Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Heroes of the Storm


Trungi.X

Recommended Posts

SaltyDave

Annyit olvastam itt, gondoltam teszek egy próbát megint... És bakker nem is olyan rossz... Igaz két meccset toltam, ahol mindkétszer olyan csapattársakba ütköztem akiknek fingjuk sem volt, hogy a map-on mit jelentenek a dolgok.. Csak pusholtak, összevissza rohangáltak... Ki is kaptunk...

Pedig a tutorial jól elmagyaráz mindent...

Ezt a lilit probáltam ki, egyszerü vele segíteni a csapatot. Most õt fogom tolni amig bele nem melegszem a mechanikába.. A Dota most egy kicsit frusztrál ez most jót tesz...

A starter Pack mit takar? Megéri a pénzét?

Pár hõs meg skin meg talán egy mount, nézd inkább az ingame store bundle akcióit, jobban megéri.

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Pár hõs meg skin meg talán egy mount, nézd inkább az ingame store bundle akcióit, jobban megéri.

Már késõ... :-D.. Mmogán beszereztem 13€-ért. Na majd este lecsekkolom Mik vannak a shopba. Ilyen feltöltõ kártyát hol lehet venni? Most lehet ráfüggök egy kicsit..

;-)

Na most képzeld el ugyanezt Hero League-en.

Jaj...

Pedig ha valaki végigjátsza a tutorialt, egybõl le kellene vágnia, hogy a mapon lévõ dolgok a kulcs a gyõzelemhez.. Azokért érdemes harcolni...

Legalábbis nekem ez jött le... A 2 meccsbõl is amit játszottam... Ez jött le. Aki uralja a térképet nyer...

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Már késõ... :-D.. Mmogán beszereztem 13€-ért. Na majd este lecsekkolom Mik vannak a shopba. Ilyen feltöltõ kártyát hol lehet venni? Most lehet ráfüggök egy kicsit..

;-)

Jaj...

Pedig ha valaki végigjátsza a tutorialt, egybõl le kellene vágnia, hogy a mapon lévõ dolgok a kulcs a gyõzelemhez.. Azokért érdemes harcolni...

Legalábbis nekem ez jött le... A 2 meccsbõl is amit játszottam... Ez jött le. Aki uralja a térképet nyer...

Starter pack adja:

- Zeratul + 1 skin

- Li li

- Zegara

- Sonya

- Jaina

- Golden Tiger mount

Igen az sem mindegy pl. hogy a mapon lévõ Boss-t, vagy merc-eket mikor küldöd rá az ellenre, pl. a Haunted Mines pályán eleve az kellemetlen ha az ellen összeszed 60-70 koponyát, ha emellé még 1 kisebb golem Boss-t is rátok küldenek plusz 1-2-en a csapatukból odajönnek segíteni nekik akkor az kb. isntant loose..

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

diablo theme event

k0FmqGyj3kc

butcher-el és új mappal, meg elvileg több diablo-s karakter követi, aminek örülök, csak ne a tetves classokat adják ki, hanem a nagyobb termetû bossokat, démonokat,angyalokat. :rolleyes:

egyébként a butcher skill setje sem tûnik rossznak, de majd meglátjuk. :D

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

diablo theme event

k0FmqGyj3kc

butcher-el és új mappal, meg elvileg több diablo-s karakter követi, aminek örülök, csak ne a tetves classokat adják ki, hanem a nagyobb termetû bossokat, démonokat,angyalokat. :rolleyes:

egyébként a butcher skill setje sem tûnik rossznak, de majd meglátjuk. :D

Jaja jónak néz ki, nekem fõleg az aoe trap-je tetszik.

Ötletre, hogy ki jöhetne a diablo-ból még:

Arkangyalok közül:

- Imperius

- Malthael

- Auriel

- Inarius

Démonok közül:

- Treasure Gobline (Lurky után szabadon de én max supportként tudnám elképzelni)

- Adria

- Greed

A pokol szülöttei közül:

- Baal

- Mephisto

- Andariel

- Duriel

- Izual (bukott formában)

Akit SC univerzumból még el tudnék képzelni:

- Warfield (bár ö kb Tychus-al egyezne meg)

- Stukov zergként (supportnak)

- Raszagal

- Selendis (ulti képessége: megidéz 1 protoss mothershipet kb. mint Raynor)

- Risha HotS-ból supportnak simán el tudnám képzelni

WC univerzumból még aki jöhetne:

- Cairne Bloodhoof

- Garros Hellscream

- Kel!Thuzad

Link to comment
Share on other sites

freezy

Menő:)

Remélem hozzácsapnak még egy Imperiust is. -_-

A pálya is nagyon király lesz:)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Jaja jónak néz ki, nekem fõleg az aoe trap-je tetszik.

