Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik filmet láttad legutóbb? - 9.


Joey

Recommended Posts

gebali1991

Premier közelében szokott lenni, én most egy nappal utána megnézve nem tapasztaltam, de tavaly az Infinity War-nál preimer előtt nagyon adta.

Link to comment
Share on other sites

bcom

Rocksuli. Sokadszorra is aranyos.

Tőzsdecápák. Még sosem láttam. Igazi 80-as, 90-es évek-beli klasszikus, mint a Cég meg a hasonlók. Jól szórakoztam. Aztán megnéztem a folytatást, nem kellett volna, nagyon gyenge volt.

Drót, 4. évad. Pár havonta letolok egy évadot. A lassúsága ellenére még mindig érdekel.

Az új Predatort érdemes?

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, gebali1991 said:

nagyon adta.

Mi, a film közben tapsikolás?

1 hour ago, bcom said:

Az új Predatort érdemes?

Ha röhögni akarsz igen.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
36 minutes ago, Hor1 said:

Mi, a film közben tapsikolás?

Ha röhögni akarsz igen.

Miközben néztem, lekötött, egyfajta bűnös élvezetként még akár ajánlanám is, ha nem tartanám kimondottan károsnak: ha minden évben jött volna egy predator film, akkor azt mondom ok, de  8 éve volt a legutolsó része, szóval hozza már az atmoszférát, legyen már horror és ne vágja már szét az egész mitológiát a hülyeségével. Ha minden évben jönne egy rész, akkor lehetne próbálkozni, mint a star wars storykkal, de 8 év után nem azért ülök egy predator filmre, hogy plothole-okkal teli sablon történetet lássak, amiben 

Spoiler

a predatorok meg akarják óvni az emberiséget és végül kapunk egy anti predator ruhát, wtf!

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
1 hour ago, Hor1 said:

Mi, a film közben tapsikolás?

A végén.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
45 minutes ago, gebali1991 said:

A végén.

Azt még inkább elviselem, de itt nyomták már az elejétől kezdve.

Link to comment
Share on other sites

Joey
31 minutes ago, Hor1 said:

Azt még inkább elviselem, de itt nyomták már az elejétől kezdve.

Hagyjuk már a végén is. :D Főleg, hogy jó eséllyel nem színházi berögződésként tolja a közönség, szimpla majomkodás, amíg nem egy The Room vetítésről van szó. -_-

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Unicorn Store

Néhol vicces, amúgy kellemesen nézhető, néha üresjáratos. Egy teljesen vállalható átlagos film. Pont jó akkorra, amikor se akciózni, se rettegni, se dokumentumfilmezni nincs kedved.

The Fundamentals of Caring

Ugyanez igaz rá. Talán többet akartak elmesélni, kihozni a témából, nálam nem sikerült. Nem Intouchables klón, ez jó dolog.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, Joey said:

szimpla majomkodás, The Room 

 

Link to comment
Share on other sites

bcom
4 hours ago, Hor1 said:

 

Ha röhögni akarsz igen.

 

4 hours ago, JoeJoeJoe said:

Miközben néztem, lekötött, egyfajta bűnös élvezetként még akár ajánlanám is, ha nem tartanám kimondottan károsnak: ha minden évben jött volna egy predator film, akkor azt mondom ok, de  8 éve volt a legutolsó része, szóval hozza már az atmoszférát, legyen már horror és ne vágja már szét az egész mitológiát a hülyeségével. Ha minden évben jönne egy rész, akkor lehetne próbálkozni, mint a star wars storykkal, de 8 év után nem azért ülök egy predator filmre, hogy plothole-okkal teli sablon történetet lássak, amiben 

  Reveal hidden contents

a predatorok meg akarják óvni az emberiséget és végül kapunk egy anti predator ruhát, wtf!

 

Nem túl bíztató. Kihagyom.

Link to comment
Share on other sites

Joey
25 minutes ago, Hor1 said:

 

Nyilvan te is tudod, hogy baromsagbol hoztam fel a Roomot. De ha mar itt tartunk, az ottani, evtizedes kozonseg kivulrol tudja a filmet, egy rakas kanallal a zsebukben ulnek be a vetitesre es jo esellyel reszegek is. Egy sima premiervetitesen Gebali verkomolyan elkovetett tapsikolasa teljesen mas vilag. Ha meg a fanservice marhasagokon unnepeltek, akkor az talan meg cikibb. 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
6 minutes ago, Joey said:

Nyilvan te is tudod, hogy baromsagbol hoztam fel a Roomot. De ha mar itt tartunk, az ottani, evtizedes kozonseg kivulrol tudja a filmet, egy rakas kanallal a zsebukben ulnek be a vetitesre es jo esellyel reszegek is. Egy sima premiervetitesen Gebali verkomolyan elkovetett tapsikolasa teljesen mas vilag. Ha meg a fanservice marhasagokon unnepeltek, akkor az talan meg cikibb. 

