Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ezt toltuk 2015-ben


jardo

Recommended Posts

Chuck_Norris

komolyan, ez legyen a legnagyobb problémátok :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Rise of the Argonauts - Réges rééégen, még abban az idõszakban, amikor nagy felhajtás volt a CD Projekt körül (ma ugye már a neve is más), mert sorra hozta ki az igényes, dupla tokos, vastag, szép kiadású, és olcsó PC-s játékait - na szóval jó régen vettem meg ezt a játékot valami 990 Ft-ért. Aztán nem futott rendesen. Félpercenként fagyott. Pedig érdekelt volna, szép kinézetû, görög tematikájú hack&slash/RPG-light. Aztán Steamen pár évvel késõbb valami akcióban, vagy HumbliBundi csomagban begyûjtöttem, éééés... totál el is feledkeztem róla, hogy még ilyenem is van. Tegnap meg feltûnt a listámat böngészve, és egy villámgyors tízgigás letöltés után már ment is a játék. És nem fagy. :) Persze azóta már gépet is cseréltem, meg talán még oprendszert is, mindenesetre problémamentesen megy. Kicsit több mint egy óra játék után nem tûnik valami hû de kimondottan izgalmas játéknak, õszintén szólva, olyan B-kategória alsó része, de azért elvagyok vele, és különben is régen játszottam már történet alapú játékot (a Metro 2033 nem számít, mert már ismertem a sztoriját, a Hard Reset történetét meg inkább hagyjuk...).

Hard Reset: Exiled (DLC) - Néha egy-egy pálya erejéig. Meglepõen hosszú DLC-hez képest, pláne, hogy ingyenes volt. Kicsit jobb, mint az alapjáték, de még mindig nagyon fel tud bosszantani a kihagyott lehetõségeivel... Sokkal jobb lehetne, a potenciál megvan benne, de elkúrták. <_<

Guild Wars 2 - Naponta belogolok a hülye ládák miatt, néha nem is játszok, néha csak egy kicsit nézgelõdök, mászkálok, néha meg ott ragadok 1-2-3 órára. :)

Magic 2014 (tablet) - Az elfes pakli is teljesen megnyitva, nagyon erõsek tudnak lenni, de nem a legérdekesebbek a meccsek általában. Már csak egy pakli van hátra, hogy meglegyen az összes kimaxolva. ^_^

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Rise of the Argonauts - Réges rééégen, még abban az időszakban, amikor nagy felhajtás volt a CD Projekt körül (ma ugye már a neve is más), mert sorra hozta ki az igényes, dupla tokos, vastag, szép kiadású, és olcsó PC-s játékait - na szóval jó régen vettem meg ezt a játékot valami 990 Ft-ért. Aztán nem futott rendesen. Félpercenként fagyott. Pedig érdekelt volna, szép kinézetű, görög tematikájú hack&slash/RPG-light. Aztán Steamen pár évvel később valami akcióban, vagy HumbliBundi csomagban begyűjtöttem, éééés... totál el is feledkeztem róla, hogy még ilyenem is van. Tegnap meg feltűnt a listámat böngészve, és egy villámgyors tízgigás letöltés után már ment is a játék. És nem fagy. :) Persze azóta már gépet is cseréltem, meg talán még oprendszert is, mindenesetre problémamentesen megy. Kicsit több mint egy óra játék után nem tűnik valami hű de kimondottan izgalmas játéknak, őszintén szólva, olyan B-kategória alsó része, de azért elvagyok vele, és különben is régen játszottam már történet alapú játékot (a Metro 2033 nem számít, mert már ismertem a sztoriját, a Hard Reset történetét meg inkább hagyjuk...).

Érdekesebb lesz később. Nekem bejött, kb a Mass Effect 2-höz tudnám hasonlítani sokmindenben ahogy szerzed a különféle badass társakat és küldetésenként kiválasztod melyik jöjjön veled, párbeszédrendszer (amiből rengeteg van) és néhol a döntéshozás.

A harcrendszer kicsit egyszerű, de az egyedi lvl up rendszer (nincs xp csak acsi alapú skillpontok) és a változatos fegyverek egész jók és ugyan nem egy DMC, de lehet blokkolni, meg kombózni benne rendesen.

