Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik filmet láttad legutóbb? - 9.


Joey

Recommended Posts

moody

valaki tudna ajánlani a studio ghibli meséihez hasonló szerzeményeket? :) megjött a kedvem hozzá

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Cowboys & Aliens

Hatalmas kihagyott ziccer. Ebből egy fergeteges akcióvígjátékot lehetett volna kihozni. Sajnos azonban a film komolyan veszi magát. A cselekmény pedig egyszerre végtelenül buta és kiszámítható. A végére már szabályosan untam. Indiánok, banditák és a cowboyok mennek lasszóval, lándzsával és puskákkal lézerfegyverekkel felszerelt, szupergyors és szupererős alienek ellen és valahogy mégis sikerült unalomba fulladnia az egésznek. :huh: Ehh egynek jó volt.

Super K / Kiara The Brave

Egy indiai animációs film eredetileg Super K címen futott, de aztán az amerikai megjelenésnél rájöttek, hogy hé, van itt egy zöld ruhás, vörös hajú hercegnő mellékszereplőként, tegyük rá őt a borítóra, tosszuk bele a Brave-et a címbe, hátha a tájékozatlan nagyi megveszi a Pixar filmje helyett. A film maga mehet a The Room, Troll 2 és a Birdemic mellé az "annyira szar, hogy az már jó" kategóriába. Az animáció ótvar, a szinkron fájdalmas, a történet... nos azt nem egészen értettem. Volt itt kétfejű sárkány, aminek az egyik feje rappelt a másik éneklelt; mágus, aki laptopot és mobiltelefont idéz; Dracula, Wolverine és Jack Sparrow cameo; a karakterek pedig valójában felhők emberi alakban. Vagy valami ilyesmi. Jah és a végzet gyermeke pofándobja a szakállas Napot egy kólásdobozzal. :D I don't even... :huh:

Itt a hivatalos trailer:

KoaB1Qmsbzw

A film kb. 100-szor professzionálisabbnak néz ki ezen, mint amilyen valójában. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

American Psycho

Borzasztó fos.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

American Psycho

Borzasztó fos.

Nem is.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Liza, a rókatündér

Ugh

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ugh

Jó játék volt.

FzM1qHJ04k0

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Liza, a rókatündér

Ugh

ötletem sincs honnan szeded ezeket a filmeket :unsure:

de YTn fent van (ha valakit érdekel)

________________

Amúgy a SPY (2015) c. filmet néztem meg és kissé csalódtam. Sejtettem, hogy agyzsibbasztó lesz...de hogy ennyire...? -_- A kötelezõ klisés poénokon és a kínosan láthatóan elõre betanult verekedéseken még csak-csak túltettem magam, de a szexista poénok és a sokszor értelmetlen egymásra fröcsögõs fuck-sértegetésekból már kicsit sok volt. Igazából magával a sértegetéssel nincs bajom, de ebben a filmben már érezhetõen csak azért húztak 1-1 dialógust ilyen egymondatos anyázással, mert nem tudtak jobbat kitalálni. A fõszereplõ bénázása is csak az elsõ 5 percig vicces, utána már inkább kínos. Bár a filmben legalább 5+ "híres" sztár szerepel, mégsem õk, hanem Aldo (Peter Serafinowicz) az egyetlen emlékezetes színész aki az "olaszos" karaktert hozza. Ha már celebnél tartok, akkor megemlítem, hogy egész film alatt azon agyaltam, hogy miért szerepel egyáltalán $0,5 ebben? :lol: Elég poén amikor K.Iván felkonferálja a buli-jelenetben :D A finálénál érdemes nézni a hátteret, mert elõször csak rendõrök és készenlétisek vannak, aztán egyre több TEK-es is feltûnik, majd a film tényleges végénél már a hadsereg katonái menetelnek a háttérben :lol:

Ja és a végén a búvárok fejét szépen kivágták....nájsz job.

Link to comment
Share on other sites

Joey

ötletem sincs honnan szeded ezeket a filmeket :unsure:

Ezt és még?

Sehonnan nem szedtem, túlerõben voltal a csajok.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nem is.

De. Miért nem?

Link to comment
Share on other sites

Razon

De. Miért nem?