Szerintem ne érezze magát rosszul az aki őszintén tud örülni valaminek, az meg igen, akinek más munkájának a kiröhögése a szórakozás. De szerencsére különbözőek vagyunk, mert fejbe lőném magam ha olyan lennék mint te vagy Bowie.

Link to comment
Share on other sites

Bowie

Félreértés ne essék, felőlem aztán mindenki azt néz a 4 fal között, amit csak szeretne. Nekem azzal van gondom, hogy a 12 (?) éve tartó Marvel spamet nem tudom kikerülni vagy csak nagyon nehezen. 12 éve, most már 22 filmen keresztül erre a teljesen súlytalan Warcraft 3 átvezető animáció szintű filmsorozatra recskázik a fél világ (és ha jól hallottam, bár nem akartam hallani, még 9 film van betárazva 2023-ig, de miért állnának valaha is le vele amikor 1 milliárd dollárt simán hoz mindegyik film, potenciálisan az idők végéig gyárthatják ezeket a szennyeket). De nem tudok nem hallani róla. Bármilyen weboldalra felmegy az ember, ezekkel a képregényfilmekkel találkozik mindenhol, és nem 12 éves gyerekek, hanem jobbára felnőtt """rajongók""" által, a 40 éves szingli programozók, a 30 éves örök gyerekek, a 20 éves """kockák""" (ami ironikusan 20 éve még szitokszó volt és a kockákat le kellett nézni és ki kellett röhögni, ma meg kvázi az a normális, ha valaki kocka), stb. Annyira kevés inger éri ma őket, hogy az egész személyiségükre ráhatással van, ahogy a lila CGI ember harcol a random szuperhőssel CGI háttér előtt, miközben beszólogatnak egymásnak. Bob Iger és a haverjai hülyére keresik magukat a jegyárakon, ami inkább tekinthető egyfajta plebejus adónak, hiszen a sok marha minden évben kétszer, már-már rituálészerűen megnézi a teljesen silány és értéktelen filmjeiket. És a film végén azt hiszik, hogy kaptak valamit és tapsolnak. Még csak saját gondolataik sincsenek a filmekről, ami van, azt hozzájuk hasonló fizetett YouTuberektől hallják.

Ted Kaczynskinak igaza volt.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
35 minutes ago, Bowie said:

Bármilyen weboldalra felmegy az ember, ezekkel a képregényfilmekkel találkozik mindenhol

Hát nem tudom, én nem találkozom ezekkel igazán sehol. Azt persze jobbára kikerülhetetlenül látom-hallom itt-ott, hogy van valami új szuperhősfilm, meg valami bosszúállókról szól (amikor először hallottam, azt hittem, ezt a magyar kormányról forgatták), meg a rádióban bemondják esetleg, hogy hány milliárd dollárt termelt, de kb. ennyi. Ennél még Arrogáns Tóni rettenetesen buta arcú nejét is többet látom óriásplakáton, pedig az is kb. ennyire érdekel. (Bár az egyébként jobban zavar, mert a szuperhősfilmekre nem kell jegyet vennem, a hölgy cégét viszont adófizetőként nekem is finanszíroznom kell.)

Én minden téren igyekszem megválogatni, hogy milyen tartalmat fogyasztok. Pl. eleve nemigen nézegetek portálcímlapokat, inkább RSS-en olvasom az engem érdeklő kategóriájú híreket; ami meg nem érdekel, azt egyszerűen átlépem. Itt a fórumban is csak az engem érdeklő témacsoportokat követem; így a szuperhősös, videojátékos, képregényes akármik 90%-át itt sem látom – ahol meg mégis belefutok a "közös topikokban", azokat a hozzászólásokat kapásból skippelem. (Igazából ezt a topikot sem olvastam korábban, látva, hogy itt milyen filmekről megy a szó; végül is van egy segélyvonalas topik is a filmeknek, lehet, annál kéne maradnunk, csak hát próbáltam én is asszimilálódni. :))

Nagyjából ezt a módszert tudom javasolni mindenkinek, mert egy nyilvános fórumon mindig lesznek olyan témák, amik a közönségnek csak egy részét érdeklik.