Ötletre, hogy ki jöhetne a diablo-ból még:

Arkangyalok közül:

- Imperius

- Malthael

- Auriel

- Inarius

Démonok közül:

- Treasure Gobline (Lurky után szabadon de én max supportként tudnám elképzelni)

- Adria

- Greed

A pokol szülöttei közül:

- Baal

- Mephisto

- Andariel

- Duriel

- Izual (bukott formában)

Diablo:

Leoric

Rakanishu (õ elég érdekes lenne :D )

Maghda

Kulle

belial

Ghom

Cydaea

Iskatu

Rakanoth

(Prime evil / diablo 3-as) Diablo

Radament

Blood raven

maradék diablo 2-3as classok.

Cow king

the smith

the summoner

Igazából bármelyik boss, miniboss, unique karakter ide sorolható lenne, csak válogatni kell.

Játszottam újra diablo-val is, elég jó már, nem olyan trash mint amikor legutóbb próbáltam, csak az arca szerintem akkor is elég hülyén van megcsinálva. :unsure:

[GSF] Picture

és van egy ilyen kép is, amin leoric is rajta van, esélyesnek tartom, hogy õ lesz a következõ utána.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Nah látod tudtam én, hogy kifelejtettem pár arcot. ;)

Amúgy itt van az új map koncepciós rajza:

https://pbs.twimg.com/media/CG2Dv-FUQAAeR7A.jpg:large

Eléggé Diablo 3-as beütésû, bár így elsõ ránézésre nem lesz, rossz, s elég nagynak is tûnik.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Eléggé Diablo 3-as beütésû, bár így elsõ ránézésre nem lesz, rossz, s elég nagynak is tûnik.

Eléggé? Konkrétan az. :D Bejön amúgy, feeling. Király ez az ellentétes oldal.

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Bakker... Most ezt a sonya-at probáltam.. De ez most mi? Tank? Vagy dps? Mert tanknak nem nagyon strapabíró... Dps-nek meg elég gyenge...

Meg ilyenalapvetõ dolgokat nem tudok mint pl hogy hívom elõ a scoreboardot? Meg hogy tudok voice chatelni? Mert tegnap megint összerakott olyanokkal akik csak lézengtek a pályán.... Fogalmuk sem volt az egészrõl... A szellemhajó meg csutára lerombolta a bázist mert nem adták le az érméket...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

-wjnsrAo_JU


gxMA1Kn-FAM


itt van két videó a mapról.

én egyébként azt hiányolom a játékból, hogy belehessen állítani valami prioritási sorrendet, hogy melyik mapon akarok játszani, ne pedig random legyen. :unsure:
Link to comment
Share on other sites

freezy

Bakker... Most ezt a sonya-at probáltam.. De ez most mi? Tank? Vagy dps? Mert tanknak nem nagyon strapabíró... Dps-nek meg elég gyenge...

Meg ilyenalapvető dolgokat nem tudok mint pl hogy hívom elő a scoreboardot? Meg hogy tudok voice chatelni? Mert tegnap megint összerakott olyanokkal akik csak lézengtek a pályán.... Fogalmuk sem volt az egészről... A szellemhajó meg csutára lerombolta a bázist mert nem adták le az érméket...

Inkább tank,a spin to win-nel elég jól lehet kombózni(mondjuk..én általában minden karakteremmel,akivel lehetőségem van stun-ra gyúrok az meg egyből megszakítja a legjobb skilljét) + az ultija is eléggé szét tudja kapni az ellenfél csapatot. Ezt úgy mondom,hogy nem játszottam még vele,de elég sokszor játszottam már ellen/vele egy csapatban.

Az más kérdés,hogy a statisztikáim alapján ő a leggyakoribb hős,aki meghal ellenem. :D De jó ő,csak gyakorolni kell..mint mindenki mást.