Sztori ügyben nem egy nagy szám, de mondjuk emlékeim szerint nem annyira hosszú hogy beleunj, a standard aranygyapjú téma rengeteg görög mitológiai karakter cameo-val.

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

A végére értem a Warrior Withinnek, de a játék, a fene egye meg, az utolsó portálnál, ahol belevágjuk Kaileena-t , utána nekem is utána kéne ugorjak, de nem adja be a töltést a játék. Már belefutottam 30x, kiléptem és vissza 10x, de ugyan az. Olvastam, hogy régen mikor a játék megjelent, sokaknak elõfordult ez a bug, de nekem sose volt vele problémám. Most csak elõjött. :(

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Na nyomom az xcom enemy withint.. tök jó, csak kár hogy senki nem multizik benne :( akinek van kedve, írjon..

Link to comment
Share on other sites

Razon

Max Payne 3

Ami egybõl feltûnt az az hogy mennyire OP a bullet-time az elõzõ részekhez képest, csak úgy osztottam a headshotokat. Hardon kezdtem, nem könnyû ögüü Ez a hülye kép rángatós színváltozós csíkozós efekt nagyon buzerálja a szemem.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Max Payne 3

Ami egybõl feltûnt az az hogy mennyire OP a bullet-time az elõzõ részekhez képest, csak úgy osztottam a headshotokat. Hardon kezdtem, nem könnyû ögüü Ez a hülye kép rángatós színváltozós csíkozós efekt nagyon buzerálja a szemem.

Akkor szoktasd hozzá mert lesz még belõle bõven mire végzel a játékkal :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Max Payne 3

Ami egybõl feltûnt az az hogy mennyire OP a bullet-time az elõzõ részekhez képest, csak úgy osztottam a headshotokat. Hardon kezdtem, nem könnyû ögüü Ez a hülye kép rángatós színváltozós csíkozós efekt nagyon buzerálja a szemem.

Tényleg nagyon OP, de mikor elõször játszottam a 3. résszel, akkor úgy voltam vele, hogy a 2. rész volt egyszerû. Bullet time újratöltõdik és ha megölsz valakit akkor nagyon sok bónuszt kapsz.

Pl a dead man walking játékmódban volt hogy végig bullettime alatt voltam, ami csak azt jelenti, hogy OP volt a bullettime ögüü

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Akkor szoktasd hozzá mert lesz még belőle bőven mire végzel a játékkal :D

Emlékszem első indításnál azt hittem a VGA leheli ki a lelkét, de nem, csak effekt :D.

Link to comment
Share on other sites

Balee
The Order: 1886
Link to comment
Share on other sites

jardo

The Order: 1886

Nem akarod véletlenül streamelni twitchen? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem akarod véletlenül streamelni twitchen? :rolleyes:

Dede, általában mindent streamelve játszok. Kb. egy óra múlva fogom tolni, majd linkelem a streamet.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Dede, általában mindent streamelve játszok. Kb. egy óra múlva fogom tolni, majd linkelem a streamet.

:s16:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Dede, általában mindent streamelve játszok. Kb. egy óra múlva fogom tolni, majd linkelem a streamet.

Erre tessék.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Néztem napközben más streameket is a játékról, meg most a tiédet is, és b.asszus, ez a játék baromi jól néz ki. :) És nem feltétlenül csak a grafikára gondolok, persze az is elég szép, de a vizuális stílus, az egésznek a hangulata, a körítés, a miliő, az atmoszféra, maga a korszak... nagyon egyben van ilyen szempontból a játék. ^_^

Olvastam a híreket, hogy rövid, meg nem olyan jó, stb., de engem már ezzel bőven levett a lábamról. :D Kár, hogy exkluzív. :rolleyes:

ON:

Sniper Elite V2 - A tutorial és az első két pálya letudva, nem rossz eddig. Összességében inkább tisztes iparosmunka a játék, de annál több nem nagyon. A sniperkedés elég jó, de azt leszámítva amúgy az akciórészek elég gyengék, maga a harcrendszer esetlen, a fegyverek kezelése kezdetleges, a célzás is nehézkes, a pisztoly meg konkrétan használhatatlan, kiosztok két fejest és még mindig bőszen tüzel vissza az ellenség... Mondjuk ez nem lenne baj, de általában úgyis mindig az lesz a vége, hogy tűzpárbajozni kell. Nem rovom fel olyan nagy hibának, mert ettől még élvezetes a játék a maga módján, csak hát fájó.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Xcom enemy within = na most már a kieg-et is végigjátszottam,

splinter cell blacklist multiplayer = egyre több a csaló és a noob, rendes meccs már alig van :(

ryse son of rome gladiátor mód = jól fel-b..szott :D úgyhogy letöröltem :lol:

red alert 3 + uprising kieg. = kis nosztalgia

dying light = néha nyomok pár zombis meccset, de amúgy unalomba fullad az is :( jó meccset alig ha játszottam... vagy a zombi túl pro vagy 4 jó csapattárs ellen esélytelen az egyetlen zombika :(

basszu balee ez offline.. :troll:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Sniper Elite V2 - A tutorial és az elsõ két pálya letudva, nem rossz eddig. Összességében inkább tisztes iparosmunka a játék, de annál több nem nagyon. A sniperkedés elég jó, de azt leszámítva amúgy az akciórészek elég gyengék, maga a harcrendszer esetlen, a fegyverek kezelése kezdetleges, a célzás is nehézkes, a pisztoly meg konkrétan használhatatlan, kiosztok két fejest és még mindig bõszen tüzel vissza az ellenség... Mondjuk ez nem lenne baj, de általában úgyis mindig az lesz a vége, hogy tûzpárbajozni kell. Nem rovom fel olyan nagy hibának, mert ettõl még élvezetes a játék a maga módján, csak hát fájó.

Pont azért olyan szar az összes többi fegyver, mert ez egy sniper játék :D Ha mindig lövöldözés a vége, akkor valami nagyon nem jól csinálsz, és nem csoda, hogy annyira nem jön be a játék. Mondjuk a hangtompítós pisztoly pont hogy hasznos, csak nem messzirõl.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Pont azért olyan szar az összes többi fegyver, mert ez egy sniper játék :D Ha mindig lövöldözés a vége, akkor valami nagyon nem jól csinálsz, és nem csoda, hogy annyira nem jön be a játék. Mondjuk a hangtompítós pisztoly pont hogy hasznos, csak nem messziről.

Amikor szűk helyeken kell végigmenni (pl. az első pálya az utcákkal, és a második pálya is pont ilyen, azokkal a kis alagutakkal), akkor a sniperkedés csak addig működik, amíg az ellenfelek kellően távol vannak. De ha egy embert leszedek, a többiek azonnal tudják, hogy hol vagyok. Ugyan már. Nem az, hogy megvárják a következő torkolattüzet, nem, egyből kiszúrnak. Meg kiszedek valakit mondjuk pár száz méterről, a többiek meg az MP40-nel ugyanonnan úgy lőnek vissza rám, hogy közben sebeződöm. :unsure:

Szóval nem, nem hiszem, hogy olyan nagyon rosszul csinálnék bármit is. :D Egyébként néztem elég YT-videót, ott is folyamatosan tűzharc van, szóval valószínűleg nem az én bénaságom a dolog. Meg pont most néztem a 3. részről is videókat, ott dettó ugyanez. Emberünk lopakodik, de az első alkalommal, amikor tüzel, észreveszik és elindul a darálás. Néha sniperrel, néha gépfegyverrel, tök lényegtelen, de úgyis majdnem mindig ez a vége.

A pisztollyal kapcsolatban meg talán annyit, hogy amikor 2-3 méterről a második fejes sem öli meg az ellenséget, akkor nem hiszem, hogy "a hangtompítós pisztoly pont hogy hasznos, csak nem messziről". :D

Az, hogy a többi fegyverhez kevés a lőszer, simán elfogadható, nem is hoztam fel, mert ahogy mondtad, ez egy sniper játék. Ez így rendben is van, de a fentebb írtakat akkor is tartom.

De amúgy szerintem félretétettél akkor, én nem mondtam, hogy nem jön be. Ellenkezőleg, tetszik és élvezem, a sniperkedős, kíméletlenül leszedek mindenkit akárhonnan részek baromi jók, meg az x-ray kill cam is megunhatatlan, de ettől ez a játék szerintem egy erős közepesnél még nem lesz jobb. Oké, lehet, hogy a közepes szó pejoratívnak hat, de nem akarom lehúzni a játékot, úgyhogy inkább azt mondom, hogy egy korrekt, tisztes iparosmunka, aminek megvannak a maga pozitívumai, de ugyanígy a negatívumai is.