Link to comment
Share on other sites

Joey
1 hour ago, Fujitsu said:

 (Igazából ezt a topikot sem olvastam korábban, látva, hogy itt milyen filmekről megy a szó; végül is van egy segélyvonalas topik is a filmeknek, lehet, annál kéne maradnunk, csak hát próbáltam én is asszimilálódni. :))

:biglol:

2 hours ago, gebali1991 said:

Szerintem ne érezze magát rosszul az aki őszintén tud örülni valaminek, az meg igen, akinek más munkájának a kiröhögése a szórakozás. De szerencsére különbözőek vagyunk, mert fejbe lőném magam ha olyan lennék mint te vagy Bowie.

Pont annyira felületesen ítéled el a trash filmek közönségét, mint amekkora felületességet feltételezel rólam.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hor1
2 hours ago, Bowie said:

(ami ironikusan 20 éve még szitokszó volt és a kockákat le kellett nézni és ki kellett röhögni, ma meg kvázi az a normális, ha valaki kocka)

Ez jelent valamit? Vagy ugyanolyan csapongó, butthurt vergődés mint az egész posztod?

Link to comment
Share on other sites

moody

Bosszúállók: Végjáték

Valahogy Hor1 postja jutott az eszembe, hogy a karakterekhez egy érzelmi kötődés van a sok film után. (és így is érzem)  Nem tudom, hogy mit fog hozni a jövő, hogyan tovább, de hiányozni fog minden egyes hős. Azt gondolom, hogy amit felépítettek ezzel a történettel az évek során az valami zseniális. Lehet szeretni, nem szeretni, imádni, gyűlölni, ez így van. Semmivel sem éreztem rosszabbnak, vagy jobban ezt mint a Végtelen háborút, egyszerűen csak élveztem a mozit.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
4 hours ago, Bowie said:

Félreértés ne essék, felőlem aztán mindenki azt néz a 4 fal között, amit csak szeretne. Nekem azzal van gondom, hogy a 12 (?) éve tartó Marvel spamet nem tudom kikerülni vagy csak nagyon nehezen. 12 éve, most már 22 filmen keresztül erre a teljesen súlytalan Warcraft 3 átvezető animáció szintű filmsorozatra recskázik a fél világ (és ha jól hallottam, bár nem akartam hallani, még 9 film van betárazva 2023-ig, de miért állnának valaha is le vele amikor 1 milliárd dollárt simán hoz mindegyik film, potenciálisan az idők végéig gyárthatják ezeket a szennyeket). De nem tudok nem hallani róla. Bármilyen weboldalra felmegy az ember, ezekkel a képregényfilmekkel találkozik mindenhol, és nem 12 éves gyerekek, hanem jobbára felnőtt """rajongók""" által, a 40 éves szingli programozók, a 30 éves örök gyerekek, a 20 éves """kockák""" (ami ironikusan 20 éve még szitokszó volt és a kockákat le kellett nézni és ki kellett röhögni, ma meg kvázi az a normális, ha valaki kocka), stb. Annyira kevés inger éri ma őket, hogy az egész személyiségükre ráhatással van, ahogy a lila CGI ember harcol a random szuperhőssel CGI háttér előtt, miközben beszólogatnak egymásnak. Bob Iger és a haverjai hülyére keresik magukat a jegyárakon, ami inkább tekinthető egyfajta plebejus adónak, hiszen a sok marha minden évben kétszer, már-már rituálészerűen megnézi a teljesen silány és értéktelen filmjeiket. És a film végén azt hiszik, hogy kaptak valamit és tapsolnak. Még csak saját gondolataik sincsenek a filmekről, ami van, azt hozzájuk hasonló fizetett YouTuberektől hallják.

Ted Kaczynskinak igaza volt.

Mennyit láttál belőle? Mennyire követed a lila CGI-gonosz történetét? De mintha direkt kerülnéd... akkor hogy ítélheted meg ennyire végletesen?

Tökre ki lehet kerülni. Miért nem raksz fel tartalomszűrőket ha ennyire elemi gyűlöletet vált ki belőled? 

Nem lehet jó, mert... Dosztojevszkij már megírta a tökéletes történetet?

Mi a logika amögött hogy régen az alapján baszogattak másokat, mert azok szerettek valami ártatlan dolgot (szóval érted, a fantáziatörténeteket szerették, nem pedig Hitlert, nem ártottak senkinek), és akkor volt jó világ, most meg van a rossz? Kár hogy már nem "kell" verni a kockákat? Szeretnéd verni őket?

