Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ezt toltuk 2015-ben


jardo

Recommended Posts

Hor1

Life is Strange szintén, 2 rész után.

Kate-et lebeszéltem, bár itt kicsit inkoherens volt nekem, ahogy jöttek egymás után a dolgok (oké, lejövök. NEM, engem senki se szeret).

De aztán, hogy miért volt Kate a tetõn.. és néztem, hogy most Censored!sam meg Jeffersont, aki nem tûnik rossz arcnak, Davidet, akirõl még nem tudtam dönteni, vagy a kis Censored!fej Nathannel hosszú távon magamat. Persze az utolsó lett.

Nade, ami nekem a legnagyobb mindfuck volt az az õz "fotója" az erdõben. Rendesen borsódzott a hátam tõle.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Az ördög interaktív mozija ez a Life is Strange. Hajnali fél hatig játszottam, most végeztem, évek óta nem volt ilyen. Utálom. :troll:

BTW,

Én simán feláldoztam a várost.

Link to comment
Share on other sites

jardo
Metro: Last Light Redux - Lehet, hogy erõsen optimista hozzáállás, hogy egybõl az elõzõ után nekikezdek ennek is, annak fényében, hogy az elõzõ csalódás volt. Lehet, hogy egy kis pihenõ jót tett volna, de majd meglátjuk. :D Azt olvastam, hogy ez jóval filmszerûbb, akciódúsabb, mint az elsõ, ennek örülök, de majd kiderül. Az elsõ résszel sem az elsõ másfél órában volt bajom. És egyelõre úgy tûnik, de nem akarom elkiabálni, hogy talán az achievementekkel is bõkezûbben bánik a játék. :D
Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

BTW,

Én simán feláldoztam a várost.

Mert egy szívtelen ember vagy!

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Hard West - nagy XCom EU fanok lehetnek a készítõk mert nagyon sokat örökölt a játék az ufós nagytesótól. A tematika viszont teljesen egyedi: Vadnyugat és démonok. Szerintem ritka kombináció, pedig van benne lehetõség.

A játékmenet annyiból áll, hogy kis csapatunkat mozgatjuk ide-oda a térképen és szöveges kis üzenetek keretében megy a sztori ahol választási lehetõségek elé állítva minket. Lehet fegyvereket és felszerelést venni, aranyat ásni, indiánokat leigatni és csomó western-es cuccot. Aztán ha jön a harc mehet a körökre osztott móka. Volt eddig szinte minden amit elvárna az ember kovbojkodással kapcsolatban: Bankrablás, börtönbõl szöktetés, kocsmai lövöldözés és a természetfeletti dolgok, mint kannibál okkultisták kiirtása, démonvadászat és titokzatos idegentõl visszavenni a lelkünket.

Tetszik még a kártyapakli rendszer, ahol képességeket adhatunk a karaktereknek a feloldott lapokkal (max 5-öt), majd összegezve is kaphatunk bónuszt az szerint, hogy pókerban mit érnek (két pár, sor, stb)

Link to comment
Share on other sites

oFF.

life is strange ep 1

fú, hát biztos van bennem valahol mélyen egy introvertált tinilány, akinek ez nagyon bejön, de nálam nem működik - már a naplóbejegyzések olvasgatása után teljesen emaszkulálva éreztem magam. megyek is fát vágni meg sört inni, hogy ismét férfinak érezhessem magam.

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Dirt Rally még mindig

Megvettem végre a Ford Focus RS-t a 2000's kategóriában, aztán rá kellett jönnöm, hogy innentõl kellene egy kormány. Sajnos a billentyû adta lehetõségekhez ez a sebesség már sok. Amennyivel lassabban hajtok (óvatosabban) a billentyûzet által kivitelezhetõ manõverek okán, annyival is esek vissza. Már csak a 6. helyet tudom elérni max.

...aztán windowst kellett újrategyek, kimásoltam a mentett állásomat, visszatéve a játékot meg kiderült, hogy nem az volt az. Most kezdem elõröl.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Dirt Rally még mindig

Megvettem végre a Ford Focus RS-t a 2000's kategóriában, aztán rá kellett jönnöm, hogy innentől kellene egy kormány. Sajnos a billentyű adta lehetőségekhez ez a sebesség már sok. Amennyivel lassabban hajtok (óvatosabban) a billentyűzet által kivitelezhető manőverek okán, annyival is esek vissza. Már csak a 6. helyet tudom elérni max.

...aztán windowst kellett újrategyek, kimásoltam a mentett állásomat, visszatéve a játékot meg kiderült, hogy nem az volt az. Most kezdem előröl.

xbox féle gamepaded nincs? Most mentem egy top 100as időt az egyik leggyorsabb autóval, 5-6 másodperc hiányzik az első helyhez. Simán kezelhető a legtöbb autó vele. Professional AI ellen az előbb nyertem egy komplett rally championshipben.

Ha már kormány akkor legalább egy Logitech DFGTvel vagy Thrustmaster T150el számolnod kell, olcsóbakkal nem is érdemes foglalkozni.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Mert egy szívtelen ember vagy!

Pont, hogy beleszerettem annyira Chloe-ba, meg a kis leszbi fõszereplõkbe, hogy azt akartam, együtt autózzanak el a naplementébe.

life is strange ep 1

fú, hát biztos van bennem valahol mélyen egy introvertált tinilány, akinek ez nagyon bejön, de nálam nem mûködik - már a naplóbejegyzések olvasgatása után teljesen emaszkulálva éreztem magam. megyek is fát vágni meg sört inni, hogy ismét férfinak érezhessem magam.

LOL. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...