Valószínűleg egyébként megveszem a 3. részt is, az afrikai helyszín nagyon bejön, meg ahogy olvastam, a sztori sutasága és a kisebb-nagyobb bugok ellenére is fejlődött a játékmechanika, több útvonal van pl., és hasonlók.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Amikor szûk helyeken kell végigmenni (pl. az elsõ pálya az utcákkal, és a második pálya is pont ilyen, azokkal a kis alagutakkal), akkor a sniperkedés csak addig mûködik, amíg az ellenfelek kellõen távol vannak. De ha egy embert leszedek, a többiek azonnal tudják, hogy hol vagyok. Ugyan már. Nem az, hogy megvárják a következõ torkolattüzet, nem, egybõl kiszúrnak. Meg kiszedek valakit mondjuk pár száz méterrõl, a többiek meg az MP40-nel ugyanonnan úgy lõnek vissza rám, hogy közben sebezõdöm. :unsure:

Szóval nem, nem hiszem, hogy olyan nagyon rosszul csinálnék bármit is. :D Egyébként néztem elég YT-videót, ott is folyamatosan tûzharc van, szóval valószínûleg nem az én bénaságom a dolog. Meg pont most néztem a 3. részrõl is videókat, ott dettó ugyanez. Emberünk lopakodik, de az elsõ alkalommal, amikor tüzel, észreveszik és elindul a darálás. Néha sniperrel, néha gépfegyverrel, tök lényegtelen, de úgyis majdnem mindig ez a vége.

A pisztollyal kapcsolatban meg talán annyit, hogy amikor 2-3 méterrõl a második fejes sem öli meg az ellenséget, akkor nem hiszem, hogy "a hangtompítós pisztoly pont hogy hasznos, csak nem messzirõl". :D

Kezdek elbizonytalanodni, hogy ugyanazt a játékot játszottunk :D Én nagyrészt sikerrel lopakodtam végig a pályákat, amikor észrevettek, akkor ment a quickload, és máshogy próbálkoztam. A hangtompítós is gond nélkül mûködött, már amikor sikerült eltalálni vele az ellenséget (egyértelmûen úgy van balance-olva, hogy a távcsöves alternatívája legyen közelrõl). Én PC-n toltam, ott ezek mind rendben voltak (amellett hogy amúgy állat, ahogy kinéz a játék, amire szintén panaszkodtál), szóval akár a portolás vagy irányítás miatt is lehet ekkor különbség a kettõnk tapasztalata közt.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

szóval akár a portolás vagy irányítás miatt is lehet ekkor különbség a kettõnk tapasztalata közt.

biztos hogy így van, pl a crysis elsõ része is egy kalap sz.r Xbox 360-on...

Link to comment
Share on other sites

jardo

X360-on játszom, szóval lehet, hogy tényleg a port hibái ezek, nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

Balee

basszu balee ez offline.. :troll:

Kb. 2 órát toltam. ;) Na de majd mindjárt tolom egy kicsit tovább.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na, végül csak elkezdtem a KOTOR 2-t is.. -_- bah.

Azért,mert nem hagy nyugodni története,csak a végére emlékszem,de hogy mi a plot és mi kik vagyunk arra egyáltalán nem. No meg arra is kíváncsi vagyok,hogy miben változott a játékmenet az elődjéhez képest..

Egy kis időt itt is szintén el kellett b@sznom,hogy megcsináljam a widescreent..még a HUD-ot beállítom,mert bunkó nagy az egész.. :D

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Én belenéztem a stream-edbe amikor ment, és nagyon hangulatos a játék. Ha majd realizálódik az ára lejeb akkor majd talán én is elgondolkodok rajta. Azt az 1-2 évet kitudom várni, de tényleg bámulatos ez a grafikai színvonal.

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Sonic AllStars Racing Transformed avagy szegény ember Mario Kart-ja.

Anno még 1 ojró volt bundle-ben. Tegnap nállam voltak a haverok es sikerült 4en "coop"ban tolni. A coop kb annyit tett ki hogy szarrá szopattuk egymást úgy hogy néhány futamot a botok nyertek. Az irányítás billel es koncival is teljesen kézre áll az egész, imádom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...