Honnan tudod kit mennyi inger ér? Nem csak arról tudsz beszélni hogy téged mennyi inger ér? Tény, nem megyünk ma már háborúba, az egy csomó elveszett inger, szóval háborús filmeket nézünk. Jobb lenne IRL?

Vezetsz kocsit? Vásárolsz a boltban? Használsz bármilyen számítástechnikai eszközt? Gratulálok, ugyanúgy eteted a bestiát mint a mozibajárók, csak nem Bob Igert hanem valaki mást. Nem igazán van különbség.

Minek szabad tapsolni? Tudsz adni egy listát hogy mi számít érdemesnek és mi nem? 

Sok véleményemet hallottad? Van rá lehetőség, ami azt illeti, csak nem itt. Illetve, akkor minden Youtuber fizetett és mindenki véleménye rossz? Az összesé? Mindet hallottad? Nem arról van szó hogy manapság annyi kontent van a Youtube-on hogy a te fenti ranted is közhelynek számít, és mindenki megtalálhatja azt amit keres? 

De a legfontosabb: Mi fáj az életben hogy a fenti gondolatok kavarognak benned?

Link to comment
Share on other sites

Joey

JUr1QRx.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

moody
5 hours ago, Bowie said:

Félreértés ne essék, felőlem aztán mindenki azt néz a 4 fal között, amit csak szeretne. Nekem azzal van gondom, hogy a 12 (?) éve tartó Marvel spamet nem tudom kikerülni vagy csak nagyon nehezen. 12 éve, most már 22 filmen keresztül erre a teljesen súlytalan Warcraft 3 átvezető animáció szintű filmsorozatra recskázik a fél világ (és ha jól hallottam, bár nem akartam hallani, még 9 film van betárazva 2023-ig, de miért állnának valaha is le vele amikor 1 milliárd dollárt simán hoz mindegyik film, potenciálisan az idők végéig gyárthatják ezeket a szennyeket). De nem tudok nem hallani róla. Bármilyen weboldalra felmegy az ember, ezekkel a képregényfilmekkel találkozik mindenhol, és nem 12 éves gyerekek, hanem jobbára felnőtt """rajongók""" által, a 40 éves szingli programozók, a 30 éves örök gyerekek, a 20 éves """kockák""" (ami ironikusan 20 éve még szitokszó volt és a kockákat le kellett nézni és ki kellett röhögni, ma meg kvázi az a normális, ha valaki kocka), stb. Annyira kevés inger éri ma őket, hogy az egész személyiségükre ráhatással van, ahogy a lila CGI ember harcol a random szuperhőssel CGI háttér előtt, miközben beszólogatnak egymásnak. Bob Iger és a haverjai hülyére keresik magukat a jegyárakon, ami inkább tekinthető egyfajta plebejus adónak, hiszen a sok marha minden évben kétszer, már-már rituálészerűen megnézi a teljesen silány és értéktelen filmjeiket. És a film végén azt hiszik, hogy kaptak valamit és tapsolnak. Még csak saját gondolataik sincsenek a filmekről, ami van, azt hozzájuk hasonló fizetett YouTuberektől hallják.

Ted Kaczynskinak igaza volt.

Ha ennyire kerülni akarod az egészet akkor feltételezem nem érdekel a téma, és ha nem érdekel a téma nem is láthattál sok MCU filmet sem. De ha nem láttad a filmeket akkor miért formálsz ilyen véleményt róla? Miért zavar az téged hogy más rajong a szuperhősökért?

Én sem rajongok értük különösképpen, egyszerűen tetszettek a filmek, és nagyon jól szórakoztam rajtuk.

Nem tudok el menni az ilyen észosztás  “csak mert neked nem tetszik akkor minden mást tapussunk a sárba” stílus mellett.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
8 hours ago, gebali1991 said:

Mennyit láttál belőle? Mennyire követed a lila CGI-gonosz történetét? De mintha direkt kerülnéd... akkor hogy ítélheted meg ennyire végletesen?

Tökre ki lehet kerülni. Miért nem raksz fel tartalomszűrőket ha ennyire elemi gyűlöletet vált ki belőled? 

Nem lehet jó, mert... Dosztojevszkij már megírta a tökéletes történetet?

