Jump to content
jardo

Milyen Játékot Tolsz Most?

Recommended Posts

kaszman1
4 hours ago, Leon121 said:

Skyrim

Lopakodós íjász karaktert indítottam. 

Te, meg a Skyrim playerbase négyötöde:troll:

Leon121
1 hour ago, kaszman1 said:

Te, meg a Skyrim playerbase négyötöde:troll:

Hát na. :)

Az Elder Scrolls játékok közelharca sose volt valami jó, mágushoz meg nem volt most kedvem igazán, akkor meg mi maradt? :D 

kaszman1
1 hour ago, Leon121 said:

Hát na. :)

Az Elder Scrolls játékok közelharca sose volt valami jó, mágushoz meg nem volt most kedvem igazán, akkor meg mi maradt? :D 

Őszintén bevallom 10-ből 9-szer én is azt indítok :rolleyes:

XCube
7 minutes ago, kaszman1 said:

Őszintén bevallom 10-ből 9-szer én is azt indítok :rolleyes:

Én kétkezes barbárt :twisted: . És általában chaotic good jellemmel dolgozom :laugh: .

Aztán másodjára meg valamilyen varázslófélét totál neutrálban. Fura, de nekem tolvaj és / vagy íjász, kósza karaktereim csak olyan játékokban vannak, amikben csapatot, vagy legalább két főt lehet irányítani, vagy nincs más választás. Meg kéne törni ezt a hagyományt :D .

Leon121
5 hours ago, XCube said:

Én kétkezes barbárt :twisted: . És általában chaotic good jellemmel dolgozom :laugh: .

Aztán másodjára meg valamilyen varázslófélét totál neutrálban. Fura, de nekem tolvaj és / vagy íjász, kósza karaktereim csak olyan játékokban vannak, amikben csapatot, vagy legalább két főt lehet irányítani, vagy nincs más választás. Meg kéne törni ezt a hagyományt :D .

Thief (nagyon) Light játékélmény, nyílt világgal. Gondolom ezért szeretik. :)

Leon121

Halo 2 (Master Chief Collection változat)

Hát én nem emlékszem, hogy ennyire nehéz volt ez anno, mikor a sima változatot játszottam. Jó, most Heroic fokozaton tolom, "ahogy a tervezők megálmodták a Halót", de akkor is, esek-kelek folyamatosan. K. flood, egyébként is. 

tenderlumpling
On 5/13/2019 at 4:38 PM, XCube said:

https://store.steampowered.com/app/211600/Thief_Gold/

• Upvote 1

XCube
54 minutes ago, tenderlumpling said:

Annak idején (megjelenéskor) nagyon sokat játszottam vele, azóta párszor elővettem, de nem kapott el úgy, mint rég. A második rész szinte meg sem piszkáltam. A harmadikkal tettem próbát szintén a megjelenéskor, de az nagyon nem jött be.

Azért rápróbálok majd megint, hátha előhozza belőlem a rejtőző tolvajt :D .

Hor1
On 5/12/2019 at 6:32 PM, Malleus said:

Én is bezsákoltam a Blood Remaster-t, egyik kedvenc fps-em és az alap már megvolt gog-on. Ti melyik nehézségen játsszátok? Én el kezdtem a "közepes" Lightly Broiled nehézségen, és szét lettem gyalázva. Nem elég, hogy az ellenségek pillanatok alatt bedarálják az életerőmet, még lőszerből meg egyéb cuccokból is olyan kevés van, hogy egyes túlélő horrorok is megirigyelhetnék. :ninja: Úgyhogy azt hiszem maradok a csirke fokozatnál. :laugh: Utoljára olyan 10 éve játszottam, nem emlékszem akkor milyen nehézségen, de lehet hogy most el vagyok szokva a pörgős fps-ektől. Bár amúgy netes vélemények szerint a Blood kimondottan nehéz, még a korszak többi játékához képest is.

Én is ott kezdtem, engem is szétkaptak. :D

Cori
56 minutes ago, XCube said:

Annak idején (megjelenéskor) nagyon sokat játszottam vele, azóta párszor elővettem, de nem kapott el úgy, mint rég. A második rész szinte meg sem piszkáltam. A harmadikkal tettem próbát szintén a megjelenéskor, de az nagyon nem jött be.