Scoreboard meg a tab:)

Chat-en belül pedig ha a tabot nyomogatod,akkor írhatsz privátba havernak stb. A voice chatet nem vágom,nem játszottam még úgy.

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Na akkor gyakorolom.

KäptnFaraway#2354 a battletagom.

Vegyetek mán fel legyetek oly kedvesek azt nyomathatjuk.

Link to comment
Share on other sites

tspawn
statisztikáim alapján õ a leggyakoribb hõs,aki meghal ellenem.
Na maj akkor egyszer találkozzunk! :D
Link to comment
Share on other sites

freezy

Tegnap nyomtunk egy zera + nova kombót haverommal. Hát..elmentettem külön a replayt egy esős,szomorkás napra. :D Elég brutális kombó,ha összehangoljátok és a közös,de sokszor különálló roam-olásban néha kiszúrtok egy gyanútlan ellenfelet.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Tegnap nyomtunk egy zera + nova kombót haverommal. Hát..elmentettem külön a replayt egy esõs,szomorkás napra. :D Elég brutális kombó,ha összehangoljátok és a közös,de sokszor különálló roam-olásban néha kiszúrtok egy gyanútlan ellenfelet.

Jaja jó kis kombó tud az lenni, csak mondjuk hiába van mindkét kariból 1-1 a csapatban ha nincs csapatmunka, vagy épp nincs a toppon azzal a karival az illetõ akkor borul a bili.... Meg érdekes én újabban se Zera-val se Nova-val nem tudok brillírozni, pedig anno simán csináltam ilyen 35/4-es statokat top hero és top 2 siege dmg melett...

Nova-ra kitérve: Csak én érzem úgy vagy a nemrég csökkentették a triple trap shot-nál a lövések közti idõt? Mert akárhányszor futok össze 1 Nova-val a triple trap shot-ot sec pec elsüti...

A másik, hogy én úgy érzem a precision strike sebzése mintha csökkentve lett volna, a tts-el majd 2x akkora sebzést lehet kitolni ráadásul elfutni sem lehet elõle kb., a ps hatóterületérõl újabban meg röhögve kimászik az ellenfelek 95%-a...

Meg most, hogy free nézegettem Uthert jó kis kari, majd lehet beszerzem Li li mellé ha meglesz rá a 7k gold lassan úgy is 5k goldom van ismét.

Amúgy akartam tolni Hero Leauge-et és kiválasztottam Sylvanast de miután ellenfélnél is választotta vki, átrakott engem Vallára a game, persze meccs közben meg vagy 10-12 percre elszállt a net, és most szenvedjek míg letolom a 4 qm-et mert leaver lettem..

@Doggar

Addoltalak de nem látom hogy visszaigazoltál volna.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jaja jó kis kombó tud az lenni, csak mondjuk hiába van mindkét kariból 1-1 a csapatban ha nincs csapatmunka, vagy épp nincs a toppon azzal a karival az illető akkor borul a bili.... Meg érdekes én újabban se Zera-val se Nova-val nem tudok brillírozni, pedig anno simán csináltam ilyen 35/4-es statokat top hero és top 2 siege dmg melett...

Nova-ra kitérve: Csak én érzem úgy vagy a nemrég csökkentették a triple trap shot-nál a lövések közti időt? Mert akárhányszor futok össze 1 Nova-val a triple trap shot-ot sec pec elsüti...

A másik, hogy én úgy érzem a precision strike sebzése mintha csökkentve lett volna, a tts-el majd 2x akkora sebzést lehet kitolni ráadásul elfutni sem lehet előle kb., a ps hatóterületéről újabban meg röhögve kimászik az ellenfelek 95%-a...

Meg most, hogy free nézegettem Uthert jó kis kari, majd lehet beszerzem Li li mellé ha meglesz rá a 7k gold lassan úgy is 5k goldom van ismét.

Jah,nekem sem mindig fekszik Zeratul. Pont azért,amit nem rég beszéltünk..most egy csomót Muradinnal toltam és teljesen más mentalitás,mint pl. Zera. Szóval kell 1-2 meccs,hogy ismét felvegye az ember az adott hős ritmusát. Nekem sem megy mindig.