Mi a logika amögött hogy régen az alapján baszogattak másokat, mert azok szerettek valami ártatlan dolgot (szóval érted, a fantáziatörténeteket szerették, nem pedig Hitlert, nem ártottak senkinek), és akkor volt jó világ, most meg van a rossz? Kár hogy már nem "kell" verni a kockákat? Szeretnéd verni őket?

Honnan tudod kit mennyi inger ér? Nem csak arról tudsz beszélni hogy téged mennyi inger ér? Tény, nem megyünk ma már háborúba, az egy csomó elveszett inger, szóval háborús filmeket nézünk. Jobb lenne IRL?

Vezetsz kocsit? Vásárolsz a boltban? Használsz bármilyen számítástechnikai eszközt? Gratulálok, ugyanúgy eteted a bestiát mint a mozibajárók, csak nem Bob Igert hanem valaki mást. Nem igazán van különbség.

Minek szabad tapsolni? Tudsz adni egy listát hogy mi számít érdemesnek és mi nem? 

Sok véleményemet hallottad? Van rá lehetőség, ami azt illeti, csak nem itt. Illetve, akkor minden Youtuber fizetett és mindenki véleménye rossz? Az összesé? Mindet hallottad? Nem arról van szó hogy manapság annyi kontent van a Youtube-on hogy a te fenti ranted is közhelynek számít, és mindenki megtalálhatja azt amit keres? 

De a legfontosabb: Mi fáj az életben hogy a fenti gondolatok kavarognak benned?

Jóvanmá ugyanezt csinálod más témában, mint Bowie, csak most olyat ostoroznak, amit imádsz, szóval a másik oldalon vagy.

Nem kell itt ilyen nagy pálfordulás. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
41 minutes ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Jóvanmá ugyanezt csinálod más témában, mint Bowie, csak most olyat ostoroznak, amit imádsz, szóval a másik oldalon vagy.

Nem kell itt ilyen nagy pálfordulás. :D

Igen, régebben csináltam, ez tény, aztán vagy egy éve beláttam hogy nem jó dolog ez. Erről beszéltem a múltkor SD kapcsán. Elég para, hogy nálam idősebbek és elvileg bölcsebbek nem értik, miért iszonyat gáz a toxikusság főleg egy olyan pici közösségben, mint ez (bár nem tudom, mennyire közösség már).

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Én büszkén felvállalom, hogy 35 éves örök gyerek vagyok (saját háztartással és alakuló családdal), aki tud örülni annak, hogy gyerekkori élményeit új köntösbe bújtatva élvezheti - nem pedig egy besavanyodott, sótlan p.cs. 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
11 minutes ago, Leon121 said:

Én büszkén felvállalom, hogy 35 éves örök gyerek vagyok (saját háztartással és alakuló családdal), aki tud örülni annak, hogy gyerekkori élményeit új köntösbe bújtatva élvezheti - nem pedig egy besavanyodott, sótlan p.cs. 

Én rosszabb vagyok. Nincsenek gyerekkori élményeim a képregényhősökkel kapcsolatban (bezzeg a LEGO Movie...). Jó hát saját háztartás az van meg szingli sem vagyok, de semmi nem ment fel az alól hogy idő közben ugrottam fel a hypevonatra, valamikor az Ultron kora előtt.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Amúgy most csak úgy érdekességképp a filmekről pár mondat, hátha érdekel valakit:

