, payskin said:

Izéke... az történt, hogy fél 10-kor holt fáradtan beszédelegtem az ágyba és fél 4-kor tértem magamhoz, és most jutott eszembe. Szóval... most alig vagyunk fent, mi lenne, ha 10 perc múlva megnyomnám a gombot?
@kaszman1 @Leon121

Napközben fel-fel szoktam nézni, sokszor csak 1-2 percre, nekem mindegy.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
59 minutes ago, payskin said:

Izéke... az történt, hogy fél 10-kor holt fáradtan beszédelegtem az ágyba és fél 4-kor tértem magamhoz, és most jutott eszembe. Szóval... most alig vagyunk fent, mi lenne, ha 10 perc múlva megnyomnám a gombot?
@kaszman1 @Leon121

Nekem is csak néha a háttérben ott marad a fórum egy lapon a melós gépen, azért mutat online. Bármikor mehet :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Eh, meló mellett ez kicsit nehéz. :D Szóval, gondosan vártam másfél órát, és megnyomtam a gombot, amikor épp tízen voltunk online. Elnézést mindenkitől, ha elveszett valami! Túl vagyunk rajta.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
6 hours ago, payskin said:

Eh, meló mellett ez kicsit nehéz. :D Szóval, gondosan vártam másfél órát, és megnyomtam a gombot, amikor épp tízen voltunk online. Elnézést mindenkitől, ha elveszett valami! Túl vagyunk rajta.

Látom valami változott, mert ki lett írva a város és a platform az emberek neve alá. Szerintem maradjon :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Édes jó istenem, hogy mi a búbánatnak kell mindig belepiszkálni valamibe... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
payskin
On 9/9/2021 at 5:02 PM, Lord_KROK said:

ki lett írva a város és a platform az emberek neve alá

Gone. :facepalm: Nem én voltam, frissültünk 4.6.7-re... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
payskin

Valami komolyabb gubanc van, a logokban meg csoda dolgok, eléggé úgy néz ki, mintha megtörték volna a szervert. Nyomozok.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
47 minutes ago, payskin said:

Valami komolyabb gubanc van, a logokban meg csoda dolgok, eléggé úgy néz ki, mintha megtörték volna a szervert. Nyomozok.

Ezzel összefügghet a lassulás is amit most tapasztaltam a mai nap folyamán? 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Simán összefügghet.

Arra tippelek, hogy meg lettünk DDOS-olva, mégpedig a binance.com-ról valahogy. A log tele van olyan bejegyzésekkel, hogy a binance-ről próbáltak az upload mappánkból kódot futtatni, szerencsére sikertelenül. 

Ettől teljesen függetlenül betoltam a 4.6.8-as fórumfrissítést is, ami szerint inkompatibilis theme-eket használunk, amit most ő felülítr, úgyhogy szóljatok, ha valami anomáliát észleltek. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

payskin

Kossuth Lajos ezt üzente:

Quote

Az utóbbi napokban (november 1 esti óráktól), kívülről érkező hálózati túlterhelés miatt időszakosan egyes szervereink elérhetősége akadozik. Igyekszünk mindent megtenni, hogy csökkentsük ennek a kívülről érkező hálózati túlterhelésnek a negatív hatásait. Pontos időpontot nem tudunk mondani, hogy mikorra szűnik meg, de elsődleges prioritásként kezeljük a problémát!

Érdeklődnek, hogy mennyire vagyok megelégedve a válasszal (így 48 órával azután, hogy feltettem a kérdést). Szo-szo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
payskin

Srácok! Szólt a szolgáltató, hogy 30-án este karbantart, úgyhogy számítsatok rá, hogy kedd este nem lesz fórum. Reméljük, szerdán reggel már lesz.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 11/27/2021 at 7:31 AM, payskin said:

Srácok! Szólt a szolgáltató, hogy 30-án este karbantart, úgyhogy számítsatok rá, hogy kedd este nem lesz fórum. Reméljük, szerdán reggel már lesz.

Akkor ebbe futottam bele tegnap este... Egyébként kb 1 óráig nem volt fórum

Link to comment
Share on other sites

payskin

Frissültünk 4.6.9-re, kérlek, szóljatok, ha valami nem oké.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

@payskin
Csak nálam deglett meg a twitter beágyazás?
:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Megjavult a Bravo 5 theme, ha minden igaz :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nincs benne semmi utalás, ez jött szembe... :)

On 12/18/2021 at 11:49 PM, Lord_KROK said:

Megjavult a Bravo 5 theme

Rossz volt?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
11 hours ago, payskin said:

Rossz volt?

Aha, voltak hibái, de most ahogy néztem jó lett :)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Én annyit tapasztaltam az elmúlt néhány hétben, hogy a topikok legutolsó hozzászólásainak időpontjait mutató linkek a hozzászóló neve mellett (pl. főoldalon, témacsoportok aloldalain stb.) nem a topikok legutolsó hozzászólásaihoz vezettek, ahogy egyébként mindig is tették, hanem az adott topik legelső hozzászólásához. De ennek nem a témához volt köze (az csak CSS), ez a fórummotor hibája volt, az alaptémával is fennállt. Ez a probléma valóban megoldódott egy pár napja. (Annyira nem zavart, hogy külön szóvá tegyem, mivel alapvetően az activity streamet követem, meg gondoltam, hogy valami ismert bug, és majd rövidesen megoldódik.) A Bravo 6 témában nem fedeztem fel változást.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
payskin
On 12/8/2021 at 1:42 AM, payskin said:

Frissültünk 4.6.9-re

Kukucska híradó: bejelentkezett a 4.6.10, hogy telepedne. A késő esti órákban engedném be, szólok, ha túl vagyunk rajta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

payskin

Elnézést kérek minden érintettől, de az elmúlt pár percben volt szerda este (ez egy úgynevezett payskiniánus időanomália), úgyhogy most álltunk át 4.6.10-re.

Szóljatok, kérlek, ha bárhol nincs boldogság!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jagdtigger
13 hours ago, payskin said:

ez egy úgynevezett payskiniánus időanomália

Szerintem maradjunk meg az "emberből vagyok és hát sajnos elfelejtettem" kategóriánál.... :yes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Godzillamessage

Megérkezett a 4.6.11 nevezetű frissítés. @payskin, vagy én nyomunk egy frissítést valamikor a payskiniánus időanomália előfordulása előtt.
Vélhetően ez ma este/éjjel bekövetkezik, úgyhogy előtte...

Remélhetőleg probléma nélkül lefut a frissítés.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Már tegnap este nyomtam volna, de emberek még itt tébláboltak éjfél tájban. :D Gondoltam, semmi gond, berakok egy sorozatot, aztán utána frissítünk...

...és fél 8-kor már fel is ébredtem. :facepalm:  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...