Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Secret World


Doggar

Recommended Posts

Doggar

Furcsálom, hogy ennek az Mmo-nak nincsen saját topikja.. Ugyanis nagyon ígéretes kis játék ez.. Sajnos nem igazán lett népszerû... De mióta olyan elven mûködik mint a Guild Wars, hogy csak egyszer kell megvenni havidíj nélkül talán pár embert érdekelhet. Én ma rakom fel, és vágok bele.

http://store.steampowered.com/video/215280/82174

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Doggar

Mmoga-án akcióban van a játék! 6€

http://www.mmoga.co.uk/The-Secret-World/TS...d/?currency=EUR

Énsokat vásároltam errõl az oldalról és szerintem megbízható. Ezért a játékért 6€, ajándék.. Csapjatok le rá amíg tudtok. Szerintem az egyik legjobb mmo a piacon. Nagyon egyedi...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Doggar

[GSF] Picture

Játékmenet.

A The Secret World egy a mai korban játszodó MMO, melyben a karakter fejlesztés a mai napig nem látott módon, teljes szabadságot kínál a játékosok számára.

Képzelj el egy világot, melyben minden legenda, minden mítosz, minden összesküvés elmélet igaz lenne, ahol az lehetsz ami akarsz, kaszt és szintek nélkül.

Ez adja az alapját a The Secret World-nek , a Funcom mmorpg-jének, melynek fö szintere a mai modern világ.

A játekhoz nincs szükség elöfizetésre, tehát a kliens megvásárlásával óriási mennyiségü tartalmat kapsz további kiadások nélkül.

Mindezek mellett az aktív játékosainkat tagságot kínálunk, mely számtalan extra dologgal jár.

  • Egyedülálló tágy mely, napi 1 óra hosszan dupla xp-ét ad ha szörnyeket ölsz
  • Havi 10 Euro értékben pontokat kapsz melyet a boltunkban elkölthetsz.
  • A hónap tárgya, melyet minden hónapban kiosztunk
  • 10% kedvezmény minden tárgyra az item shopban.

Várunk sok szeretettel

Funcom

Hivatalos oldal:

http://www.thesecretworld.com/buy/EN

Steam oldal

http://store.steampowered.com/app/215280/

Hivatalos fórum

https://forums.thesecretworld.com/

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Aki esetleg kedvet kapna, az jöjjön. Csalódni nem fog. Én még mindig nyomom, igaz kissebb nagyobb kihagyásokkal, de azért nyomatom.

Ja itt megint elég olcsón hozzá lehet jutni.

http://www.mmoga.co.uk/The-Secret-World/TS...d/?currency=EUR

Szerintem én vagyok az egyetlen magyar aki játsza... :)

Link to comment
Share on other sites

montana92

Ne gondold. :)

Én nyáron kezdtem teljesen újra a nulláról, aztán nemrég jutottam Tokióba, csak szeptember óta kevés az idõm. :(

Egyébként én is bátran ajánlom mindenkinek a játékot, nagyon be tudja szippantani az embert.

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Akkor te biztos tudod, hogy ezeket az extra küldetés packokat mikor érdemes megvenni? Endcontent után? Ezekre az Issue #1 -10-re gondolok.

Link to comment
Share on other sites

montana92

Az Issue 1-4 benne van az alapjátékban is.

Az endgame-hez igazából a Tokiói DLC-k kellenek, de az összes lair és nightmare dungeon játszható elõtte az alappal is (a játék remek közössége miatt viszonylag gyorsan találni olyan profikat, akik segítenek végigverni az összes elite dungeont, a gear miatt). Onnan ha van egy jó - full lila - gear, akkor mehet Tokió (bár egyedül ígyis-úgyis elég szívás, és kell egy jó build - amit nekem még nem igazán sikerült megtalálni :D 1 v 2-ben már nagyon necces még a gyengébb moboknál is, mert összevissza skilleznek rád..)