  • 1.1Phase One
    • 1.1.1Iron Man (2008) - Vasember sose volt igazán a kedvencem az önálló filmjeiben, ebből is leginkább annyi maradt meg, hogy milyen jó párbeszédeket írtak Tony és Pepper párosának. 
    • 1.1.2The Incredible Hulk (2008) - Nem kizárt, hogy ezt nem is láttam... Szerintem a megelőző Hulk filmet láttam csak, ezt nem. De amit róla hallottam, sokat nem veszítettem.
    • 1.1.3Iron Man 2 (2010) - Ebből még annyi se rémlik, mint az első részből. 
    • 1.1.4Thor (2011) - Bírtam, ahogy Thor a hétköznapi világban megjelent, meg ha jól emlékszem, volt egy kis királydrámás felütése is a filmnek. Korrekt.
    • 1.1.5Captain America: The First Avenger (2011) - Fura karakter, fura ellenség, nézhető, de különösebben nem maradt meg.
    • 1.1.6Marvel's The Avengers (2012) - Ez viszont bepisálósan hátborzongatóan jó volt, teli totál lenyűgöző jelenetekkel, és itt fogták először igazán össze a karaktereket, örömóda az egész.
  • 1.2Phase Two
    • 1.2.1Iron Man 3 (2013) - Ebben volt a Mandarin, ugye? Meg a PTSD-s Stark? Fura a stílus, nem igazán illett össze.
    • 1.2.2Thor: The Dark World (2013) - Ezt sokan szidják, szerintem tök korrekt volt. Itt kísérleteztek először azzal, hogy nem vették túl komolyan magukat szerintem, és a végén a portálos-ugrálós végkifejlet kifejezetten ötletes, kreatív volt.
    • 1.2.3Captain America: The Winter Soldier (2014) - Kémfilm stílus, kézi bunyók, baromi erős, hangulatos film. Itt látszik, hogy a "képregényfilm", mint zsáner azért elég sokféle alműfajt lefedhet. Erős film, tetszett.
    • 1.2.4Guardians of the Galaxy (2014) - Sírva röhögős, meglepett, és abszolút a jó értelemben. Agyhalott banda, agyhalott poénokkal, de magabiztosan és nagyon lazán.
    • 1.2.5Avengers: Age of Ultron (2015) - Szerintem ez talán a leggyengébb Avengers-film. Annyira nem hagyott nyomot bennem, főleg az első résszel összevetve. Korrekt, tisztességes alkotás, de egy centivel sem több.
    • 1.2.6Ant-Man (2015) - Itt kísérleteztek azzal, hogy egy hősnek hétköznapi problémákat adjanak. Tök emberi, szerethető karakter, földhöz ragadt célokkal és háttérrel. Mellesleg iszonyú kreatív látványvilággal.
  • 1.3Phase Three
    • 1.3.1Captain America: Civil War (2016) - Totál más irányba ment, mint a képregényekben, de azért elég feszült volt, és szerintem korrektül oldották meg a hősök összefeszülését is. A reptéri bunyó meg aztán hátborzongató.
    • 1.3.2Doctor Strange (2016) - Ebből a filmből leginkább a nyakatekert látvány fogott meg, az ide-oda forgó dimenziókkal és beszívott effektekkel. Maga a sztori nem túl izgi, és a karakter se túl szimpatikus, de a látvány nagyon kreatív.
    • 1.3.3Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Az első rész után elvárásokkal ült le az ember, és azt nem is sikerült elérni. Nem mondom, hogy rossz, de legjobb esetben is csak tisztességes.
    • 1.3.4Spider-Man: Homecoming (2017) - Végre új Pókember, a Stark-Parker apa-fia páros szál szokatlanul érzelmes, Pókember jól eltaláltan laza, az ellenfele se túlzottan nagyléptékű, okosan sikerült megoldani. Tetszett.
    • 1.3.5Thor: Ragnarok (2017) - Itt már totál elmentek vígjátékba, ezzel együtt nagyon ütött, látványos, a Thor-Hulk összecsapás emlékezetes, ahogy utána a szövegelések is. Csupa szórakozás.
    • 1.3.6Black Panther (2018) - Itt leginkább a kultúra és a high-tech kütyük voltak az érdekesek, meg a főellenfél is valamilyen szinten motivált, de éppenséggel maga a karakter sokat nem adott az univerzumhoz, úgy érzem.
    • 1.3.7Avengers: Infinity War (2018) - Visszagondolva is zseniális, az első Avengers-filmmel kábé egy szinten van, és úgy tud egy nagy halom szereplőt egyensúlyozni, hogy tisztán követhető, és a filmen belüli stílusváltások is megfelelőek. Thanos is igazi karakter, a legjobb főgonosz eddig, a vele folytatott harcban az állam leesett, a végső csatajelenet gyönyörűen koreografált és jól látható, a befejezésnél meg végig a szék szélén ültem. Mestermű.
    • 1.3.8Ant-Man and the Wasp (2018) - Ötletesen használják a zsugorító cuccost, az ellenfél is átérezhető, igazából korrekt film, nem több.
    • 1.3.9Captain Marvel (2019) - Egész érdekesen sikerült előadniuk a múltbeli és a jelenlegi történéseket, ás az alakváltók utáni hajsza izgalmas. Maga a karakter csak a végére lett full tápos, nem tolták túl, viszont meglepően hiányoznak az igazán kreatív akciójelenetek.
    • 1.3.10Avengers: Endgame (2019) - Erről meg nemrég írtam, inkább egy nosztalgikus, szép lezárása a filmeknek, ami sztoriban se okoz csalódást - de annyira nem is lep meg.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...