Nova: Nekem nem tűnt fel,hogy csökkent volna a triple tap lövések közötti ideje.. :unsure: Imádom,amikor valakit kijelölt a triple tap és az egész csapat elkezd a lézer előtt rohangálni,védve a csapattársat. Én is mindig beugrok a lézer elé,ha pl Muradinnal vagyok.

Uther jó cucc nagyon, főleg ha ráérez az ember. Nem annyira erős healer,mint a többiek (Malfurion,Lili stb.),de cserébe sokkal szívósabb és rohadt jókat lehet vele stunnolni,főleg,ha megvan már a divine storm ulti is,de a divine shield is hasznos tud lenni..csak mérlegelni kell,hogy mikor érdemes azt választani. Péládul,ha van nálunk egy Hammer,akkor általában 'protect the tank' stílusban nyomom és kb ő van a figyelmem 90%-ban. Ha jó a Hammeretek és védve van,akkor majdnem biztos,hogy win lesz belőle. Na,nála érdemes divine shield-et választani,mert nagy valószínűséggel focust fog kapni.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Jah,nekem sem mindig fekszik Zeratul. Pont azért,amit nem rég beszéltünk..most egy csomót Muradinnal toltam és teljesen más mentalitás,mint pl. Zera. Szóval kell 1-2 meccs,hogy ismét felvegye az ember az adott hõs ritmusát. Nekem sem megy mindig.

Nova: Nekem nem tûnt fel,hogy csökkent volna a triple tap lövések közötti ideje.. :unsure: Imádom,amikor valakit kijelölt a triple tap és az egész csapat elkezd a lézer elõtt rohangálni,védve a csapattársat. Én is mindig beugrok a lézer elé,ha pl Muradinnal vagyok.

Uther jó cucc nagyon, fõleg ha ráérez az ember. Nem annyira erõs healer,mint a többiek (Malfurion,Lili stb.),de cserébe sokkal szívósabb és rohadt jókat lehet vele stunnolni,fõleg,ha megvan már a divine storm ulti is,de a divine shield is hasznos tud lenni..csak mérlegelni kell,hogy mikor érdemes azt választani. Péládul,ha van nálunk egy Hammer,akkor általában 'protect the tank' stílusban nyomom és kb õ van a figyelmem 90%-ban. Ha jó a Hammeretek és védve van,akkor majdnem biztos,hogy win lesz belõle. Na,nála érdemes divine shield-et választani,mert nagy valószínûséggel focust fog kapni.

Én attól szoktam még kiakadni amikor pl healer ott áll mellettem látja hogy épp feltörlik velem a padlót de istennek se haelelne..

Az mondjuk jó poén volt amikor Sylvanas-al toltam 1-ik meccsen nekem ugrott 1 Diablo 1v1-ben full hp-rol szépen kinyírtuk 1mást. :biglol:

Pontosabban ö nyírt ki engem csak aztán shadow blade-et rányomtam az utcsó mp-ben és abba döglött bele utána. ;)

Még Diablón is elgondolkoztam de sztem inkább most betárazok goldból, mert vmikor lassan jön úgyis D3 monk meg a wizard azokat megvárom s meglátom mit raknak össze hots-ba belõlük.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Még Diablón is elgondolkoztam de sztem inkább most betárazok goldból, mert vmikor lassan jön úgyis D3 monk meg a wizard azokat megvárom s meglátom mit raknak össze hots-ba belõlük.

Jaja, én is gyûjtögetõs üzemmódban vagyok:)

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Joe-nál csöppet elgurult a gyógyszer. :biglol::biglol:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Úristen, de szarul nézett ki.. :D

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Úristen, de szarul nézett ki.. :D

Mondjuk ki na Joe-nál elgurult a gyógyszer nem is kicsit, ez tényleg kicsit túllövés volt a célon, de ö eleve ilyen ha megnézed pár viedóját látni fogod.

Más:

Most este 10-kor végre meglett volna elsõ normális hero league meccsem, ismim behívott group-ba majd ismerõse azzal foglalkozott folyamatosan hogy engem szapuljon, elküldjön a vérbe, stb, ezt kb 5 percen keresztül folyamatosan kaptam holott én próbáltam csinálni a dolgomat, csak 1 focust kaptam, meg persze nem én voltam az aki leállt 3-asban vagy 4-esben 1 Johanna + Li li kombó ellen bohóckodni középen, hanem elrohantam befoglalni a shrine-t, de biztos én vagyok a retardált noob...