Az Issue 5,6,7 egy-egy külön küldetéssorozatot tartalmaz - nélkülözhetõk, de a legjobb, legérdekesebb küldetéseket ezek során kaptam az egész játékot tekintve. :)

Szóval amíg nincs tök lila gear-ed, addig nem feltétlen kell a késõi DLC-kre beruházni. Én Ultimate edition-t vettem egyébként a steam-en, mikor nyáron akciós volt, ami az új, 12-es issue kivételével minden tartalmazott. Bár miután Transylvania-val végeztem (és ezzel együtt az alapsztorival gyakorlatilag), nekem kicsit leült a játék, mert onnantól elég lassú a haladás - bár lehet azért is, mert jött a szeptember és az egyetem elveszi az idõm.. :D

Hol tartasz egyébként a játékban?

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Ó még eléggé az elején. A második mapon, a vidámparkban, ami egyáltalán nem vidám... :) Az elsö Dungeont már vágom. Dobott pár jobb cuccot, most egy ilyen alap deck-el megyek, pisztoly kard. De találtam egy eleggé igéretest Gépfegyver, kard. Most azt szeretném kirakni.

Egyébként ezek a gondolkodós questek eléggé odavernek. :D Ember legyen a talpán, hogy ezeket megoldja. Viszont a Community tényleg nagyon kedves. Mindenki segitökész.

Bízzunk benne, hogy nem lövik le a játékot...

Link to comment
Share on other sites

montana92

Óh, hát akkor az alapjátékkal még jó ideig simán elvagy, nem kell semmilyen issue. :)

Hát igen, az investigation mission-ök.. más mmo-ban ilyet pl. nem találsz.

AR + Blade? Szóval Illuminati, mi? :P

A Funcom helyzete sajnos tényleg elég fura, de maga a játék elvileg nemhogy az üzemeltetési költségeit hozza vissza, de profitot is termel.. hátha gyorsan találnak valami pénzes befektetõt. :)

Link to comment
Share on other sites

zeroid

Régóta érdekel ez a játék, nagyon tetszik az alapkoncepció. Csak sajnos sosem jutottam el odáig, hogy belemerüljek, mindig van/volt más. Ne mondjátok már, hogy gond van a Funcommal és akár le is lõhetik? :(

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Régóta érdekel ez a játék, nagyon tetszik az alapkoncepció. Csak sajnos sosem jutottam el odáig, hogy belemerüljek, mindig van/volt más. Ne mondjátok már, hogy gond van a Funcommal és akár le is lőhetik? :(

De sajnos ez a helyzet... A Funcom öncsődöt jelentett.. Reméljük találnak befektetőt... Mert a TsW hasznot termel igen, de úgy tűnnik sajnos ez nem elég.. 2016 decemberéig biztosak a szerverek, úgy olvastam.

A játékkal ugyanígy voltam mint te. De garantálom, hogy egy nagyon jó játékélményről maradsz le, ha Továbbra is csak szemezgetsz vele. Ugyanis ez a játék minden csak nem olyan mint a mostani mmo-k. Én csak pozitiv dolgokat tudok felsorolni róla. És 8€ érte szinte ajándék.

Óh, hát akkor az alapjátékkal még jó ideig simán elvagy, nem kell semmilyen issue. :)

Hát igen, az investigation mission-ök.. más mmo-ban ilyet pl. nem találsz.

AR + Blade? Szóval Illuminati, mi? :P

A Funcom helyzete sajnos tényleg elég fura, de maga a játék elvileg nemhogy az üzemeltetési költségeit hozza vissza, de profitot is termel.. hátha gyorsan találnak valami pénzes befektetőt. :)

Nem! Sárkány vagyok! ;-)

Tegnap bent voltam a Fekete házban Savage Coast-on... A hideg rázott... Rendesen be voltam szarva

Link to comment
Share on other sites

montana92

Hehe.. írni is akartam, hogy a Savage Coast-on a Black House-t mindenképp látogasd meg.. csak nem akartam lelõni a poént. :P

Zeroid, próbáld ki, olcsón hozzájuthatsz, és a Funcom-tól függetlenül a szerverek még tuti menni fognak egy jó darabig. :) Legrosszabb esetben csak nem lesz több frissítés..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...