Nem. Miért fos?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Unalmas, önismétlõ, ripacskodó, fárasztó.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nem. Miért fos?

Nyilván szereted, mert olyan jó fordulat volt benne! :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nyilván szereted, mert olyan jó fordulat volt benne! :D

Nem vagyok Chuck -_- Amúgy volt benne fordulat? :D Mostanáig nem tudom hogy mi történt a filmben amúgy.

Unalmas, önismétlő, ripacskodó, fárasztó.

Their early work was a little too new wave for my tastes, but when Sports came out in '83,

I think they really came into their own, commercially and artistically. The whole album

has a clear, crisp sound, and a new sheen of consummate professionalism that really

gives the songs a big boost. He's been compared to Elvis Costello, but I think Huey has

a far more bitter, cynical sense of humor.

Is that a rain coat?

Yes it is! In '87, Huey released this, Fore, their most accomplished album.

I think their undisputed masterpiece is "Hip to be Square", a song so catchy,

most people probably don't listen to the lyrics. But they should, because

it's not just about the pleasures of conformity, and the importance of trends,

it's also a personal statement about the band itself.

[GSF] Picture

TRY GETTING A RESERVATION AT DORSIA NOW, YOU FUCKING STUPID BASTARD! YOU, FUCKING BASTARD!

Már csak ezért is megéri megnézni. Plusz ott a névjegykártya, Phil Collins, meg sok más jelenet.

I have to return some videotapes.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mostanáig nem tudom hogy mi történt a filmben amúgy.

Így külön vicces,hogy véded. :D

Mármint,ne értsd félre én is nagyon bírom a filmet..de így elég nehéz lesz megvédeni a véleményedet,ha nem is tudod mirõl szól.

Link to comment
Share on other sites

oFF.

synecdoche, new york

kaufman, te kurva.

az american psycho pedig igenis jó, még ha tagadhatatlanul önismétlõ és ripacskodó is. -_-

Link to comment
Share on other sites

Razon

Így külön vicces,hogy véded. :D

Mármint,ne értsd félre én is nagyon bírom a filmet..de így elég nehéz lesz megvédeni a véleményedet,ha nem is tudod miről szól.

Filmes értékeléseim nagy része így megy:

Jól szórakoztam?

Igen / Nem

Az hogy most meg-e történt az egész American Psycho vagy a fejében játszódott itt mellékes.

Link to comment
Share on other sites

Joey

A spoiler gomb mire való?

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

az american psycho pedig igenis jó, még ha tagadhatatlanul önismétlõ és ripacskodó is. -_-

Talán mert egy öntelt ripacsról szól.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Talán mert egy öntelt ripacsról szól.

[GSF] Picture

A spoiler gomb mire való?

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

oFF.

Talán mert egy öntelt ripacsról szól.

épp ezért nem is igazán lehet neki felróni negatívumként, akárcsak az önismétlést, ami itt is ugyanúgy tematikai elem, mint pl a wolf of wall streetben.

Link to comment
Share on other sites

Joey

épp ezért nem is igazán lehet neki felróni negatívumként, akárcsak az önismétlést, ami itt is ugyanúgy tematikai elem, mint pl a wolf of wall streetben.

De ezt lehetne noirtól kezdve az 80s-ig összeporszívózott manírok kevésbé irritáló elegyével is tálalni.

Szvsz nem szar, de lazán túlértékelt, mint a legtöbb mainstreambe emelt kultcucc.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nem vagyok Chuck -_-

no shit

amúgy meg viselkedjé'

btw. ebbe a topicba nem elég a Jól szórakoztam? Igen / Nem

Link to comment
Share on other sites

Razon

btw. ebbe a topicba nem elég a Jól szórakoztam? Igen / Nem

Ja, kell még közé 4 kép

Link to comment
Share on other sites

Hor1

épp ezért nem is igazán lehet neki felróni negatívumként, akárcsak az önismétlést, ami itt is ugyanúgy tematikai elem, mint pl a wolf of wall streetben.

Nemtom, ott közel 3 óra alatt nem zavart, itt egy óra után szenvedtem a hovamenjünkkajálnitól.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ja, kell még közé 4 kép

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...