Én anno nem toltam és pár éve felraktam, majdnem végigmentem rajta úgy elkapott az érzés, aztán valami oknál fogva abbahagytam, 1-2 évre rá úrja előkaptam és kitoltam az egészet. Olyan feelingje van a játéknak, az ambient hangeffektektől kezdve a soundtracken át a gameplayig, hogy aztaCensored!... Nem sok ilyen játék van. A 2-3at viszont nem próbáltam még, de a listán vannak.

Splinter Cell Chaos Theoryval ugyanígy vagyok, azt is vagy 10 évvel a megjelenése után játszottam ki először és hatalmas fun volt. Azóta se találtam ilyen jó stealth játékot mint ez a kettő.

Érik is egy újra elővétel mindkét szériából :D 

tenderlumpling
3 hours ago, XCube said:

Második a legjobb, de mindegy

XCube
20 hours ago, Cori said:

Én anno nem toltam és pár éve felraktam, majdnem végigmentem rajta úgy elkapott az érzés, aztán valami oknál fogva abbahagytam, 1-2 évre rá úrja előkaptam és kitoltam az egészet. Olyan feelingje van a játéknak, az ambient hangeffektektől kezdve a soundtracken át a gameplayig, hogy aztaCensored!... Nem sok ilyen játék van. A 2-3at viszont nem próbáltam még, de a listán vannak.

Splinter Cell Chaos Theoryval ugyanígy vagyok, azt is vagy 10 évvel a megjelenése után játszottam ki először és hatalmas fun volt. Azóta se találtam ilyen jó stealth játékot mint ez a kettő.

Érik is egy újra elővétel mindkét szériából :D 

Komoly nyomot hagyott bennem is a játék, számomra addig ismeretlen játékstílus, nagyon erős atmoszféra, valódi félelemérzet (vagy inkább adrenalinfűtött csendben lopózás), még az egeret is csendesen mozgattam :D . De később valahogy mindezek ellenére sem kattantam újra rá. Egyik újrapróbálkozásom során annyit bénáztam, hogy végül dühből töröltem le.

18 hours ago, tenderlumpling said:

Második a legjobb, de mindegy

Ezt is hallottam már többször, olvastam a teszteket, de valahogy az élet mindig más irányba terelt.

SaltyDave

Ghost Recon Wildlands kalandjaim folytatódnak. Megint felraktam, amilyen hülye vagyok, de most már végleg kigyógyultam. Megcsináltam a fent emlegetett küldetést, meg még egy-kettőt. Nem gyűjtök se fegyvert, se kiegészítőket, se semmi consumable-t, se skill pontokat, leszarom, a sztorit befejezem. Gondoltam én. Kapok egy küldetést hogy raboljak el egy pénzszállító autót. Mi sem egyszerűbb, meg is szerzem. Rakjam le ide. Odamegyek. Pontosan a nyílon állok. Hm. Semmi. Szálljunk ki. Eltűnik a kis nyíl hogy hova kell lerakni az autót, mondom oké, szálljunk be, aztán csak továbblódul. Ehelyett kirakott a térképre egy bazi nagy sárga pacát hogy ezen belül kell maradni. Na már most a terület ahol vagyok az egy kis félreeső elkerített akármi a hegyoldalban, a paca körülötte meg 10x akkora. Tolatok két métert, mondom beállok újra ahova jelezte.

MISSION FAILED YOU LEFT THE MISSION AREA

Azzal a lendülettel basztam rá alt +f4-re. 

Kritikán aluli baszki hogy kb. 5 küldetés van az egész játékban amit egy sandboxra ráhúznak (azt mondanom sem kell hogy a sztori szerint ahol lerakjuk az autót az egy szövetségesünk rejtekhelye, egyébként fél órával ezelőtt random narco hideout volt még amit kipucoltam csak úgy freeroam-ban, és amint kiírta hogy mission failed és kikerültem a küldetésből egy másodpercre a sötétedő képernyő mellett, már bespawnolt az összes ellenség ami freeroam-ban amúgy ott van, vicc) de a fele ilyen technikai szarságoktól szenved, mint ha a játék világa egyszerűen nem lenne "összhangban" a mission scriptekkel, félelmetesen amatőr és frusztráló.

Malleus
On 5/15/2019 at 2:28 PM, Cori said:

Azóta se találtam ilyen jó stealth játékot mint ez a kettő.

Mivelhogy nincsenek. Ezek máig a genre legjobbjai. Ha bejön, akkor ajánlom a többi klasszik Thief és SC részt is.