Hero Leage nekem ennyi volt szerintem...

Azt, hogy ha valakit gyengének tartunk lehet kulturáltan is közölni és nem 5 másodpercenként elküldeni a vérbe fáking shít és egyéb jelzõk közepette...

Velem ez utóbbit tette ismerõsöm kedves ismerõse, szólt elõre ismim hogy haverja kicsit ideges mert kikaptak párszor stb, de akkor se na... :angry:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mondjuk ki na Joe-nál elgurult a gyógyszer nem is kicsit, ez tényleg kicsit túllövés volt a célon, de ö eleve ilyen ha megnézed pár viedóját látni fogod.

Más:

Most este 10-kor végre meglett volna első normális hero league meccsem, ismim behívott group-ba majd ismerőse azzal foglalkozott folyamatosan hogy engem szapuljon, elküldjön a vérbe, stb, ezt kb 5 percen keresztül folyamatosan kaptam holott én próbáltam csinálni a dolgomat, csak 1 focust kaptam, meg persze nem én voltam az aki leállt 3-asban vagy 4-esben 1 Johanna + Li li kombó ellen bohóckodni középen, hanem elrohantam befoglalni a shrine-t, de biztos én vagyok a retardált noob...

Hero Leage nekem ennyi volt szerintem...

Azt, hogy ha valakit gyengének tartunk lehet kulturáltan is közölni és nem 5 másodpercenként elküldeni a vérbe fáking shít és egyéb jelzők közepette...

Velem ez utóbbit tette ismerősöm kedves ismerőse, szólt előre ismim hogy haverja kicsit ideges mert kikaptak párszor stb, de akkor se na... :angry:

Sose értem az ilyen taplókat. Ne törődj velük. Én mindig megköszönöm:D,amikor szidnak,aztán csá. Most is mondta nekem egy Jaina,hogy "wow you suck zera" , írtam rá,hogy "thx" azt csá. Jól játszottam,nem volt jogos amit írt. Tipikusan az a helyzet,amikor téged okol az ő halálért és hibájáért,de a te karakteredet látszik,hogy nem ismeri,mert elvárná,hogy ugorj bele egy elveszett csatába fél hp-val,Zeratullal meg alapszabály,hogy mindig át kell gondolni mikor bukkansz fel,mert instant halál lehet. Egyszerűen nem érte meg,hogy segítsek neki. Mindketten meghaltunk volna.

Szóval az ilyen szerencsétleneket le kell szarni. Haveromnak is tegnap írták,hogy milyen sz@r Nova(van vagy 100 meccse vele..),aztán meg nyilván nyertünk a végére..akkor bezzeg nem kérnek elnézést. Mindenki hibázik,még a profik is,csak a jó játékos nem szidja soha azt aki hibázik,hanem max rászól vagy valami. NE ADJ ISTEN építő jellegű kritikát ír neki.

De most,hogy elindult a játék rengeteg ilyen kis hülye gyerek van..jöhetne már tényleg valami normális patch rájuk.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Jesszusom....

Még 1 orosz is sok ha bekerül a csapatba de ha full orosz team mellé kerül az ember akkor én már nyúlok a fájdalomcsillapító után instantban a meccs elején... :angry: :fuu:

Az ellenfél csapat is full orosz volt, de azoknál legalább volt összhang és tudták mit csinálnak de akiket én kaptam ki azt se tudták hol vannak kb... Ki is kaptunk a fenébe... :angry:

Konkrétan csinálhattam amit akartam pingeltem én mindent amit kellett, irtam mit kéne csinállni, de semmi reakció, nem véletlen, hogy healinget kivéve Sylvanas-al top 1 voltam mindenben... -_-

Link to comment
Share on other sites

tspawn
Hero Leage nekem ennyi volt szerintem...

Azt, hogy ha valakit gyengének tartunk lehet kulturáltan is közölni és nem 5 másodpercenként elküldeni a vérbe fáking shít és egyéb jelzők közepette...

Te quickmatch-et nem játszottál még? XD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...