Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Overwatch


Chuck_Norris

Recommended Posts

moody

Pedig a patch óta jobb lett mint a legelején. Sok javítás érkezett.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
1 hour ago, m00dy said:

Pedig a patch óta jobb lett mint a legelején. Sok javítás érkezett.

Az embereket nem lehet patchelni. Aki rankeden payload toláshoz nem érzi hogy az Ana + Genji + Hanzo + Widowmaker effektíve egy 2v6 szituációba teszi a csapat maradék részét (mellélősz Widow-al aminek azért elég nagy az esélye, -1 játékos, Hanzo szintén, Ana még so-so mert gyógyít, Genji meg kb. mind szart se ér, és ki hoz Genjit Road66 -re támadóként a map elejére?). Érted, leül EGY Reinhardt mondjuk egy Tobjron vagy Bastion elé, és baszhatjuk. De ők nem, ők a világért se váltanának. Nekik kell 4 ami vagy konkrétan 0-át sebez és 0 haszna van mert sarok mögül campelve lő ki random és semmit nem tesz hozzá a haladáshoz, véletlenül se egy, akinek legalább haszna van. Érted, ha nem lősz telibe valamit Junkrat-el, akkor is sebez, akkor is területet fed le, Pharah-val ugyanez, Soldier-el ugyanez, veszélyt jelenetek, valamit, amivel számolni kell. 4 sniper-t pofán lehet röhögni és SEMMIT se ér az egész csapat így. Én meg játsszak tankot éjjel nappal mert kizárólag ahhoz van kedvem biztos (beteg vagyok már tőle szabályosan hogy mindig de MINDIG nekem kell lenni, aztán egy Ledér! vote-ot nem kapok a végén amikor senki de senki nem tolja azt a Censored!t autót csak én, akkor is ha szénné alázzuk a másik csapatot, az autó előtt futnak 20-40m-el és lőnek és senkinek eszébe nem jutna tolni, én meg a tank akinek elöl kéne lenni, hátul tolom egyedül) és könyörögjek egy medicért hogy a fenti 4 mellé ugyan már ne egy Tracert hozzon az 5. hülye. Aztán amikor 6 meccsből 4-et azért bukunk mert az ilyen isten barma miatt aki még a spawnpontról se hajlandó kimozdulni (és ugyanezt a felállást hozza védekezőként konkrétan 0 ellenállást tanúsítva, 4-en snipe-olják a Reinhardt pajzsot az meg ül az autón mögötte az egész csapattal, szerinted?), akkor valahogy úgy érzem hogy a 10. meccs végén kapott eredmény nem fogja reprezentálni a valóságot, de legalább összezár hasonló marhákkal egy egész season-re. Szóval nem, kösz, ha a LoL ranked egy pöcegödör, ez nukleáris tél.

Link to comment
Share on other sites

moody

lol neked akkor tényleg rossz tapasztalataid vannak haha :D mondjuk azt hozzáteszem, hogy én csapatba játszok. 4-5en mindig megvagyunk. az autó előtt futást meg nem feltétlen rossz dolog, mi is gyakran kitoljuk az egészet. (persze ha van rá lehetőség) egyébként Ana szerintem nem alkalmas MÉG competitive playre. told le azt a pár meccset, aztán gyere velünk játszani :) 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
16 minutes ago, m00dy said:

lol neked akkor tényleg rossz tapasztalataid vannak haha :D mondjuk azt hozzáteszem, hogy én csapatba játszok. 4-5en mindig megvagyunk. az autó előtt futást meg nem feltétlen rossz dolog, mi is gyakran kitoljuk az egészet. (persze ha van rá lehetőség) egyébként Ana szerintem nem alkalmas MÉG competitive playre. told le azt a pár meccset, aztán gyere velünk játszani :) 

OceansAbove#1601

Ana pedig piszok erős, csak rosszul játsszák. Én állandóan vele tolom ha a team comp engedi, és mindig a frontvonalon vagyok a tank mögött, noscope (CoD2-es Lee Enfield skillek visszajönnek, tök jó érzés :D) sebzek és gyógyítok. Csak akkor sniperkedek vele ha Tobjorn turretet vagy Bastion-t kell kiszedni, ládák között réseken át stb. baromi jó rá. Sőt most kapott egy komolyabb buffot is amire szerintem semmi szüksége nem volt, csak az emberek nem olyan harcmodorral játsszák mint kéne. Oké a sleeping dart-ra ráfért az a fél sec buff, de annyi.

Egyébként általában az easy to play karaktereket játszom amik inkább döntéshozatalban / taktikai szempontból skill-esek, tehát nem úgy mint Tracer / Genji / Hanzo, hanem Reinhardt, Tobjron, Symmetra, szakadékos pályákon Pharah / Lucio, vagy épp az "allrounder" 76 / Junkrat, kedvencem pedig magasan Roadhog (baromi jó vagyok a hook-al B) ) ha van hozzá healer hogy folyamatosan a csapat élén tartsa és tudjam előre tolni a többieket.

Link to comment
Share on other sites

moody

Olvastátok, hogy lesznek olimpiai lootboxok amikben lehet skins, spay stb? Csak azt nem tudom eldönteni, hogy igazi pénzért vagy játébeli creditért lehet megvásárolni. + állítólag vannak pletykák új mapról, meg új játékmódról.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
moody

Ez az új event rohadt jó lett. A skinek meg egyenesen brutálisak! :D A Junkrat skinre fáj a fogam nagyon.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
2 hours ago, m00dy said:

Ez az új event rohadt jó lett. A skinek meg egyenesen brutálisak! :D A Junkrat skinre fáj a fogam nagyon.

Hááááááát, mehh. A victory pózok botrányosan rosszak. Egy rakás low effort skin van amit mint ha valami 10 éves tervezett volna. Külön utálom azokat amikre csak rányomtak egy rakás particle effektet, mint ha valami szemét f2p MMO cash shop item lenne, totál kilóg ezzel az egész mágia dologgal az Overwatch világából. Azt hittem lesz egy tök jó olyan event ahol a karakterek valódi Haloween party-jából vannak skinek, tehát normális jelmezek. A képregényben van Van Helsing McCree, Viking Tobjorn, ezek hol vannak? Junkeinstein, Witch Mercy király, illetve pár új highlight intro is (Genji / Mei, Mei ki is esett ládából, imádom azt az animációt <3), a fej nélküli lovas Reaper megint ultra gáz (ez bezzeg ki tudott esni promotion utáni első ládámból hogy egyem a szívét). Oh és Ana is teljesen korrekt, még ha eléggé low effort skin is, akár csak Symmetra, ez utóbbit valószínű meg is veszem 750 goldért majd ha nem esik ki. Az új játékmód pedig megmutatja hogy miért nincs kampány a játékban, mert kb. ilyen ótvar lenne. Nekem nagy csalódás az event.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
moody

3005 rating. végre nekem is megvan a diamond... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
grasslover

lttht525k9zf42vwh66v.gif

 

Kell ez a highlight intro.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

moody

Nekem meg a master rang. Ja hogy letöröltem hoppá... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...